Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri erkeklik hormonu fazla olanlar,göğsü büyümeyenler

bende 20 yaşımdaım kullanmak istiyorum 1 ay kadar kullanıp sizlerle paylaşırım etkilerini inşlh

Iste canim haklisinda onuda gunluk yapmak lazim ama yine eger gunluk hazirlamak gerekmiyosa yani hazirladigimiz su 3-4 gun kullanilabiliosa hazirlayim 1 lt lik siseye koyuyim vaktim oldukça hazirlarim olur mu acaba ? :))))

ben hayıt tohumunu 1 liraya alıyorum 100 gr fln hem şöylede bişey var o demlenirken ztn ılınıyo çok sıcak içmenize gerek yok hem ben suyuna güvenmiyorum açıkçası nasl yapıldığı belli dğil hem ayrıca bzim ilçenin yazlık bi köyü var oraya giderken yolun heryernnde hayıt ağacı var eyll ekim gibi toplanıyomuş toplamayı düşünüyorum bence size yakın yerlerdede vardır toplayıp bi aktara gösterin bence

ben oyle bitkilerden hiç anlamam ki :))))) neyse artik once bi aliyimde sonra çaresine bakarim

banada gideerken annem gösterdi bi sürü mor mor ağaçlar :) bizim köydede varmış şimdilik parayla alıyorum ama bidaha hayatta almam

12 haziranda 3 gündür kullanıyorum demişsin. 1.5 ay olmuş neredeyse bi gelişme yok mu unuttun mu burayı bilmiyorumkismile

12 haziranda 3 gündür kullanıyorum demişsin. 1.5 ay olmuş neredeyse bi gelişme yok mu unuttun mu burayı bilmiyorumkismile

cnm bende var yanlş olmasn ama 12. veya 13. gnde hastaalandım üç aydır hastalanmıyodum hemde ben kıvranırdım ama hafif bi ağrı oldu sadece karnmda ve belmde blmiotum ben tavsiye ederm

cnm bende var yanlş olmasn ama 12. veya 13. gnde hastaalandım üç aydır hastalanmıyodum hemde ben kıvranırdım ama hafif bi ağrı oldu sadece karnmda ve belmde blmiotum ben tavsiye ederm

cevabın için tşk ederim canım beni göğüs kısmı daha çok ilgilendiriyo kaydirigubbakcemile3 bide aklıma gelmişken sorayım tohumlarını demlerken ezip mi demliyosun yoksa direk tohumları mı atıyosun?

cevabın için tşk ederim canım beni göğüs kısmı daha çok ilgilendiriyo kaydirigubbakcemile3 bide aklıma gelmişken sorayım tohumlarını demlerken ezip mi demliyosun yoksa direk tohumları mı atıyosun?

havanda dövüyorum cnm ben onları öyle daha iyi demleniyolar :)

önce direk atıyodum daha sarımsı bi renk oluyodu. bikaç yerde okudum ezin yazmışlar. bende dünden beri ezip demlemeye başladım. çok acı bi tadı oldu öyle olunca. acı macı yinede içiyorum napim:) göğüslerde bi etkisi olmadı mı sende bilmiyorumkismile

bnde başlarda tohum halinde kullanıyodum açık bi renk oluşuyodu şmdi koyu yeşil bana o kdr berbat gelmiyo hatta burda iğrenç tadı kokusu fln denen çoğu şey bana kötü gelmiyo bemiks ampul fln ama bn öle abur cubur fln ne bulursam yiyen biriym belkide ondandır

yaaaaa bende en kisa zamanda baslamak istiyorum helede aciyi azaltma ozelligine bayildim :))))))))))))) çunku benim epilasyonda canim çok acir :S

evet canım bende toplıuyorum hayıt yaprağını aldığım aktarcı yerini söyledi bana zaten çok eskiden buyana biliyorum bu otu ama etkilerini bilmiyordum tabi buradan öğrendim sağolsun arkadaşa çok faydalı oldu Şeniz

evet bende okudum herkes epilasyonda daha az aci çektigini soyluyor o yuzden ben de hemen alip denemek istiyorumm

bizim köyümüzdede var çok şanslıyım :) bi çuval topluycam

Büyük umutlarla başladım hayıt tohumu içmeye asıl amacım adet sancısını hafifletmekti.
Sonuç bu ay en berbat geçirdiğim ay oldu yine acildeydim:gitme:

Büyük umutlarla başladım hayıt tohumu içmeye asıl amacım adet sancısını hafifletmekti.
Sonuç bu ay en berbat geçirdiğim ay oldu yine acildeydim:gitme:

bnmki baya hafifledi acilllik olmazdım ama ynede o kdr oluyodu yani okuldayken izin alıp eve geliyodum ama bu sefer az bi ağrım oldu bilmiyorum çok memnunum ben inş sanada faydası olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…