Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri erkeklik hormonu fazla olanlar,göğsü büyümeyenler

bnmki baya hafifledi acilllik olmazdım ama ynede o kdr oluyodu yani okuldayken izin alıp eve geliyodum ama bu sefer az bi ağrım oldu bilmiyorum çok memnunum ben inş sanada faydası olur

ben ilk defa nasıl oldu nasıl bitti anlamadım bile :lepi:
island bence sen devam et hayıta belki çok kısa süre kullandın fayda etmedi

bende bugun aldim ilk defa aksam baslicam içmeye :))) ins hayirlisi olur :)))

himm aldigim yerde bana oyle dememislerdi bir de sanirim biri aci oluyo ezip de demleyince demisti neyse oyle demliyim bari :)) saol bilgi için

walla acı ewet. pek hoş olduğu söylenemez ama büyüsünde içerim acı macı napim opuyorumnanaktan ezince rengi daha koyu tadı da daha acı oluyo

fatalecim bide şey sorcam sana bu çörek otu yağı tüylenme falan yaptı mı sende ben bi hafta kullandım sonra saçkıranada iyi geliyomuş bu yağ onu okuyunca bıraktım korktum eyvahedigeldismile senin dolgunlaşma yazılarını okuduktan sonra dayanamadım dün yine başladım kaydirigubbakcemile3

canim bende tuylenme yapmadi yalniz bir de soyle bir sey de var saç için kullanilan yaglardan susam badem papatya menekse bunlardan bazilari ve bunlarin hepsi saç içinde kullaniliyor yani saglikli saç derisi belkide saçlari uzatiyor galiba çunku hucre yenileyici hersey saça da kullanilabiliyor ama benim vucudumda tuylenme hiç olmadi

kızlar ben de heveslendim şimdi yazdıklarınızı okuyunca. gelişmeler nasıll??

kızlar ben de heveslendim şimdi yazdıklarınızı okuyunca. gelişmeler nasıll??

ben 15 gündür içiyorum. içinede çörekotu yağı damlatıyorum. çörekotunu masaj için almıştım ama tüylenme yapar falan diye korktum bıraktım şimdi hayıtın içine damlatıyorum. narçekirdeği yağıyla da masaj yapıyorum 1 haftadır. tahminime göre narçekirdeği çörekotundan etkili gibi geldi bana. 2 cmlik büyüme var şimdilik opuyorumnanaktan bi 5-6 cm daha olsa yetecek bana inşallaaaaaaaah :Saruboceq:

25 gündür hala sadece dolgunluk mu var bilmiyorumkismile ben daha büyür diyodum 15 günde 2 cm büyüdü. ama tabi dolgunluk olarak gözüküyo gözle görülür bi büyüme yok. tüh ya

25 gündür hala sadece dolgunluk mu var bilmiyorumkismile ben daha büyür diyodum 15 günde 2 cm büyüdü. ama tabi dolgunluk olarak gözüküyo gözle görülür bi büyüme yok. tüh ya

bnm göğüslerim dağnık ama cnm yaygın biri anyada biri konyada ama bn büyüdüğünü hissediyorum yani

ay inşallah yaa walla çok umutluyum bu hayıttan.. hem göğüslerim için hemde adet sancılarım için içiyorum.

ay inşallah yaa walla çok umutluyum bu hayıttan.. hem göğüslerim için hemde adet sancılarım için içiyorum.

adet konusunda faydasını 100de 100 gördm ama bi hafta sürdü adetim çok güzel bi şekilde ağr sızıda çkmedm hem üç aydır olmuyodum bakalım eğer gene aynı gn gelirse mucizesine inanıccam ve devam edicemm

benim adetim düzenli günü gününe olur günü gününede biter :) ama çok feci geçiyo ilk gün kıpırdayamıyorum bile uykumdan uyandırıyo kaç tane ağrı kesici içiyorum.. bakalım daha o konuda bişey diyemicem inşallah faydası olur herkes çok memnun adet düzensizliği ve ağrıları için.

bir aydır içiyorum...dolgunluk var sadece...havalar çok sıcak aşırı terliyorum küçülüyo..biraz serinlesin havalar büyücek galiba

kızlar uzun zamndır bu başlığı takip ediyorum hayıtı aldım kullanalı tam 10 gün oldu adet sorunum yoktu ,göğüslerimin küçüklüğünden şikayetçiydim,hayıtı kullandığımdan bu yana göğüslerim sertleşti dokununca acı hissediyorum şu anlık bir büyüme yok ama umutluyum.

bu konuda ben birşey söylemek istiyorum çörek otu yağı kesinlikle kıllanma yapıyor kısa bir süre kullanmama ragmen göğüslerimde siyah siyah kıllarım oldu vatana millete hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…