Erken doğum yapabilirim moralim cok bozuk:((

Merve3112

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2016
178
135
31
Arkadaslar 29 haftalık hamileyim erken doğum riskim var. 29 haftanın içinde dogum yapan var mı süreçler nasıldı yaşayabilirler mi. Moralim çok bozuk cok korkuyorum yardım edin :KK43:(

Mune lütfen bu konu biraz burada kalsın yardıma ihtiyacım var :KK43:

Kuzum umarım korktuğun gibi gelişmez ve bebeğin birkaç hafta daha seninle kalır.Sanirim bebeğin ciğerlerini geliştirecek bir iğne yapıyorlar.Arkadasim 30 haftalık hamileyken gebelik zehirlenmesi ile hayati risk taşıyan hasta olarak ambulans helikopter ile İstanbul a goturuldu.Bebegin gelişimi 28 haftada kalmıştı.Simdi kızı Anasinifina giden dünya güzeli bir prenses.Sen lütfen kendini hiç üzme ve sakinligini koru.

Neden peki?Benım 27 haftadan berı sureklı nişanım geldi.
Dogurmadım.

37 de dogdu.

İlk oğlumda ıse erken doğum sancıları başladı 31 de, 37 de doğurdum onuda

Benim 26. haftada erken doğum sancılarım başladı, 36. haftada doğum yaptım. Sebep nedir? 29. haftada gebelik zehirlenmesinden doğum yapıp şimdi 1 yaşında kızı olan bir tanıdığım da var. İçinizi ferah tutun.

yakın çevremde biri 29. haftada doğum yaptı. çok şükür 2 aylık bir küvöz macerasından sonra evine geldi bebek.. Allah yardımcınız olsun..

Arkadaslar 29 haftalık hamileyim erken doğum riskim var. 29 haftanın içinde dogum yapan var mı süreçler nasıldı yaşayabilirler mi. Moralim çok bozuk cok korkuyorum yardım edin :KK43:(

Mune lütfen bu konu biraz burada kalsın yardıma ihtiyacım var :KK43:
Allah'ın izniyle hicbir sey olmaz kötü düsünmeyin Rabbim yardimciniz olsun

Banada hep erken doğum riski dediler çok şükür 37 de doğurdum bende içini ferah tut inş yoktur bişey

Gonlunuzu ferah tutun cok sukur bu haftalarda dogum yapıp sorun yasamayan bircok ornek var. En onemlisi sakinliğinizi korumanız olur

Erken doğum için sebepleriniz nelerdir.
Rabbim yardımcınız olsun.
Bu arada bezdum bezdum elmanın ne gibi faydaları var.

Benim erken doğum riskim vs yoktu son kontrolden sonra bir hafta icinde doğum yaptım. 30 Haftalık hamileydim ama 26 ile uyumluydu. 40 ün küvözde kaldı, cigerleri gelişmemişti. Çok şükür atlattık hepsini. Şimdi bir yasında.

Allah yardımcınız olsun. Kötü düşünüp kendinizi üzmeyin.

Erken doğum için sebepleriniz nelerdir.
Rabbim yardımcınız olsun.
Bu arada bezdum bezdum elmanın ne gibi faydaları var.
elma bebeğin yukarda durmasına yardımcı oluyor, düşük riski olanlara genelde elma ye derler. İlk döllenme döneminde falan. Elmanın kokusu bebeği yukarı çekermiş , zararı yok sonuçta denemekte fayda var.

X