Erken Doğum

kurt ftm

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2024
4
1
21
mrb. Ben 7 aylık doğum yaptım bebegim yoğun bakımda durumu riskliydi şuan biraz daha iyi ve şuan tek sorunu tek başına nefes alamıyor makineye bağlı ve ciğerleri ağırlaşmış ve zatture olmuş hala kuvezde sizce iyilesirmi ne zaman çıkar

mrb. Ben 7 aylık doğum yaptım bebegim yoğun bakımda durumu riskliydi şuan biraz daha iyi ve şuan tek sorunu tek başına nefes alamıyor makineye bağlı ve ciğerleri ağırlaşmış ve zatture olmuş hala kuvezde sizce iyilesirmi ne zaman çıkar
Merhaba. Kaç haftalık doğmuş oluyor bebeğiniz? Rabbim size bağışlasın. Burda arada konularda denk geliyorum 24 haftada bile yaşama tutunan bebek var. Allah büyük. İnşallah siz de sağ salim kavuşursunuz bebeğinize.

1 kilo doğdu bazıları kilosunun az olduğunu söylüyor ondan kaynaklanıyor olabilir mi

1 kilo doğdu bazıları kilosunun az olduğunu söylüyor ondan kaynaklanıyor olabilir mi
Hayır ya. 600 gram doğan bile var. Nedense ben inceledim bu haberleri. Kilosu gayet yeterli. Allah ona ömür verdiyse ne erken doğması ne kilosunun az olması ona zarar verebilir. Erken doğum yapma sebebiniz nedir peki? Siz iyi misiniz?

X