Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Kızlar merhaba benim adetime 7 gün var dün gece awox marka erken gebelik testi yaptım negatif çıktı belirtilerim vardı adete 12 gün kala kasıklarımda ağrı vardı hala devam ediyor sızı gibi bazen fazla oluyor göğüslerim şiş ve yan kısımları çok acıyor akıntım var kaşık ağrısı beni çok etkileri bu yüzden yaptım testi ama çıkmadı sizce erken mi yaptım

Kızlar merhaba, adetim 10 gün gecikti normalde hiç böyle olmaz düzenlidir, 7. Günde erken gebelik testi yaptım evde ama negatif, 3-4 gündür aynı regl olacakmış gibi sancım var ani hareketlerimde karnıma kramplar giriyor böyle bir durum yaşayan varmı?

Kızlar merhaba, adetim 10 gün gecikti normalde hiç böyle olmaz düzenlidir, 7. Günde erken gebelik testi yaptım evde ama negatif, 3-4 gündür aynı regl olacakmış gibi sancım var ani hareketlerimde karnıma kramplar giriyor böyle bir durum yaşayan varmı?
Bence kan verin en doğru sonucu öyle alırsınız . 10 gün uzun bir süre belki geç döllenme oluyordur

Kızlar merhaba benim adetime 7 gün var dün gece awox marka erken gebelik testi yaptım negatif çıktı belirtilerim vardı adete 12 gün kala kasıklarımda ağrı vardı hala devam ediyor sızı gibi bazen fazla oluyor göğüslerim şiş ve yan kısımları çok acıyor akıntım var kaşık ağrısı beni çok etkileri bu yüzden yaptım testi ama çıkmadı sizce erken mi yaptım
Çok erken yapmışsınız adet gününüzün gecikmesini bekleyin bence yoksa çok ğzülüyoruz bnde kendime söz berdim artık adetin 4-5 gün gecikmeden yapmayacağım diye. İnsan negatifi görünce üzülüyor

Merhabalar fikirlerinize ihtiyacım var bende bu ay inşallah gönlümüzden geçen olur hepimize bnmde yumurtlamadan bu yana büyüyen göğüsler yanlarının acıması üzerine yatamamak vs .ve o günden bu yana sol kasığımda batma elle bastırınca da bir ağrı var ilk günler daha yoğundu ağrısı hatta yumurtlama sonrası başladı sol kasık ağrısı yok olmadi bir türlü akıntım bı ara yoktu kuruydum şimdi biraz başladı adetime yaklaşık 5gun kadar var bilemedim.
Bazı aylarda adetime yakın siserdi göğüslerim ve adete bı kaç gün iner anlardım adet olacağımı ama şu an azalma yok aynı dolgun ve acıyan göğüsler test yapmak istemiyorum inşallah hayırlısıyla hamile kalırız..

Kızlar ben ovülasyon testlerimi resmini ekledim. 20 Aralık son adet tarihim adet bittikten sonra testere başladım ayın 4’ünde ve 7 sinde sadece testi yapamadım sadece ayın 3 ünde biraz koyulaşma var onun dışında hepsilik ya da yok gibi ben yumurtlamadım mı anlamadım.

Eklentiler

• 838E8554-4699-4A71-9ECB-B83C8EAFADFB.jpeg
    838E8554-4699-4A71-9ECB-B83C8EAFADFB.jpeg
    97,3 KB · Görüntüleme: 55
Adetime 6 gün var. Dünden beri göğüslerde batma hafif doygunluk hissi var. Bugün sabah adet ağrısına benzer ağrım oldu bacaklara yayılan. Öğleden sonra geçti. Şu an ara ara batma, biraz da karnımda gaz birikmiş gibi sanki. Üst karın derim kalınlaşmış gibi bi his oluyor otururken. Ara ara akıntı geldi hissi var ama tuvalete gidiyorum bişey yok.
Bu arada aklımda hamilelik yoktu bikaç ay sonra deneyecektik. Yeni hamile bi tanıdığım dedi de öyle acaba diye düşündüm bugün.
Yoksa enfeksiyon tarzı bişey mi oldum? Belirgin bi akıntı yok ama anlamadım

Merhabalar arkadaşlar benim adet den iki gün önce kahverengi akıntı oldu ve yarın adet günüm ama neme ucum çok kötü ağrıyo gebe belirtisi olabilir mi

X