Erken gebelik testi

Kızlar adetime 4 veya 2 gün var erken gebelik testi yaptım benmı kafayı yedım yoksa silik bır cızgımı var allah ıcın yardım edın bana
Kızlar adetime 4 veya 2 gün var erken gebelik testi yaptım benmı kafayı yedım yoksa silik bır cızgımı var allah ıcın yardım edın bana
Hanımlar iyi akşamlar. Alttaki test dün üstteki bugüne ait. Adetime 4 gün var. Ben mi hamile olduğumu düşünüyorum bir tek

Eklentiler

• 20240829_175726.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 75
Hanımlar iyi akşamlar. Alttaki test dün üstteki bugüne ait. Adetime 4 gün var. Ben mi hamile olduğumu düşünüyorum bir tek
Alttaki tes 6 dk icinde diğer çizgi oluşmuştu. Üstteki 4 dk içinde oluştu. Aslında dünkü testi çekmemin sebebi çizgilerin koyuluğunu karşılaştırmaktı. Dünkü testin bugün gerçekliginin olmadığını biliyorum tabi sadece karşılaştırmak için çektim

Kan verın bence var gibi

Dün gece verdik dayanamayıp 85.14 pozitif çıktı o kadar heyecanlandık ki dr a göstermeden eve gelmişiz sevincimize ama uyanınca içime bir şüphe düşta değer düşük mü acaba diye
Ayy canım benim hayırlı olsun inşallah banada dua et nolur hala adet olmadım geç döllenme olsun da hamıleyımdr inşallah

Ayy canım benim hayırlı olsun inşallah banada dua et nolur hala adet olmadım geç döllenme olsun da hamıleyımdr inşallah
Allah sizlere de sağlıkla nasip etsin inşallah gönlünüze göre olur ama ben hala inanamıyorum değer çok düşük değil mi sizce ya ben heyecandan dr la bile konuşmadan çıkmışım bugün sonucu alıp gidip konuşacağım

Merhaba kızlar benimde adetime 3 gün var bu ay ovulasyon testi ile denedim 5 gün önce erken gebelik testi yaptım negatif dün de kaset test vardı oda negatif adet olucam diye ödüm kopuyor bu erken gebelik testleri 5 gün önce kesin sonuç diyor ama herkesin adet döngüsü farklı benimki 27 erken mi yapmısım ama adı üstünde erken gebelik testi 3. Ay denememiz ne zormus bebek sahibi olmak Rabbim hepimize kolaylıkla nasib etsin

Ovulasyonda çift çizgi yani yumurtlama ayın kaçı bir de ilişki yumurtlama günü mü oldu üstünden kaç gün geçti?

Ovulasyonda çift çizgi yani yumurtlama ayın kaçı bir de ilişki yumurtlama günü mü oldu üstünden kaç gün geçti?
Ağustos 20 yumurtlama günümdü. Yumurtadan 1 gün önce, yumurtlama günü ve çatlama gününü değerlendirdik tabi onun öncesini de fazla fazla değerlendirdik yumurtlamanın üzerinden 11 gün geçmiş çok mu sabırsızım 31 yaşındayım henüz hiç çocuğum yok

Ben de ikinci çocuğumu ovulasyonla tutturdum. Ondan sordum. Şimdi kendimden örnek vereyim 9 u yumurtlamaydı 8 ı ve 10 u ilişki oldu ben de bu ilişki günlerini baz alarak test yapmıştım 19 u çokkkk silikti çok zor gördüm 20 si gözle daha net bir silikti. Yani ilişkiden sonraki 10-11çı günden sonra çokk silik çıkmıştı 21 inde değerim 16 idi o yüzden o kadar silikti 24 ü de adet günümdü. Yumurtlama ya değilde ilişkiden sonra ki 10-11 gün sonra test yap zaten o günleri değerlendirmişsin

Evet adet günüm eylül 3 ama ben 2 eylülde yapayım diyorum evde bir test var ama erken gebelik değil çıkar mı acaba onda da erken gebelik mi olması lazım aslında adete çok az var ama ne zormus dayanmak

Evet adet günüm eylül 3 ama ben 2 eylülde yapayım diyorum evde bir test var ama erken gebelik değil çıkar mı acaba onda da erken gebelik mi olması lazım aslında adete çok az var ama ne zormus dayanmak
Ben erken gebelik testi yapmıştım onda bile çok silikti değer çok düşüktü çünkü

Ben erken gebelik testi yapmıştım onda bile çok silikti değer çok düşüktü çünkü
Tesekkür ederim ben bi kaç gün daha sabredeyim zaten ne kalmıs şurda

Valla beklemek çok zor ikinci de bile bekleyemedim seni çok iyi anlıyorum

İnşallah vardır da burdam yazın bize de mutlu haberi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…