Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Kızlar merhaba
biz 2 senedir deniyoruz 1 tüp bebek denememiz olumsuz oldu temmuzda
bu ay adetim 5 gün gecikti 1 haftadır adet sancısına benzer sancı çekiyorum bugün daha şiddetli ve bacağımada vuruyor göğüslerim dokununca ağrıyo
Sizce hamile olma şansım var mı bu belirtileri yaşayan oldu mu hiç
Test alıp negatif çıkmasından korkuyorum o yüzden alamadım

Kızlar adetim 1 gün gecikti demin tuvalete gittim ıslaklık hissedip beyaz akıntı gelmiş sanki yumurtlama zamanı gibi nasıl olabilir anlamadım adet gelmesi gerekirken beyaz sıvı geldi anlamadım İlişki de bir kaç gündür olmuyor hassas olduğum icin adet bekliyordum halbuki

Hadi insallah Biraz daha bekleyin test icin en azından garanti olsun 1 hafta daha adet gelmezse test yapın

Ya bu yerleşme kanaması nasıl oluyo miktarı falan ne kadar her tuvalete çıktığımızda görüyomuyuz

Merhaba hanımlar bende kendi belirtilerimi yazmak istedim bugün öğrendim hamile olduğum öncelikle iki haftadır işhatım çok açılmıştı hiç böyle olmamıştım gece bile kalkıp yemeğe başladım sonrasında göğüslerimde hassasiyet ve birazda ağrılar başladı reglim yaklaştıkça kadıklarımda ve belimde ağrılar başladı regli oluyorum sandım ama 5 gün geçti ve regli olamadım bunun üstüne test yaptırdım zaten ve gebe olduğumu öğrendim onun haricinde halsizlik ve uykumu alamama gibi bir durum oluştu ve hala devam ediyor ama ben reglim geçikene kadar ihtimal vermedim çünkü belirtiler tamamen regli oluyorum gibiydi galiba kadından kadına değişiyor benim tecrübem bu şekildeydi umarım birileri için faydalı olur.

Aynı belirtiler bende de vardı 5 gün geçilince test yaptım pozitif çıktı umarım seninde sonucun pozitif olur çünkü belirtiler birebir aynı

Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
Benim reglimden iki hafta öncesi aşırı bir açıkma olmaya başladı iştahım açıldı reglime yaklaştıkça belimde ve kasıklarımda ağrılar göğüslerimde hassasiyet oldu ama bu bel kaşık ağrısı regl ağrısı gübi değildi başta hasta olucam sandım ama biraz dinleyince ağrıları her ayninden farklıydı reglimde 5 gün geçildiğinde test yaptırdım hamile olduğumu öğrendim ama benim en bariz şüphelenmemek sebep olan şey iştahımın aşırı açılmasıydı gece yarısı acıkıp yemek yemeğe başlamıştım birde şöyle bişey var bağışıklılık düştüğü için grip soğuk algınlığına çok çabuk yakalanılıyor gebeliğin başında bende bu da olmuştu reglimden bir hafta önce

Bende de aşırı bi iştah artışı durumu var şuan. Bugün reglim 2 gün gecikti test yaptım negatif.

Arkadaşlar dün kan testi bthcgde çok yeni gbelik çıktı akşamına kahve bir leke geldi ama yoğun değil sonra sabah geldi az leke şeklinde sonra az bir pembelik normaldenyok lavaboda denk geliyor neden olabilir

Merhaba bende seninle aynı sorunları yaşıyorum adet günümü bekliyorum ve bende yurt dışında oturuyorum ama 10 öncesi gebeliği gösteren testler var onu dene istersen bende alıcam ondan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…