Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Arkadaşlar merhaba regl olmama 5 gün var bugün test yaptım 5 dakika içinde aşırı silik bir çizgi çıktı

Eklentiler

• A53ED71A-93B2-4B0E-92E6-4FC67E36D62A.jpeg
    64,9 KB · Görüntüleme: 143
Adetime 4,5 gün kaldı. Sabah test bu şekilde çıktı.Bi tarafta pembe karartı. Sanırım bozuk fazla damlatmışım. Attım çöpe. 10dk Sonra gittim tekrar baktım silinmiş gitmiş. Bu ay da elimiz boş kaldı .

Eklentiler

• IMG_20230510_111224.jpg
    93,5 KB · Görüntüleme: 133
  • IMG_20230510_111155.jpg
    71 KB · Görüntüleme: 101
  • IMG_20230510_111114.jpg
    93,1 KB · Görüntüleme: 125
10 dk sonraki sonuç her türlü yanlış sonuç zaten. Test problemli olabilir evet, o yüzden merak ediyorsan tekrar yap bence

10 dk sonraki sonuç her türlü yanlış sonuç zaten. Test problemli olabilir evet, o yüzden merak ediyorsan tekrar yap bence
T çizgisinin dağılıp köşede öylece belirmesi saniyeler içinde oldu. Giderek de azalıp kayboldu. Bende hiç bişi anlamadım. Ya test bozuk, yada gebelik çok yeni. Tekrar edicem sonra.

T çizgisinin dağılıp köşede öylece belirmesi saniyeler içinde oldu. Giderek de azalıp kayboldu. Bende hiç bişi anlamadım. Ya test bozuk, yada gebelik çok yeni. Tekrar edicem sonra.
Ben de test yaptığımda ıslanır ıslanmaz iki çizgi aynı anda belirmişti beta hcg çok yüksek olduğu için. Ama bu çok kenarda diye umutlandırmak istemedim. 6 haftalıkken öğrendim iki çizgide aynı anda belirdi bende

Benimde umudum pek yok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. Bu arada Tebrik ederim. Allah analı babalı büyütsün inşallah. Allah isteyen tüm kadınlarımıza annelik duygusunu 1kez de olsa tatdırsın inşallah.

Amin inşallah layıkıyla yapmayı nasip etsin rabbim bana, layıkıyla yapabilene nasip etsin.. Umut hiç bitmez, beklemediğiniz anda geliyor bu küçük mucizeler

Merhaba kızlar birşey danışmak istiyorum size bu ay deneme oldu gebelik için bir hafta önce ,, bugün çok yoğun derece de hatta dışarıdan bile görülecek şekilde sağ kaşık seğirmesi var inanılmaz bunu ilk defa yaşıyorum ,, yaşayanlar var mı böyle birşey ,,, belirti olabilir mi

Biz de bu ay ilk kez denedik, yaklaşık bir hafta oldu. Açıkçası sık idrara çıkma hariç hamileliğe yorabileceğim bir belirtim olmadı, fakat bugün benim de sağ kasık bölgemde yaklaşık 30-45 dk süren bir ağrı oldu. İnternette belirtiler arasında kasık ağrısı da yer alıyor, ne kadar doğrudur bilmiyorum.. Bir gelişme olursa güncellerim.
Hayırlısı olsun şimdiden :)

Yaaa evet bende ağrı değil ama atma şeklinde oluyor bugün hala devam ediyor hayırlısı olsun hepimiz için

Lutfen ama lutfen bana cevap verin. dogurgan donemimde iliskiye girdim (tam yumurtlamadan 3 gun once), en basta bi kac dk korunmasizdik sonra prezervatif takti ve yine de icime bosalmadi. sonrasinda aklima takildi internetten bakinca zevk suyundan da hamile kalma olasiligi oldugunu gordum. ondan sonra iyice stres yaptim normalde 10 gun kala goguslerim siser 13 gun once sisti bu sefer, akintim fazla degil sadece beyazimsi ama sumuksu degil. cok taktigimdan mi bilmiyorum ama karnima hafiften agri vuruyo gibi. zevk suyu az gelen hatta bazen gelmeyen biri ama korkuyorum sizce gebe miyim

Değilsiniz.

Bu işleri partnerimizin fizyolojik özelliklerinin insafına bırakmamak en doğrusu. Partneriniz yakın zamanda boşaldıysa (yakın zamandan kastım özellikle birkaç saatlik süreç) cinsel bölgesinde ister istemez sperm kalıyor. Kısa süre sonra tekrar yakınlaştığınızda nasılsa boşalmayacak diye korunmuyorsanız, sizin vajinal ıslaklığınız bile partnerinizin cinsel bölgesindeki spermin rahminize geçmesine sebep olabilir. Özetle onun 'zevk suyu az gelen, bazen hiç gelmeyen' biri olması, hamile kalmayacağınız anlamına gelmiyor ne yazık ki. Üstelik birliktelik doğurganlık döneminde gerçekleşmiş. Regl tarihiniz yakınlaştığında bir test yapmakta fayda var.

Bu şekilde prezervatif ile korunmasına rağmen hamile kalan çok sayıda insan var. Bunun sebebi çoğu zaman prezervatifin yırtılması değil, ürünü yakınlaşmanın en başından en sonuna dek kullanmamak ve riskli tarihlerde birliktelik yaşamak..

cok haklisiniz ama oncesinde herhangi bi bosalma olmamisti ve zaten bosalmaz gibi bi dusunce olmadi en basta takmadi sadece sonrasinda hemen prezervatif kullandik zaten asla yapmam daha boyle bi sey

cok haklisiniz ama oncesinde herhangi bi bosalma olmamisti ve zaten bosalmaz gibi bi dusunce olmadi en basta takmadi sadece sonrasinda hemen prezervatif kullandik zaten asla yapmam daha boyle bi sey
Elbette kesin yorum yapmak doğru olmaz ancak açıkçası birliktelik öncesi boşalma olmadıysa hamilelik ihtimali oldukça düşük.

Arkadaşlar 6 mayısta çatlatma iğnesi vurdum. Şu an 8 gün oldu ve test böyle oldu acaba gerçekten hamilelik var mı yoksa iğnenin etkisi mi

Eklentiler

• IMG-20230513-WA0003.jpeg
    44,5 KB · Görüntüleme: 92
Selam hanımlar kimde böyle bir durum yaşadıysa söyleyebilir mi ? Ben eşimle 11 gün once birlikte oldum 1 haftadır bende koyu kahve akıntı var. Bu gün kasıklarımda ayağımda agrımda oldu. 2 gündür çok sık sık acıkıyorum. Test yaptim 2 tane 2 de pozitif. Sizce hamile ola bilirmiyim akıntıdan dolayı garip hiss ediyorum. Bu kimdese oldu mu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…