Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Olacağım sanırım belimden ağrı girdi birkaç saat önce lavaboya girdiğimde de kahverengi akıntı geldiğini gördüm
Anladım canım benim hakkımızda hayırlısı ama aynı ağrılar bende de var bakalım yarın doktor randevum var yarın bat gunum.. belki yarın adet gorucem.su anda yine ağrılarım var..gün içinde sürekli farklı yerlere belime kasıklarıma vuran sancılarım var

Adet sancısı gibi ama adını koyamiyorim çok değişik
..

Eki Görüntüle 3450840 kızlar daha adetime 10 gün var ama alt karın ağrım var diye şüphe ettim. Çok silik bir çizgi çıktı. Bu kadar erken doğru sunuç verir mi ki ne dersiniz
Canım kaç günde bir adet oluyorsun 10 gün için çok erken 10 günde yumurtlama dönemine denk gelmiş olması lazım veya döllenme bu testleri ben aylardır kullanıyorum ben de hiç hayali çizgi çıkmadı hep negatifti doğru gösterdi eğer varsa testini iki gün sonra tekrar yap

Canım 31 günde bir adet oluyorum. Normalde 8 gün sürer ama son adetim 3 gün sürdü. 22 Haziran'da başladı 25 i sondu. Test yaptım hatta o zaman negatifti. 28 inden itibaren iki günde bir değerlendirdim. Ben adet bitiminden sonra erken yumurtlama olduğunu düşündüm açıkçası ama bilemem tabi ovulasyon yapmamıştım. Sonra ağrılar vs olunca yapayım dedim çok silik çıktı ama testi ilk kez aldım ondan emin olamadım yanıltır diye. Pazartesi günü tekrarlaması düşünüyorum testi inşallah vardır

Spiralle korunuyordum, adetim 7-8 gün gecikti. Bu sabah test yaptım bu çıktı. Pozitif gözüküyor, oğlum var 7 yaşında çok hazır hissetmiyordum. Tekrar test yaptım onda çıkmadı.negatif testlerde yanılma oluyor ama pozitif testlerde yanılma olması imkansız gibi. Hayırlısı olsun. Eğer hamileysem takvime göre 5+1 deyim. Yarın hastaneye gidip emin olacağım

Son durum ne oldu

Merhaba Arkadaşlar. Bu ay klomenle tedavi oldum. 9 temmuzda yumurtam olgunlaştı, 10 temmuz gecesine varırken kasıklarımda ağrı hissettim. çatladıgını düşündüm. nitekim ertesi gün doktor yumurtanın çatladığını söyledi. 13 temmuzda, gece yarısı yani 14 temmuzda ince belimde, ağrı oluştu. geçmedi. yataktaydım. uyuyordum. ağrı zaten vardı ama şiddeti arttı. bende başka bir şekilde uzandım. öylede uyuyakalmışım. Sormak istediğim soru şu. Yumurtlamadan sonra 5. veya 6. günde belde ağrı hissedip hamile oldugunu öğrenen varmı.? göğüs ağrım yok ama hassasiyet mevcut. akıntım beyaz ama kaideye değer çok fazla akıntı yok. beyaz renkte. birde çok hızlı hareket eden bir yapım var. çok hızlı iş yapınca yine belim ağrıdı. iş dediğim de, kapı açmak, patrona kahve götürmek. 2 kahve götürürken hızlı davrandıgım için ince belim ağrır mı? beynim benle oyun mu oynuyor?:)

Merhaba. Sabah ilk idrarım değil ama testimde çok çok hafif bir çizgi çıktı reglime daha 7 gün var. Hamile olabilir miyim sizce

Eklentiler

• IMG_2090.jpeg
    85,9 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_2088.jpeg
    97,6 KB · Görüntüleme: 77
Selam kızlar, ben pcos luyum en son Nisan ayında adet oldum . Eşimle korunmuyoruz Son 15 gündür bazı belirtiler vardı test yaptım negatif çıktı ama 2 gün önce sol kasıkta kramp ve bacak ağrısıyla birlikte kahverengi akıntı geldi hah adet oluyorum kesin dedim ama ara ara kahverengi devam etti bu sabah da hiç gelmedi. Sizce ne olabilir tecrübelerinize dayanarak soruyorum

Merhaba kızlar bir düşüğüm var. Adetime üç gün var. Geri çekilme yöntemi ile bir ilişkim oldu. Biraz anksiyetemde var ilaçta kullanıyorum. Geçen gebeliğimde hiç iyi geçmemişti. Bu ay bi anda ben hamileyim demeye başladım. Bunu dedikten sonra midemde ağrı yanma batma oldu gittim üç tane erken gebelik test aldım farklı günlerde uyguladım. Hiç birinde pozitif çıkmadı. Midem hep ağrıyor. Üzüleyim stresleneyim hemen midemde bir yumru oluşur. Sanki başım dönüyor gibi oluyor. Kardeşim senin hep stresten dolayı başın dönüyor diyor kendisi psikolog. Bi anda ruh halim çöktü geçen yaşadıklarım hiç normal şeyler değildi çünkü buna bu kadar hazır değilim gibi arada iki ay var. Çok korkuyorum Allahın gücüne gitmesin ama sanki ben bu hamileliğin altından kalkamayacağım gibi düşünüyorum. Bebek istemiyor değilim istiyorum yanlış anlaşılmasın.

Bu parmakla vajen kontrolü varmış sanırım dün kendime mantar fitili atarken fark ettim et parçası gibi bişeye çarptı elim benim için dua edin hakkımda hayırlısı olsun. Sanki ruh halim hamile olursam dahada kötüleşecek ben hep kusucam hep kötü hamilelik geçireceğim yerimden kalkamayacakmışım gibi hissediyorum

Merhaba bende üç kere erken gebelik testi yaptım adetime daha iki üç gün var. Negatif çıktı ama yinede şuan yeni düşük geçirdiğim için biraz şüphelendim. Dün kasık ağrım olduğu için kadın doğumada gittim doktor vajen muayene gerçekleştirdi. Görünen bir kesem yok. Rahim kalınlaşmış muhtemelen adet başlayacak dedi. Adet gecikmesinde beta vermemi önerdi. İnşallah herkesin allah gönlüne göre verir. Ben biraz bu aralar sıcak havalardan ve yaşadıklarımdan dolayı ruhen iyi değilim hamile olmadan bile kendimi bir haftadır hamile gibi hissedip bütüüün belirtileri bunları düşününce vermeye başladım. Adetim gecikmeden gecikecek diye düşündüm durdum. Adet olacağım diye kasıklarım ağrıdı belki de ben hamilelik dedim gittim bir sürü test aldım negatifi gördüm yinede rahatlamadım. İnşallah allah herkese şifa verir

Stres üzüntü vs mideye vurur ondan kaynaklı midemde sorun olmuş olabilir sakin ol vardır onun da bir vakti zamanı stres yapma kendine

Merhaba ben Songül aranıza yeni katıldım ama günlerdir sayfayı takip ediyorum. Ben 38 yaşındayım. 3.5 yaşında bir oğlum var geçen sene de 10 haftalık bebeğimin kalbi durdu düşük yaptım. Ben tüp bebek yöntemiyle hamile kaldığım için ( normal olmaz ) dediler, tüp bebek sonrası normal gebelik belirtilerini hiç bilmiyorum ve hamile kalmak için takip yapmadım. Ama bu bir kaç ayda bir şeyler oldu son iki ayda adetim biri 2 gün son adetim 4 gün önce geldi ki hep 27/28 günde bir olur. Bir arkadaşım böyle olduktan bir kaç ay sonra hamile kalırsın derdi. Tabi benim aklıma onun bu söylediği hiç gelmedi, ta ki yumurtlama tarihin 5/6 gün sonra adetime en az 10 gün varken bende göğüs hassasiyeti az bi dolgunluk, adet olacak gibi ağrı başlayana kadar. Sonra burada bu tür belirtiler yaşayan sizleri buldum. Benim ilk transferim sonrası sadece adet olacakmışım gibi ağrım oldu deli gibi iştahımaçıldı, sonra ağzımın tadı kötüleşti tek belirti bunlardı pozitifi gördük oğlum oldu. Geçen sene bu zamanlar İkici transferi oldum ama bu sefer göğüslerim şişti, adet olacak gibi ağrım oldu, iştahım açıldı, baş dönmelerim oldu ve pozitif sonuç. 10 haftalikken kalbi durdu. Yani şuan aynı belirtiler var ama normal yollardan. Ve ben acaba diye çok strese girdim adet olmama 4 gün var. Sizin fikriniz nedir?

Ğ

Yağtırdım 29.96 çıktı sonuç
Hayırlı olsun. Sizin belirtilerinizi okudum ama şuan bulamıyorum rica etsem tekrar belirtilerinizi sorsam yazar mısınız. Benimde adetime 5 gün var ve test yapmaya korkuyorum. Geçmişte ne zaman test yapsam sonra adet oldum yıkıldım.

Stres üzüntü vs mideye vurur ondan kaynaklı midemde sorun olmuş olabilir sakin ol vardır onun da bir vakti zamanı stres yapma kendine
Sağolun yorumunuz için dün gece özel hastanede bi kadın doğumcuya gittim. Kürtajdan sonrada hiç vajen kontrolde yapılmamıştı. Hem onun için hem kaygılar için. Doktor rahmin güzel kalınlaşmış adet başlayabilir gibi duruyor dedi. Kan testide istedi ama adet gecikmesi ile tekrarlarız kan testini dedi. Açıkcası ücreti pahalıydı yaptıramadım. Bugünde erken gebelik testi aldım ondada negatif gördüm bakalım bekliyoruz.

Ne kadar mis ki kan testi hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…