Erken Gebelik Testi Silik Çizgi

Çok saol darısı sana inşallah
Ben gerçekten daha önce 3 doğum yaptım bütün hamilelik yaşadım Ama dediğim gibi yani böyle şeyler hiç aklımda kalmadı yani bilmiyorum ne kadar gün arayla ilişkiye girmemiz gerekiyor Mesela hangi günler bizim için çok önemli

Ben gerçekten daha önce 3 doğum yaptım bütün hamilelik yaşadım Ama dediğim gibi yani böyle şeyler hiç aklımda kalmadı yani bilmiyorum ne kadar gün arayla ilişkiye girmemiz gerekiyor Mesela hangi günler bizim için çok önemli
Benim 2 cocugumda doktor takıbiyle oldu 2.cocuk 5 sene sonra oldu polikistik over kıstı olduğu için biraz zor hamile kalıyorum kiloda var baya bi

Bazıları yumurtlama takibi yapıyor ovulasyon testi aliyor 2.cizgide koyulastiginda yumurtlama oluyormus

Adet bittikten sonra 2 gün arayla ilişki oluncada hamilelik şansı artıyor

Ben yapışkan akinti olunca anlıyorum yumurtladigimi herkezde bir olmaz tabi kimisinde akıntı olmadanda yumurtluyor

Ben yapışkan akinti olunca anlıyorum yumurtladigimi herkezde bir olmaz tabi kimisinde akıntı olmadanda yumurtluyor
Benim çok akıntım var ama bilmiyorum uygulamaya göre bugün yumurtlama günüm dün ilişkiye girdik eğer öyleyse yumurtlama dan kaç gün sonra belli oluyor gebelik

Benim çok akıntım var ama bilmiyorum uygulamaya göre bugün yumurtlama günüm dün ilişkiye girdik eğer öyleyse yumurtlama dan kaç gün sonra belli oluyor gebelik
Adet gününe 4 gün kala erken gebelik testi alıp yaparsan onda belli olur normal testte adet gecmeden cikmiyor

A
Adet gününe 4 gün kala erken gebelik testi alıp yaparsan onda belli olur normal testte adet gecmeden cikmiyo

Bende çok zor verdim incirle havuc kürüde baya fayda etti bana günde 1 defa aslan pençesi içtim yumurtlama gününe kadar ondan sonra bıraktım
Anladım tamam çok teşekkür ederim inşallah bende güzel sonuçlar alırım Allah'ın izniyle

X