Erken gebelik testi silik çizgi

Yaaaaa maşallah sende ki de güzel şans ama gerçekten öyle kafada bitirince oluyor bende tedaviye başlayacağım ocak ayında bakalım dün de ben kv demdeyim akıntım vardı eşime de sinirliydim kavgalıydık dur bi ovülasyon testi yapayım aman pozitif çıkarsa da değerlendiremem uğraşamam dedim bir yaptım pozitif ve adetim 1 hafta geçmişti ama değerlendirdim tabi hayırlısı olsun artık

İnşallah vardır ben hala inanmiyorum ovulasyon testi nelere kadir bak yapmam dediğini yaptiriyor bişey diycem gebelik testi yaptın mı ovulasyon hamile kaldığında pozitif çıkıyor bide gecikme de var

İnşallah vardır ben hala inanmiyorum ovulasyon testi nelere kadir bak yapmam dediğini yaptiriyor bişey diycem gebelik testi yaptın mı ovulasyon hamile kaldığında pozitif çıkıyor bide gecikme de var
Var var canım Allah'ın izniyle sen rahat ollll Evet yaptım canım maalesef negatif bende de pcos var yumurtlama göremedim ben 2 senedir ilk defa gördüm canım dua et inşallah banada bizlere de nasip olur..

Var var canım Allah'ın izniyle sen rahat ollll Evet yaptım canım maalesef negatif bende de pcos var yumurtlama göremedim ben 2 senedir ilk defa gördüm canım dua et inşallah banada bizlere de nasip olur..
Ayyy hadi inşallah canımm benimm inşallah hepimizin bebisleri tutunsun rabbim tez zamanda nasip etsin aratmasın amin

Benim de bu şekildeydi pozitif çıktı kand. Mutlaka kan testi verin hayırlı olsun

Kızlar regl günüm beş gün geçti aradan olmadım test yaptım ama pek fazla anlamadım sonucu tam olarak ne acaba yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• IMG_20221130_163230_947.jpg
    79,6 KB · Görüntüleme: 40
Kızlar ben adetim gecikmeden önce test yapmıştım çok silik çıkmıştı aradan altı gün sonra fln tekrardan test yaptım sonucu bu şekilde çıktı ama anlamadım yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• IMG_20221204_072106.jpg
    140,7 KB · Görüntüleme: 51
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…