Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri erkeklik hormonu fazla olanlar,göğsü büyümeyenler

6 ay hiç ara vermedenmi kullandı canım..çünkü kürler mesela 1 ay içilip 1 hafta içilmez şeklinde bir durum varmı...yoksa kesintisiz hergünmü..aydınlatırsan sevinirim

ben normal çayi hep sekerli içerim ve çay çok içerim :S ustelik sekerli butun içeceklerede bayilirim :S buyuk hata yapiomusum demekki

bugün içtim bende bakalım ne olacak? sürekli içmeyi düşünüyorum bende değişen bir şey olursa yazarım .......sonuç alan arkadaşlar varsa lütfen paylaşsınlar......hadi bakalım inşallah yarar hepimize

arkadaslar hemen ümitlendirmek istemiyorumda bir sorum olacak gögüslerinde agrı hisseden varmı?ben 1 hafta oldu kullanalı agrım var.merak ettim sadece bendemi oluyor diye..

arkadaslar hemen ümitlendirmek istemiyorumda bir sorum olacak gögüslerinde agrı hisseden varmı?ben 1 hafta oldu kullanalı agrım var.merak ettim sadece bendemi oluyor diye..

canım benimde dün gece çok ağrıdı göğüslerim çok şaşırdım özellikle sağ göğsüm .........şimdide ara ara ağrıyor ..bilmiyorumkismiledaha ilk günümde hemde bende korktum dokundumu diye ......büyütecek gibi inşallah bakalım ...:lepi:

bende ilk günden hissettim demeye çekindim sizlere psikolojik oldugunu düşünürsünüz diye ama demekki aynı şeyi yaşamışız..ilginç bu kadar erken etki etmesinden açıkçası korkmadımda degil hani..reglime daha nerden baksan 2 hafta var ama hassaslastılar..bazen agrıyolar..

dengeliyo ya hormonları bu tohum...ama kaç cm büyütücek...yani herkesin vücuduna göre büyütüyo yani öyle mi? öyleyse gerçekten çok garip... ben de içiyorum alalı uzun zaman oldu ama tadı acı vs diye yorumları okuyunca çekinmiştim...ama içtim ve çekirdeğe benziyo tadı...hafif acı...çok demlemeyin kızlar...1-2 dakika demleyin hemen için..demlendikçe tadı acı oluyo bunu farkettim...bi de düzeni içmek lazım dimi bunu..ben öğleye doğru uyanıyorum ...ilaç gibi düşünüp sabah kalkıp içeyim barisempatiksalakcinni

canım ne kadar süredir kullanıyorsun varmı sende gözle görülür bir gelişme...

canım ne kadar süredir kullanıyorsun varmı sende gözle görülür bir gelişme...

daha dün başladım..keşke önceden başlasaymışım diyorum kendime...yani şimdiye 10 gün falan olmuştu...neyse günler hızlı geçiyo....bi önemli şey de hegün aynı saatte içmek ya bitki çaylarını...beni yoruyo bu bazen...6 ay çekicez artıksempatiksalakcinni

bende artık ümidimi kesmiş silikon konusunu araştırırken bu başlıgı gördüm ve baya ilgimi çekti yarın hemen başlıorum bende a.s kilo aldırıomu bu peki ben zamanında küç yemiştim ve adaçayı içmiştim 3 kilo almıştım iki haftada iştahımı acaip açmıştı tekrar aynı problemle karşılaşırmıyım içen arkadaşlar bana bu konu hakkında bilgi verebilirlerse çok sewinirim =)

ben sonunda bu otun kaynağını buldum aktar bir tanıdığı aradım dere kenarlarında bolca bulursun bu mevsimde demişti evet buldum hemde dünya kadar topladım hemen tpolamadan önce de telefonda gösterdim bu mu diye doğruymuş :lepi:
başka şehirde oturan arkadaşada al iki saksı tohumunu dik hem çiçeğide çok güzel dedim (netten bakın görsellerde isterseniz)kaydirigubbakcemile3

hımmm madem dengeliyor içelim bakalımmm kadınlar için faydalıysaCADIARZU bi de benim kollarımda ayva tüyler var baya omuzlarımda da onları da mı dengeliyor acaba bugün e kadar hormon testi yaptırmadım ben bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…