Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Merhabalar ben pazartesi günü kan testi verdim 0.17 çıktı son yumurtlamam da geçen hafta salıydı adetime de 6 gün var siz Çe hamile olma şansım var mı

Bugün hastaneye gittim doktor gebelik falan yok dedi ilaç yazdı bide iki damla pembe leke gelmesi adet olmak anlamına geliyor mu
Alla alla istersen bi kadın doğum uzmanına git yada tüp bebek tedavi uzmanına .. ben mesela tüp bebek tedavi uzmanına gittim testler rahim filmim fln çekildi en son hop verdi yumurta büyütme öyle hamile kaldım

Kızlar merhaba çatlatma iğnesinden sonra 10. Gün bugün öğleden sonra çok su içtiğim bir saat aralığında öylesine bir test yaptım sonuç bu. Sizce ne düşünüyorsunuz 🙃
Çok silik görünüyor evet daha çok yeni olduğu için mi acaba ? İstersen bi kan testi yaptır .. ben idrar testi yaptırdığımda gayet netti çünkü ..

Bu sabah da saat 05.00 te yaptım tuvalete kalktığımda. Ama maalesef hiç çizgi yok. 26 aralıkta çatlatma iğnesi olmuştum :KK43:

Eklentiler

• BB8DCEC7-C80C-443E-A3AC-B7F897EC7D22.jpeg
    BB8DCEC7-C80C-443E-A3AC-B7F897EC7D22.jpeg
    51,8 KB · Görüntüleme: 85
Arkadaşlar selam, 10 haziran son adet tarihim 30 haziranda yumurtlama gördüm.Esimle 29 haziran 1 temmuz ve 2 temmuz değerlendirdik. Bugün adetim gecikmeli 6 gün oldu pazartesi kan vereceğim.Gögüsler de şişkinlik var.Bir kaç gün öncede Bel ağrım ve ara ara kaşık ağrım vardı. Şuan bunların hepsi geçti.Sadece şişlik var.Birde lawobada beyaz ve ara ara krem akıntı var.Gun içinde bir şey çok yemesem de idrar sıktığım arttı.Uyku halimden bahsetmiyorum.Uzun zamandır istiyoruz kan testi verene kadar başka test yapıp hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum.Tecrubeli annisler destek olabilir misiniz
Merhaba regl günlerine yakın ilişki yapmak yanlış mı acaba ?

Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
Walla deminki arkadaşada söyledim iki doğum yaptim ikisindede 4yada5gunum geçti gogsum şişti şiddetli bı ağrısı oldu sırtım zaten deli gibi ağrıyordu test yaptırdım biri tam diğeri bulanık çıktı cizgilerin ama ben anladım hamile olduğumu ve öylede çıktı yani hayırlısı bakalım

Kızlar merhaba , bat 09.01 pazartesi günü bu sabah test yaptım ve sonucu paylaşıyorum 🙈 yorumlarınızı bekliyorum 🥰🥰

Eklentiler

• 20230107_110046.jpg
    20230107_110046.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 66
  • 20230107_110040.jpg
    20230107_110040.jpg
    30,4 KB · Görüntüleme: 60
X