Erken doğum yapıp sonraki hamilelikte serklaj olmayanlar

Sağolun şimdi tekrar hamileyim bakalım bunda kısmet olacak mı
İnşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız canım bende de servikal yetmezlik kaynaklı pesser halka takıldı 23.haftada şu an 26 yım ama enfeksiyon yüzünden kasılmalarım var ve hastanede kalıyorum malesef .inşallah kasılmalarım geçer çok korkuyorum geçmeyecek diye

Öyle mi çok geçmiş olsun ama gözlem altındasınız stres yapmayın Allah yardımcınız olsun inş bir an önce çıkarsınız halkayı duymuştum dikiş den etkili mi enfeksiyon kanda mı

Öyle mi çok geçmiş olsun ama gözlem altındasınız stres yapmayın Allah yardımcınız olsun inş bir an önce çıkarsınız halkayı duymuştum dikiş den etkili mi enfeksiyon kanda mı
Yani sanırım riski dikişten daha az olduğu için doktorum tercih etti aynı zamanda başka bir hastasına daha uygulamış işe yaramıştı. Benim kanda da idrarda da çıkıyor enfeksiyon ne olcak hiç bilmiyorum bu haftaya gelene kadar da sürekli yattım ama malesef enfeksiyon durumu bozdu sanırım

İnş tez zaman da yoluna girer hersey Allah yardımcınız olsun inş tez zamanda şifa verir

İşleminizi uygulayan doktor Çağrı Gülümser mı?

Peki rahim ağzı kısalması varken mı böyle bir uygulama yapıldı yoksa tedbir amaçlı bir kısalma yokken mı yapıldı
Kısalma vardı tabi o nedenle yapıldı başta takmadık hatta 4 hafta pesser takmadan ilerledik ama 23. Haftada kasılmam çıkınca pesseri taktık

Kısalma vardı tabi o nedenle yapıldı başta takmadık hatta 4 hafta pesser takmadan ilerledik ama 23. Haftada kasılmam çıkınca pesseri taktık
Anladım. Çok geçmiş olsun inşallah sağ salim sağlıklı sıhhatli yavrunuza 9. Ayınız dolduğunda kavuşursunuz dualarım sizinle. Ne güzel ki hastahanedesiniz bütün tedbirler alınmıştır

Birde bugün nasılsınız varmı gelişme
Antibiyotik kasılmalarımı ciddi oranda azalttı ama hala devam ediyor serklaj olmadığıma pişman değilim çünkü hiç değilse pesser destek oluyor ama eğer ikisini de olmamış olsaydım çok endişe ederdim eminim şimdi hiç değilse pesser tutuyor falan diyorum

Ay inş iyice azalır kasılmanız çok sevindim gerçekten

Özelde mı oldunuz

Merhaba benim de 27 haftalık bir kaybım var nedeni belli değil bir üst yazıda 55 mm ölçüldü demiştiniz 12. Hafta da 20 den sonra mı kısaldı birden benim de 43 mm bende aniden kısalır diye korkuyorum kaçıncı hafta da atıldı dikişiniz

Merhaba nasılsınız durumunuz nasıl hastaneden çıkabildiniz mi
Hala hastanedeyim canım aslında doktorlar çıkış verdi ama ben en azindan 28. Haftayı göreyim istedim birkaç güne çıkcam inşallah çok zor hastanede uzun süre yatmak Allah kimseyi zorunda bırakmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…