Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri erkeklik hormonu fazla olanlar,göğsü büyümeyenler

östrojen hormonu vücutta fazlaysa frenler..
kimyonda büyümesine yardımcı. yurtdışında kimyonda kullanılıyo.

bu konuda ben birşey söylemek istiyorum çörek otu yağı kesinlikle kıllanma yapıyor kısa bir süre kullanmama ragmen göğüslerimde siyah siyah kıllarım oldu vatana millete hayırlı olsun

:1shok: demişlerdi kullananların bazıları kıllanma yaptı diye...dolunayda al artık onları...kökleri zayıflasın...

zaten bu bitkinin özelliği herşeyi dengelemek fazladan vücuda hiçbir şey yığmıyor azı çoğaltıyor çoğu azaltıyor gerçekten çok ilginç

3 ayda varabileceğin son noktayı görüyormussun 6.aydan sonra kullanmana gerek yok kalıcı etki yapıyo...evet bende bi aktardan alıyorum...etkisini ilk haftada gösteriyo diyebilirim...dudakları da dolgunlastırıyo her halinle dişileşiyosun:)sengözlerimebaksanab

tadı çok acı boğaz yakıo tatlandırmak için e yapabiliriz?

minecim sende durumlar neler sen uzun zamandır kullanıyosun hala aynı mı? yani sadece bi dolgunluk mu var? sen onun için kullanmıyosun ama yine de etkisi olmuştur.

minecim sende durumlar neler sen uzun zamandır kullanıyosun hala aynı mı? yani sadece bi dolgunluk mu var? sen onun için kullanmıyosun ama yine de etkisi olmuştur.

tehlikeli değil ben 2 jinekoloğa sordum süt bezine kadar ulaşmıyo yüzeysel diye birşey yapnmaz dedi
cilt uzmanına sordum oda zararı yok dedi ama ters alırsan sivilce batyık yapar dedi dikkat etmek lazım

kulağa cok hoş gelıyor benim de göğüslerim küçük yaa:KK43: neler denedim olmadı..
Ama şimdi mesigyna kullanıyorum doğum kontrol iğnesi. o östrojen ve progesteron içeriyor birde bu otu kullansam olurmu acaba? gercı ot sonuçta hormon vermıyor içime ama bilemedim=))

büyüdüğünü hissediyorum ben benm göğüslerim yaygın dik değil o yüzden pek anlaşılmıyo hatta o yüzden küçük gbi hissediyorum bide soğuk suyla durularsan iyice bi dolgunlaşıp dirileşiyolar

bende basladım hayıt bıtkısını kullanmaya ve gelısmelerden memnunum.suanda elımde bı kupa ıcıyorum bıle...2 haftayı gecıcek kullanmaya baslayalı ve goguslerım ınanılmaz agrıyo ve tısortumden bellı bıle olmaya basladılar.bu arada bunu farkettıgımde adet donemıme daha cok vardı.halada adetıme vakıt var yanı.tesekkurler desııre:)

aslında bende corekotuyagı damlatmak ıstıyorum cayın ıcıne ama bırbırının ıcerıgını ters etkı edermı dıye dusunuyorum...

arkadaslar öncelikle bu bilgiye nasıl ulastıgımı acıklayayım guclubacismile:
ablam rahminde kist olusumundan dolayı doktora gitti ve erkeklik hormonunun fazla oldugu ortaya cıktı... doktor insaflıymıs ilac vermek yerine dogal bir yöntem önerdi
hayıt yapragı!!!!!:lepi:
kesinlikle mükemmel...göğüsleri büyüdü,kist önemli ölcüde küçüldü,regli düzene girdi,yüz hatları bile daha dişileşti aynı zamanda bayanlarda libido artırıcı etkiye sahipmiş ve menopozu geciktiriyomus
ben de 3 gündür kullanıyorum reglimi düzenlemesi icin 3 gün icinde gögüslerim dolgunlastı:nazar: denemekte fayda var derim...nasıl olsa hiç yan etkisi yok :))):enbuyukkk:

ya aktar bana tohum demlenmez kaynatılır dedi?

bende ezemedim rondodan geçirdim ezmedi tamamen.. daha büyük bi rondodan geçirdim oda ezmedi. şu kahve öğütücüler var hani küçük bi makina ondan geçirdim o ezdi sonunda. bi fincana (kupa) 1 tatlı kaşığı ekliyorum ben..

X