Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Merhaba ben test kullanarak yumurlama gününü gördüm
Yumurlamadan önce 2 gün yumurlamadan sonra 3 gün ve catlamdan sorna 1 günü değerlendirdim toplamda yumurlama haftası 10 gün birliktelik geçirdim bugün 6. Günüm çatlamanin bas agrisi ara ara hafif kramplar gazla beraber baş dönesi şuan felekat derece de dönüyor ve omuz da fln ağrılarım oluyor ayın 1 inde böyle pütür pütür krem seklinde beyaz bir şey geldi o günü de degerrlendirdim hamile kalır mıyım

İnşallah kalırsın canım

Herkese selam öncelikle ben 12 Ekim'de regl oldum ve 15inde bitti. 15inden itibaren eşimle günleri değerlendirdik. Şimdi şöyle bir durum var, sağ kasığımda ara ara batmalar oluyor, inanılmaz uykusuzum uykumu kesinlikle alamıyorum, ve saçma sapan bir mide bulantım var ama kusturacak cinsten değil. Bir de günlük ped kullanmaya başladım akintilar yüzünden hiç akıntım olmazdı benim, ama yaklaşık 3 gündür arada beyaz krem gibi bı akintm var günlük pede baktığımda kahverengi sarı karışık bir renge dönüşüyor Reglime de 4 gün kala Prediktor erken gebelik testi yaptım ama negatifti. Sizce testi tekrarlamam gerekiyor mu adet gecikmesi yaşanırsa? Birazcık uzun yazdım ama özür dilerim bilemedim artık ne yapacağımı bu konularda da çok bir tecrubem yok yardımcı olursanız çok ama çok mutlu olurum

Kimse yok mu ya

Şimdi canım benim bu belirtilerin çoğu regl belirtisi olarak da geçiyor.
Ama dediğiniz gibi Bi insan kendini bilir mesela reglden önce akıntınız olur muydu?
Ve Bi kaç kere burda konu yazılmıştı okumuştum mide bulantısı öyle hemen olan bsy değilmiş ilerleyen haftalarda başlarmış.

Hiç günlük ped kullanmamı gerektirecek kadar bir akıntım olmamıştı açıkçası ve bu şekilde bu renklerde olmamıştı. Bir garip geliyor neden bilmiyorum. Mide bulantısı psikolojik o halde muhtemelen Beni şüphelendiren şey sadece sağ kasıkta ara ara olan ağrı aslında. Çok fazla ayakta durduğumda sızlamaya ara ara batar girmesine sebep oluyor sonrasında zaten bahsettiğim şekilde akıntım geliyor. Belki regl olurum, bilmiyorum çözemedim

Hiç günlük ped kullanmamı gerektirecek kadar bir akıntım olmamıştı açıkçası ve bu şekilde bu renklerde olmamıştı. Bir garip geliyor neden bilmiyorum. Mide bulantısı psikolojik o halde muhtemelen Beni şüphelendiren şey sadece sağ kasıkta ara ara olan ağrı aslında. Çok fazla ayakta durduğumda sızlamaya ara ara batar girmesine sebep oluyor sonrasında zaten bahsettiğim şekilde akıntım geliyor. Belki regl olurum, bilmiyorum çözemedim

Valla psikoloji insanın dengesini bozuyor.
Ondan bence kafan rahat olsun regl olcakmış gibi düşün ve bekle başka türlü o günler geçmez

Valla psikoloji insanın dengesini bozuyor.
Ondan bence kafan rahat olsun regl olcakmış gibi düşün ve bekle başka türlü o günler geçmez
Doğru diyorsun gerçekten geçmiyor. 6sında regl olmam gerek, sanırım geçmesini beklemem en doğrusu olucak. Peki kaç gün geçerse yaptığımda eğer varsa doğru sonuç alırım ki? Sonuçta regle 4 gün kala erken gebelik testi yaptım ve negatifti. Bence bu ay da yok da, işte bir umut

Aslında doktorlara göre regl 1 hafta sonra tam net belli olur diyorlar ama bakalım şuan 2gün var bekle bende yarın regl olmam lazım tabi Bi ihtimal olmayadabilirim diyorum.
İnşallah sen hamilesindir

Canım o ağrı yumurtlama zamanında da olabilir gebelikte de oluyor bence gecikmeni bekle herkeste aynı belirti göstermez ams ben de sürekli uykum geliyordu,sık idrara çıkma bi de midem kazınırdı gece acıkırdım bi de göğsüm dolgun şiş ve ucu açıyordu regl gecikmesinin 6. Günü normal gebelik testi yapımda pozitifi görmüştüm

Herkese selam size bi sorum var kızlar her ay adeti düzenli olan ve adet olcağım günün gecesinden veya adet olduktan sonra ağrısını hisseden bi vücudum var fakat bu ay yumurtlama dönemini vs takip ettim ve birlikte olduk acaip olan şu ki 8 i adet olmam gerekiyor fakat ben 2 si geceden beri adete benzer ağrılar hissediyorum test yaptım negatif , ne göğsüm şiş ne başka bişey sadece uyku hali var uyumak yatmak istiyorum işten gelince hemen sizce ben ne yaşıyorum ?

Yarın regl günüm normalde. Hala bekliyorum bakalım. Benim hafif bir bulantım var sadece. Onun dışı da arada bir giren kasık agrisi ve ona eşlik eden garip bir akıntım var. Onun dışı da ne regl olacakmış gibi bir ağrım sızım var hani hissedersiniz ya o yok, ne de göğüslerim de hassasiyet var. En iyisi bitanem dediğin gibi beklemek sanırım. Belki gelir Ben gelmemesi, pozitifi görme taraftarıyım ama birazcık artık nasıl denir, kader kısmet diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…