Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Evet düzenliydi hiç bir sıkıntı yaşamıyordum

evet düzenliydi hiç bir sorun yaşamıyordum tsh değerim çok yüksek olduğundan yumurtlamıyormuşum onunda tedavisini görüyorum
Evet düzenliydi hiç bir sıkıntı yaşamıyordum

evet düzenliydi hiç bir sorun yaşamıyordum tsh değerim çok yüksek olduğundan yumurtlamıyormuşum onunda tedavisini görüyorum
Benimde corona gecirdikten sonra tsh çok yükseldi yumurtalarım birden bire azalmış 1-2 tanr kalmış artık nasıl olacak bilmiyorum

Belirti yok dediniz ya nasıl umutlandım.
Benim ilk tüp bebek denemem negatifti.tüp bebek sonrası ilk ayım bazıları öyle tutuyormuş kendiliğinden.
Yumurtlama günümü akışkan akıntımdan tespit edip o hafta 2 kere değerlendirdik.
Yumurtlama haftasından bir kaç gün sonra kasığıma bir ağrı saplandı.maAcaba yerleşiyor mu dedim bir umut..
Yumurtlama haftasından 1 hafta sonra yine çamaşırımda kremsi akıntı görmeye başladım.
Şuan reglime 8 gün var.
Ayaklarda sabahları üşüme,uyku düzensizliliği,aşırı gaz,tuvalete eskiye nazaran daha sık çıkma gibi belirtiler..
Acaba hamile miyim,meraktan ölücem her bu merak kendi haline bırakamıyorum elimde değil..38 yaşımdyım 2 yıldır bebek istiyoruz olmuyor malesef..Allah isteyen herkese versin..

Ben de 38 yaşındayım uzun süredir istiyoruz nasip benimde şikayetler seninkine yakın şişkinlik kabızlık yumurtlama günümden beri geçmeyen kasık ağrısı arada bir adet olacakmışım gibi hafif karın ağrısı gece uyuyamama çok sarı hafif akıntılar sık idrara çıkma dün ilişkiden sonraki 8. Günümdü erken test yaptım negatif çıktı pazartesi adet günüm bakalım inşlh hayırlısı olur beklemek istemek çok zor bir durum Allah isteyen herkese nasip etsin

Benim de belirtim nerdeyse hic olmadı.sadece biraz yorgunluk vardı onu da grip mi olcam diye düşündüm.test yaptım pozitif çıktı inanamadim test mi yanlış dedim.sonraki gün tekrar yaptım pozitifi görünce emin oldum.bazı kişiler erken yogun belirti yaşayabiliyor.hamile olmayı cok istedigimiz için her şeyi belirti de sanıyor olabiliriz.inan gebelikten onceki iki ayımda daha cok belirtim vardı şuan yorgunlugum da yok sadece geceleri cok hizli uykuya dalıyorum.umarım bebişine tez zamanda kavuşursun

3 ay femara kullandım. Bugun adet olmam gerekiyordu olmadim. Dun asiri bel agrisi gaz sıkışması goguslerde hassasıyet ılk kez boyle oldu. Adet olucam diye ped koydum. 1 hafta once testler negatıftı. Tekrar Test yapsam mı acaba.

Selam kızlar bir sorum var. Adetime üç gün varken ikinci çizgi test kurulunca belli oldu. Ama bugün adetime iki gün kala yaptığım testte hiç belli değil. Acaba hamilelik olmasa ikinci çizgi hiç mi belli olmazdı? Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim

Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
canim adet öncesi, adetmis olcakmisim gibi devam etti semptomlar ama adetten son 5 gün önce fark ettim ki, gögüs uclarim dokununca bile fazlasiyla aciyordu adet semptomlarimda olmazdi sadece siserdi, bacak agrilarim cok fazla oldu ve garip bir bel agrisi vardi sanki bi yük varmis gibi onun disinda akintim olmustu süt gibi beyaz bir akinti sürekli oradan anladim acikcasi ve arada birden vücuduma agirlik ve uyku cöküyordu.

arkadaşlar adet gününüz geçmeden hamile olduğunuzu anlayan varmı?
adete bir hafta kala falan belirti gösteriyormu?
ben adet semptomlari disinda beyaz süt gibi bir renkte akinti, asiri bir yorgunluk aniden gelen, gögüs uclarinin dokuncunca acimasindan arti olarak bel ve bacak agrilari sanki bir yük tasiyor gibi bir histi oradan anlamistim sonra da hamile oldugumu ögrendim.

bende sizin gibi ayni seyleri yasadim o agrilar gercekten farkli, insan bünyesini anliyor.

hamiş arkadaslar gebelik belirtisi illaki beyaz akıntı olurmu... akıntı illaki olurmu yani.. akıntı yoksa gebelik yokmudur..

hamiş arkadaslar gebelik belirtisi illaki beyaz akıntı olurmu... akıntı illaki olurmu yani.. akıntı yoksa gebelik yokmudur..

Tabi ki hayır her gebelik belirtileri herkeste olacak diye birşey yok merak etmeyin :)

Merhaba hanımlar. Bugün adet günüm ama henüz başlamadı. Kasıklarıma ara ara batmalar geliyo. Adet sancımdaki gibi değil batma gibi. Belim kollarım göğüs kafesim dizlerim sanki hasta olcakmışım gibi arada sızlıyo ama çok dinç ve enerjiğim hasta olacak gibi değil. Normalde regl olmama 1 hafta kala göğüslerim şişer ve çok acır. Bu sefer göğüslerimde hiç belirti yok sadece arada koltuk altıma doğru ağrı giriyo. Sizce gebelik belirtisi olabilir mi ?

Sonuç ne merak ettim

Selam kızlar erken gebelik testini ekledim, bakar mısınız Ovitrellenin 10. Günündeyim. 2 gün sonra yani Pazar günü kan tahlili vericem bakalım... sizce iğnenin etkisi geçmiş midir? Şimdi doktoruma fotoğraf attım, var gibi bişeyler yazıp gülmüş

Eklentiler

• IMG_20221104_083613.jpg
    136,9 KB · Görüntüleme: 83
  • IMG_20221103_204914.jpg
    111,3 KB · Görüntüleme: 82
Var gıbı duruyo bencede ,bata kaç gününüz var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…