Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Kizlar sabah yaptim bu testi ilk başta negatifti yarım saat sonra silik çizgi vardı ama şimdi böyle koyulasmis idrarı fazla damlatmistim acaba ondan mı oldu akşam test yaptım negatifti albi markası

Merhaba bende aynı durumdayım testlerim silik bat a henüz 6-7 gün var kan testi veremiyorum

Ay bende albi yapıyorum silik çıkıyor hep kaç gündür ilk yaptığımda başka testle de denedim o da silik hala regl olmama var da umarım bu test yanlış değildir. Yakınımda bir kadın olsa ona deneteceğim ama kimse de yok.

Ay bende albi yapıyorum silik çıkıyor hep kaç gündür ilk yaptığımda başka testle de denedim o da silik hala regl olmama var da umarım bu test yanlış değildir. Yakınımda bir kadın olsa ona deneteceğim ama kimse de yok

Bu arada size erken demişim ama ben evde bi test vardı bat a 9 gün varken yaptım hiç bir beklentim olmadan silik gördüm şimdi içim içimi yiyor test yanlış mı diye her gün tekrarlıyorum ve hala silik çıkıyor.

Bende 4-5 gün kala yapacam kendi kendime söz verdim ayy inşallah hamilesindir

Bende 4-5 gün kala yapacam kendi kendime söz verdim ayy inşallah hamilesindir
Testlerim hep şu şekilde umarım test yanlış değildir ama kaç gündür yapıyorum hep böyle çıkıyor.

Eklentiler

• IMG_7331.jpeg
    50,6 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_7311.jpeg
    64,6 KB · Görüntüleme: 74
  • IMG_7309.jpeg
    153,4 KB · Görüntüleme: 84
Arkadaşlar ovülasyon testime bakabilir misiniz ? Sadece 5 gün yapabildim ama öncesi ve sonrasında sık ilişki oldu bat 21 mayıs 9 gün kala yani ayın 14 ünden beri kaset testlerde silik çizgi görmeye başladım bugün sabah yaptığım en son olanı atıyorum 5 gün kala yaptığım gebelik testim erken mi yumurtlamış oluyorum yoksa bütün testler hatalı mı ilk 5 dk da çıkıyor çizgi en son yüklediğim bu sabah ki yorumlar mısınız rica etsem

Eklentiler

• IMG_7354.jpeg
    163,3 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_7307.jpeg
    122,7 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_7311.jpeg
    64,6 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_7366.jpeg
    58,2 KB · Görüntüleme: 54
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…