Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

8 gün öncesi çok erken bir de yarım saat sonra çıkan sonuca güvenilmez. Testin üzerinde beklenmesi gereken dakika yazar süre geçince çıkan sonuç dikkate alınmaz.

Kusura bakma ama bugün test yaptım diyodumya hiç bişe yoktu böyle dikkatli bakarsan var bn anca görüyorum da acaba HCG yukselmediginden olabilrmi

8 gün öncesi çok erken bir de yarım saat sonra çıkan sonuca güvenilmez. Testin üzerinde beklenmesi gereken dakika yazar süre geçince çıkan sonuç dikkate alınmaz.
İlk yaptım test bebe time ninya ondan dedim cnm bide bugün yaptım çok dikkatli bakarsan var oda aradan Zaman gecinde beliriyor kan da çıkar mı ydaa HCG yukselmediginden olabilrmi

İlk yaptım test bebe time ninya ondan dedim cnm bide bugün yaptım çok dikkatli bakarsan var oda aradan Zaman gecinde beliriyor kan da çıkar mı ydaa HCG yukselmediginden olabilrmi
tecrübelerime dayanarak söylüyorum gecikme olmadan çıkan gebelik sonuçlarına çok güvenmeyin

Aynrn cok yükselmemis de olabilir, zamanla koyulaşı
Aynrn cok yükselmemis de olabilir, zamanla koyulaşıyor testler

tecrübelerime dayanarak söylüyorum gecikme olmadan çıkan gebelik sonuçlarına çok güvenmeyin
Hani bugunki yaptığımda aynı oldu ama öbürü kadar belirgin değil buna dikkatli bakarsan var adetime 8gun var bide şunu söylemek istiyorum tek Bir sefer ilişki oldu zaten batın üstünden 14gun geçti kafamı karıştıran silik çizgiler

canım benim sol kasıgımda özellikle yere egilince şiddetli agrı olurdu
gögüslerim çok fena dolgunlaşmıştı ve agrıyorlardı
hatta üzerine yatamayacak kadar çok agırırdı şimdilerde biraz geçti
sık sık idrara çıkma vardı birde
Merhaba bir şey sorabilir miyim?

Aşılama tedavisi için gittim. Sonuclarim böyle çıktı. Bilgisi olan yorumlayabilir mi rica etsem🙏

Eklentiler

• Screenshot_20221229-173338_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20221229-173338_e-Nabz.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 133
X