Erken Alan Ucuz Alır

merhaba
Erken rezervasyondan yararlanarak 1 ağustos ile 6 ağustos arası 5 gecelik 15 aylık kızım ve eşimle birlikte İzmir, Çeşme,Kuşadası civarlarında tatil planlamak istiyoruz.
Önceliklerimiz bebek kucakta taşındığı için palja uzun merdivenlerle ulaşılmamalı otel ile deniz aynı kotda olmalı. Herşey dahil konsepti ,yemekleri güzel olsun, çocuk havuzu olsun. Bütcemiz ise 1000-1500 tl arası ufak limit aşımı olabilir.
İsteklerimize uygun oteller önerebilirseniz erken rezervasyon fırsatını kaçırmadan rezervasyonumu yaptırmak isterim.

Tekrar merhaba sn. turon9 yetkilisi ,

Nisan ayında evleneceğimiz için asıl balayını haziran ayına saklamaya karar verdik.havaların daha iyi ısındığı zamanlara gelsin diye.
Bu yüzden 2 yada 3 gecelik istanbul a yakın bölgelerden yarım pansiyon ekonomik bütçeli otel araştırıyoruz.
(maksimum 2 kişi 100lira gibi)
yarım pansiyon olması yeterli.sabah kahvaltısı + akşam yemeği şeklinde
tercih olarakta tekirdağ,ağva,şile,amasra,abant,sapanca v.b olabilir.
mutlaka geri dönüşünüzü bekliyorum

İyide canım aslıcığım neden eş adaına 2 kere masraf yaptırıyosun kı istedığın yerden ucuz değil,yani nisanda evleniyorsan,nisanda balayı yaparsın ama yok olmaz diyosan o zamAn hazıranı beklersın bence daha iyi olur evının tadını çıkartırsın bıde çalışıyorsan 2 masraf çok gereksız ama eş adayın zengın galıba:) illa nisanda evlencen; diye acele etmeseydin ozamAn hayatim valla benim aşkıma okadar acımasızlık yapmam zaten balıyı ne kadar ucuz almaya çalışsakta olmuyo ayrı bıde duğun masrafı yaptık yanı bencıllık yapmam, ama gene senın kararın canım yanlış anlama benım askımın durumu iyi olduğu halde yuklenmıyorum sonuçta yarın bı gun çocukta olucak masraf yanı...ve ben bu sene ant. gittim canım düşünyosanız guzel ama merkezı hıç guzel değil otelenden çıkmıcaksanız tabı kaldınız otel onemlı ve hazıranda daha pahlı oluyor..merekezede uzak taksiler 60 70 ytl az almıyorlar haberınız olsun kızlarr.. yani gerkesiz masraf olur diyor oda bende bodruma gıdıcem ama bıızm düğüm temmuzda.:X

Merhaba nlgnygc,

Tatile hangi tarihlerde kaç kişi gitmeyi düşünüyorsunuz.

Tatil Hattı
0216 550 19 19
0532 111 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
merhaba,

yurtdışı, avrupa tercihimiz, balayı otel ve ucak bileti istiyoruz. ayrı bir gezi planı istemiyoruz. sadece işlemler için vakit kaybetmemek adına tur şirketinin yardımı gerekiyor? fiyat bilgisi verebilirmisiniz? temmuzda düşünüyoruz

Merhaba ben biraz daha bütçeyi sarsmayacak 1 haftalık doğayla iç içe denizin mavisi ve doğanın yeşil rengiyle iç içe olabileceğimiz yerlere bakıyorum. eşim kamp kuralım diyor ama ben istemiyorum 1 yaşında bebeğimiz de var. onuda denizle tanıştırmak için ince kumu olan bir anda derinleşmeyen yerler olursa iyi olur bebeğimiz için. eşime lüks oteller çekici gelmiyor hem pahalı hem çok kalabalık hem de resmi buluyor öyle yerleri. ben uygun yerler bulabilirsem şimdiden tatil planı yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

slm ben eşim ve 1 yaşında bebeğim 3 kişilik doğayla iç içe ince kumlu denize sıfır 1000-1500 tl arası bütçemizi sarsmayacak şekilde olursa iyi olur. eşim kamp istiyor ben istemiyorum o doğayla iç içe olmak istiyor. kalabalık lüks otelleri sevmiyor. sakin kafa dinleyebileceğimiz bir yer istiyoruz. yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba çido,

Siz ve aileniz kaç günlük bir tatil düşündüğünüzü belirtirseniz bütçenize uygun otelleri tavsiye edebiliriz.

Tatil Hattı
0216 550 19 19
0532 111 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

slm kaç günlük tatil yapacağımızı somuşunuz 5 gün, 1 hafta falan.
güzel giderse sıkılmazsak ve iş durumuma göre 1,5 hafta falanda olabilir.
ama minumum 1 hafta

iyi günler biz ailecek bu yaz tatil düsünüyoruz ama bazi özelliklerin bulunmasi lazim
ekonomik olmasi
sauna,icecekler,animasyonlar,hamam,sahildeki sezlong semsiye ücretsiz olmasi
2 tane oglum var 7-8 yasindalar onlarinda eglenmesi
denize yakin olmasi lazim
bu öözelliklerde arastirdim biraz ama daha bisey bulamadim erken rezervasyon kampanyalarinida kacirmak istemiyorum yardimci olurmusunuz önerebileceeginiz oteller varmi Alanya , Antaya yada diger tatil bölgeleri farketmez aradigimiz özelliklerde olmasi yeterli ..simdiden tesekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba mnyk,

Tatilinizi kaç gün düşünüyorsunuz ve belirlediğiniz bir bütçe varsa bize bildirirseniz size uygun otelleri tavsiye edebiliriz.

Tatil Hattı
0216 550 19 19
0532 111 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
mayıs 22 de düğünüm var.haziran ilk haftası güzel bilhassa ekonomik, balayımızı geçirebileceğimiz güzel bir otel arıyoruz.
yardımcı olursanız sevinirim.ege bölgesi tercihimizdir.
teşekkürler.

Merhaba ksk_brc,

Tur on9 ailesi olarak sizi tebrik ederiz belirlediğiniz bütçeyi ve kaç gün kalacağınızı belirtirseniz uygun otelleri tavsiye edebiliriz.

Tatil Hattı
0216 550 19 19
0532 111 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

X