Erken Gebelik Belirtileri ( Gün gün yaşadığım belirtiler)

Ve reglime 10 gün var bel ağrısı batma gibi oluyor

yazdığın bilgiler için çok teşekkür ederiz ama birşey sorucam . Benim hiç bir belirtim yok . Sadece adet olacakmışım gibi hissediyorum . Her tuvalletten sonra hep sancım olur beş on dakikalığına . Gün içinde dört beş defada sol kasığımda ani kramplar oluyor . Çatlama günü sonrası 8. Günüm . Gebelik değil diye düşünüyorum . Sizcede öyle mi?

Merhaba ben 13 Haziran da öğrendim gebe olduğumu 155 beta ile şu an 27 bin katlayarak arttı 25 Haziran da keseyi gördük dr keseye göre 5+2 dedi kalp atışı veya fetüs için erken olduğunu söyledi PCOS olduğum için çok korkuyorum siz ne düşünüyorsunuz 5. Hafta kalp ve bebek için erken mi siz ne zaman dinlediniz veya gördünüz şimdiden teşekkürler

Merhaba ben 6+5 de kalp atişini duydum. Ama bu durum herkese göre değişiyor. Cünkü geç döllenme vs olabiliyor. 8. Haftaya kadar yolu var doktorunuz gerekli yönlendirmeyi zaten yapar. Bir de ultrason cihazına göre de gerçekten değişiyor. Vajinal ultrasonda daha net görülüyor. Yada son model bir normal ultrasonda daha net duyuluyor. Bunlar değişkenlik gösteriyor. Stres yapmadan beklemede kalın, zor biliyorum ama yapacak başka birşey yok :)

Bukadar az belirti ile birşey söylememiz mümkün degil. Kendinizi iyice dinleyin, belirtilerinizi yazın. Kasık ağrısı ve adet olacakmış hissi evet ama tek baslarına yeterli degill

Merhabalar,öncelikle geçmiş olsun bir konuda bilgilendirme yapmak isterim. Gebelikte mide bulantıları en erken 6.haftadan itibaren başlar. Mide bulantınıza sebep enfeksiyon olabilir. Tek ve gerçek hamilelik belirtisi adetin gününde gelmemesidir. Kendinizi dinleyip strese girmeyin,akışına bırakın. Yukarda belirtilen hiçbir belirti bu kadar kısa zamanda belli olmuyor emin olun. Umarım tez zamanda beklediğiniz güzel haberleri alırsınız,şansınız bol olsun

Merhabalar 14 Haziran adetimin 1. Günü ve 19 Haziran bitiş 27 Si de ovulasyon günü uygulamaya göre tabi biz bu güne kadar da hep ilişkiyi yaptık düzenli şekilde 13,14 temmuz da adet günüm yani 21. Günümdeyim ve 8,9 gün var adetime ama 5 gün önce sol kasık ağrısı çektim az Bir şey ama gititkçe çoğaldı adet olacakmışım gibi bu günde dahil sol kasığım ve bacağıma vuruyor bazen az bazen de çok adet olucam sanıyorum sancı değil ama sancı da yani değişik bi ağrı oluyor göğüslerim de dolgun ve sızlamalar var uygulamaya göre yumurtlamadan 6 gün geçti ve adetime 8,9 gün var bu kadar erken adet belirtisi yaşamam ki geçen ay hiç yaşamadım çok ağrılı geçen adetlerim geçen ay neredeyse ayakta ağrısız geçirdim diye bilirim ve dün gece test yaptım ilk idrar falan değil tabiki negatif çıktı sizce bu olanlar neden ola bilir gebelik var mı ve testi erken mi yaptım yoksa negatifi kabul mü etmeliyim lütfen cevap verin

Ve iştahım da yok afedersiniz WC giderken de sol kasığım da batma ve sızlama gibi oluyor gün içerisin de ara ara gidigor geliyor ama bu sabah biraz daha fazla kasık ağrım sağda yok denecek kadar az ama solda sadece çok fazla sık sık ve ara ara oluyor ve sadece sol bacağıma vuruyor göğüslerim şiş hissediyorum ve hassiyet aşırı dayanmayacak şekilde değil tabiki de

Merhaba, öncelikle bu kadar erken test neden yaptiniz? Daha adetiniz bile geçmemiş ya da yaklaşmamiş bile.
Yumurtlama gününüzden kesin eminseniz üstünden 12 gün geçtikten sonra bir test yapin ne negatifi görürseniz ve hala adet olmadıysanız 16-17 gün sonrasında test yapiniz. Geç döllenme vs olayı olabiliyor. Belirtiler olarak evet ama kesin hamilesiniz diyemeyiz. Hayırlısı olsun :)

Teşekkür ederim napayım meraktan ve sabırsızlıktan yaptım şuan beklemedeyim bakalım hayırlısı olsun inşallah

Tekrar merhaba. Tavsiyenizle karnımı okşayarak ve orada olduğuna inanarak geçen günlerimden sonra mutlu haberimi sizinle de paylaşmak istedim. Şu an 6+6 haftalık hamileyim. Geçen hafta kalp atışını da gördüm bebeğimin. Birnevi olumlama yaptım sayenizde. Şimdi de sıkıcı tutunduğunu ve sağlıkla büyüdüğünü düşünerek karnımı okşuyorum. Rabbim isteyen dileyen herkese versin bu dünya armağanını inşallah. Bize de sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

O kadar çok sevindim ki.. inşallah sağlıkla kucagınıza alırsınız. Biz de şuan 12 haftaligiz hala pozitif şekilde karnımı okşayarak onunla her gün konuşuyorum, ultrasona girdigimizde bile doktor çok pozitif bir bebek her tarafını gösteriyor poz veriyor diyor:) dualar dinletiyorum ve hep olumlu konuşuyorum onunla. Umarım sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız. Adınıza tekrar çok sevindim

Çok mutlu oldum o kadar güzel anlatmışsınız ki sağlıklı kucağınıza almayı nasip Etsin Allahım benim bu ay ilk gebelik denemem ve ovülasyon testi ile yakaladım yumurtlamayı değerlendirdim şuan 11 gün kaldı adetime her belirtiyi Acaba mı diyorum . Sadece ara sıra hafif derecede giren kasık ağrım var bugün süt kesiği gibi akıntı geliyor ama insan bilemiyor ☺

Çok teşekkür ederim. Rabbim anne olmayı bekleyen, isteyen herkese bu duyguları yaşatsın..
adet günü beklediginiz zaman insan çok sabırsız oluyor bu duyguları çok iyi biliyorum.. ama sabırlı olun, akışına bırakın. Her şey hayırlısıyla zamanını bekliyor olumlama yaparak hep pozitif olun, karnınızı okşayın, umarım miniginize kavuşursunuz

Teşekkür ederim Hangi duaları dinliyorsunuz acaba? Meryem Suresi dinlemeye başladım ben sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…