Erken Gebelik Testi Silik Çizgi

Yaptığın test artimed mi? (Benimkine cok benziyor) Eğer öyleyse hic güvenilir degil benim oydu bugun ayni sekilde cıktı ama kan testi negatif
Yok hayır artımed değil ismini unuttum yarın başka marka alıcam bide öyle denicem kan testine gitmek istemiyorum daha umutlanmak bile istemiyorum aslında

Regline daha çok varmış ama .. kaç günde bir regl oluyorsun ? Testi çok erken yapmışsın hemen tutması ve testte çıkması çok zor
Test yapmak istedim ve 20 sinde yaptım öyle silik çıktı bugün de yaptım aynı çıktı biz zaten regl olmadan önce de korunmasız ilişki yaşamıştık regl oldu bittikten sonra da oldu ama şuan bilmiyorum beta hcg yaptırmak istemiyorum hemen olumsuz görücem diye ama umutlanmakta istemiyorum bilmiyorum çok şaşkınım yarında test yapıcam başka marka alıp adetim de düzensiz 31 nisan da olmuştum bidaha ki regl 6 haziran da oldum 8 inde regl bitti

İnşallah vardır canım tabi ben de senin gibi her ay umut ediyorum biliyorum anlıyorum seni .. sen yarın da bir yap bakalım ilk 10 dakikada o çizgi çıkacak mı yine . Ama 10 dakikayı geçerse ciddiye alma kuruma çizgisi çıkıyor hep testlerde. Benim başıma çok geldi ciddiye aldım ama kuruma çizgisiydi. İlk 10 dakika doğru olandır unutma

Çok teşekkür ederim anlayışın için çok iyi bi insansın Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah hayırlısıyla ilk 2/3 dakika içinde böyle oluyor çizgiler yarın başka bi marka alıp yapıcam inşallah sizde en yakın zamanda sevinçli haber alırsınız Rabbim isteyen herkese versin inşallah

İnşallah canım Allah razı olsun ben de bekliyorum bu ay bakalım pek umudum yok hayal kırıklığına uğramak ama ben de yakın zamanda bir test yapmak istiyorum 3 gün sonra falan inşallah ikimiz de sevinçli haberi alırız. Benim bir tane de düşüğüm oldu 5 ay önce

Canım ben dayanamadım bugün yaptım bomboş çıktı reglime bir hafta var ama umudum yok . Eğer olsaydı azıcık da olsa çizgi çıkmalıydı

Bende 5 ay önce düşük yaptım ondan da çok korkuyorum gebelik olsada düşük olmak riski çok yüksek diyor yakınımda herkes

Bende 5 ay önce düşük yaptım ondan da çok korkuyorum gebelik olsada düşük olmak riski çok yüksek diyor yakınımda herkes
Sen başkalarının dediklerine aldırma. Bebeğin olacağı varsa olur yaşar. Kimsenin lafıyla olmaz . Sen pes etme umudunu yitirme. Yaşın kaç bu arada ? Bugün de test yapacak mısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…