Erken Gebelik Testi Silik Çizgi

Herkese merhaba, doktora gideceğim bu ay özele gideceğim için devlette tahlilleri yapıp gideyim diyorum. Şimdi leke geldi ama henüz adet kanaması değil önce ki ay da 29 un da lekenme olup 3 un de adet başlamıştı. Şimdi de öyle olacak herhalde. Adetin 2. veya 3. günü tahlil veriliyor ya ben lekelenmeyi mi dikkate alıp 3. gün tahlilleri vereyim yoksa adetim tam başladıktan 2. veya 3. gün tahlilleri vereyim ?

Merhaba canım yeni gördüm kusura bakma. YouTube da mutlaka izle. Yumurtlama günü yaz. Orda önemli hekimlerin anlattığı bilgileri uygula. Herkesin regl döngüsü aynı olmadığı için kesin bir gün söylemek doğru olmaz. Ovulasyon testi de kullanabilirsin eczaneye sorup
Ben nasıl anlıcam peki yumurtlama olup olmadığını

Ovulasın takip testleri alıp pik günü ve çatlama gününü değerlendirirsen şansını arttırırsın. Regl uygulamalarında doğurganlığın yüksek olduğu güne göre yaparsan tutmama ihtimali var çünkü düzenli değilse ya da o ay yumurtlamanız 1 hafta geç olursa tutmayabiliyor. En güzeli yumurtlama testi çünkü bazen yumurta oluşuyor ama çatlamıyor bu sefer kiste dönüşüyor. Ovulasyon testi ile takip ederseniz yumurta çatlamış mı çatlamamış mı anlarsınız. Ve 2 günde bir birliktelikle de denk getirme ihtimaliniz var.
Çok teşekkür ederim

kizlar bnim bat a iki gun kaldi bazen erken gelirdi gelmedi. Kasik agrim gidip geliyor gobegime vuruyor sol taraf baczgima ayni sekilde. Testim negatif cikti sizce dha erken mi

kızlar banada yardımcı olur mısınız lütfen beklemen adet günümden bir gün sonra yaptım ikinci silik mi bana mı öyle geliyor bu arada bu çatlatma iğnesi oldum fakat bat gününden 9 gün önce 3 gün sürem kahverengi lekelenme oldu doktor da baktı kist var dedi bat gününden sonra bi bakıyım dedim bu şekilde çıktı yorumlar mısınız

Eklentiler

• IMG_2917.jpeg
    IMG_2917.jpeg
    55,5 KB · Görüntüleme: 2
  • IMG_2916.jpeg
    IMG_2916.jpeg
    59,3 KB · Görüntüleme: 3
  • IMG_2915.jpeg
    IMG_2915.jpeg
    62,1 KB · Görüntüleme: 2
X