Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri erkeklik hormonu fazla olanlar,göğsü büyümeyenler

ben 2.5 ayı geçkin kullandım hayıtı göğüslerimde öyle aman aman bir büyüme olmadı biraz dolgunluk oldu ama 2 ayda 4-5 kilo verdim karın bölgem çok sıkılaştı ve dudaklarımda dolgunluk oldu hatta bu otu kullandığımı bilmeyen bir akrabam dudaklarını mı şişittirdin ne oldu sana dedi ama ben de bir yan etki yaptı o da ter kokusu yaz sıcaklarına denk gelmesi kötü oldu kışın içenlerde o kadar olmaz sanırım ama resmen tenim baharat koktu ne yaptımsa engelleyemedim ben de çok rhatsız olduğum için 3 ayı tam doldurmada bıraktım.bırakınca düzeldi ama göbekteki sıkılıkta gitti daha çok erken kiloları geri alırmıyım bilemiyorum alırsam yazarım.yaşadıklarım bunlar öptüm hepiniziŞeniz
yanı bu ot sayesınde mı kılo verdın yoksa dıet mı uyguladın dudaklar için de super bu arada bi tasta ıkı kuş yanı hem gogus hem dudak sevındım senın adına darısı basımıza dıyorum ben diyet ve spor yapıyorum su sıralar yanı anlıcan zaten kucuk lerdı artık hıcc kalmıcak kılo verıncebenneyaptımkibenneyaptımki ben bugun çörek otu yagını alıp ılk masajımı uyguladım insallah en kısa zamanda sonuç alırım

seminay canım, ben ter kokusu için bi yöntem duymuştum burda, sabah kalkınca koltuk altına az miktar karbonat sür, bi gün boyunca hiç kokmuyosun demişlerdi, ben dün karbonat aldım, birazdan dışarı çıkıcam, çıkmadan önce sürmeyi düşünüyorum, akşama da yazarım işe yarayıp yaramadığını.. bunun için bıraktınsa eğer, inşallah çözüm olur.. kaydirigubbakcemile5

benim de tek çözümüm o oldu zaten canım karbonat olmasaydı ne yapardım bilmiyorum bioderin yeni çıkan tüyleri azaltan koltukaltı rolonnundan da aldım ama daha kötü oldu sürüyorum terleyip baharat kokusu çıkınca rolonun kokusuyla birleşti iğrenç oldu bir gün kullanabildim karbonat gerçekten işime çok yaradı herkese tavsiye ediyorum yalnız karbonatı küçük bir kapaklı bişeye koydum zıcık su koydum krem gibi oluyo bir nevi temiz ve kuru koltuk altına sürüyorsun peeling gibi oluyor ve kokmuyorsun.zayıflama meselesine gelince yanında hiçbir şey yani diyet uygulamadım benim kilom zaten iyiydi zayıflayınca annem falan kızdı hala bırak bu otu diye şimdi birkaç kilo almak istiyorum hatta

benim de tek çözümüm o oldu zaten canım karbonat olmasaydı ne yapardım bilmiyorum bioderin yeni çıkan tüyleri azaltan koltukaltı rolonnundan da aldım ama daha kötü oldu sürüyorum terleyip baharat kokusu çıkınca rolonun kokusuyla birleşti iğrenç oldu bir gün kullanabildim karbonat gerçekten işime çok yaradı herkese tavsiye ediyorum yalnız karbonatı küçük bir kapaklı bişeye koydum zıcık su koydum krem gibi oluyo bir nevi temiz ve kuru koltuk altına sürüyorsun peeling gibi oluyor ve kokmuyorsun.zayıflama meselesine gelince yanında hiçbir şey yani diyet uygulamadım benim kilom zaten iyiydi zayıflayınca annem falan kızdı hala bırak bu otu diye şimdi birkaç kilo almak istiyorum hatta
o halde super bır ot bu hem zayıfla hem de gosuslerı sısırrrr çorek otu yagını kullanmaya basladım bı sure devam edıp bır de bunu deneyeyım bakalım hepımıze kolay gelsın

bende 1 haftadır içiyorum ama bazen günde bir bazen günde 2 bardak içtim çk fazla olmasada gözle görülür bir dolgunluk bir büyüme var eskiden tişörtlrmden sadece ucu blli olurdu şimdi şeklide belli oluyor ama hayıtın yanında önce nar çekirdeğiyle masaj yapıorum göğüslerme 5-10 dk bekliorum üstüne çörek otu yağıyla tekrr ypıorum yıkamıorum öyle klıo baya faydasını gördüm ben hayıta ve masajlara devam :)

arkadaslar uzun zamandır giremedim düzensiz yasamımdan dolayı bi ordayım bir burda...bu yüzden hayıtı da icemedim bırakmıs oldum yani...bi haftadır tekrar basladım..meraklılarına duyurur cilek yagı bende hiç bise yapmadı ama 3 gündür cörekotu yagı sürüyorum dolgunlastırıyo...
bırakınca ne oldu onu söyleyeyim...ben yazın temposundan dolayı birden kilo verdim bide zaten workcamp teydim cok calıstık gögüslerim çöktü püstü biseler oldu cok kötü oldu :S
ama kızlar ben bu hayıtı icince güzelleştim bi,yüzüm güzelleşti işte o gitmedi...sölemiştm dudaklarım dolgunlastı diye o gecmedi mesela,reglimi düzenlemişti o da bozulmadı

Dr. gerçekten bu otu mu önerdi ilginç.
Ayrıca ilaçlarla erkeklik hormonu düşürülebiliyor.
Ben yasmin kullandım göğüslerimi şişirdi ama sonra eski haline döndü.
Geçici bi çözüm bence.
Araştırın sorun soruşturun öyle kullnın kızlar.Kafanıza göre kullanmayın.Göğsünüzü büyütüyüm derken belki başka yan etkileri olacak:umursamaz:

Ya kullanan arkadaslar olumlu yada olumsuz ne etki gördülerse yazabilirlermi ltfn... Ona göre başlicaz yani :KK70:

bu hayıtı ne kadar alıyoruz aktardan ve fiyatı ne kadar.?okudum bütün sayfaları ilgimi çekti alıp bende kullanmak istedim birden ama bişey sorucam bu hayıt çayı mideye dokunurmu benim midem çok hassasta,necafe kahve falan içemiyorum ağrı yapıyo acaba hayıtta yapar mı diye düşündüm?

selam, ben de dün mısır çarşısından aldım ama yaprağını bulamadığım için tohumunu aldım. gelişmeleri yazarım ben de :) insallah ise yararr ne diyelim :))

bende 1 aydır hayıt suyu içiyorum..göğüslerde gözle görülür bi dolgunluk ve büyüme oldu..ayrıca adetimin ilk günü bel ve karın ağrısı çekerdim artık çekmiyorum...hayıt suyunu oldukça beğendim..bu arada kadın has. uzmanına da uğradım ve hayıt suyu içtiğimi söyledim..bana herhangi bir olumsuz bişi söylemedi..zararsız yani...bi güzelliği daha var, sindirim kolaylığı...eskiden gazım olurdu şimdi oda kalmadı...bayanssulusmilebayanssulusmile

Şİmdi okudumda Maşallh.. yaa..Kızlar bendede polikistik over sendorumu var (geç yumurtlama)bende saraçoğlunun soğan kürünü yapmıştım ..sonra adetim düzene girmişti..inanın işe yaramıştı..35 -40 günü bulurdu adet olmam için şimdi 21-22 nci günde oluyorum 1 ay fazla geliyor bir ay az..bu hayıt tohumunuda denicem baakalım...

arkadaslar öncelikle bu bilgiye nasıl ulastıgımı acıklayayım guclubacismile:
ablam rahminde kist olusumundan dolayı doktora gitti ve erkeklik hormonunun fazla oldugu ortaya cıktı... doktor insaflıymıs ilac vermek yerine dogal bir yöntem önerdi
hayıt yapragı!!!!!:lepi:
kesinlikle mükemmel...göğüsleri büyüdü,kist önemli ölcüde küçüldü,regli düzene girdi,yüz hatları bile daha dişileşti aynı zamanda bayanlarda libido artırıcı etkiye sahipmiş ve menopozu geciktiriyomus
ben de 3 gündür kullanıyorum reglimi düzenlemesi icin 3 gün icinde gögüslerim dolgunlastı:nazar: denemekte fayda var derim...nasıl olsa hiç yan etkisi yok :))):enbuyukkk:

hayıt östrojen ile progestronu dengeler bu da büyük ölçüde iyileşme sağlar fakat ısırgan otu erkeklik hormonun dht e dönüşmesini engeller. hayıt saç döker ısırgan saç çoğaltır.istenmeyen tüyler de daha geç ve daha az çıkmaya başlar.

hayıt östrojen ile progestronu dengeler bu da büyük ölçüde iyileşme sağlar fakat ısırgan otu erkeklik hormonun dht e dönüşmesini engeller. hayıt saç döker ısırgan saç çoğaltır.istenmeyen tüyler de daha geç ve daha az çıkmaya başlar.

hayıtın saç döktüğünden eminmisin..göğüs büyütelim derken saçlardan olmayalaım..

:76:benimde bir sorum olacak: bu hayit kadin hormonlarini cogaltiyorsa , kalcalar bel pop dami genilsetir, yani kilo aldirirmi, nede olsa hormonlari etkiliyor??? bende simdi denemeyi düsünüyorum, acaba almancada ismi nedir???

baya bi okudum ama kullanan arkadaşlar yani 6 ay kullanan varmı sonuç ne kimse büyüdü diye yazmıyo tam anlamında ya başlıycam diyor yada tohummu diye soruluyor kullanan arkadaşlar lütfen acele cevap büyüyormu

açıkcası ben de cevap istiyorum kızlar saç dökülmesinden bahsedilmiş emin msiniz ?
desiree ablanda öyle bişey oldu m şekerim ?
hemen yarın ben de alıyorum gidip yoksa :)
ya uzun süre kullanan kimse yok mu içimizde tek örneğimiz desiree nin ablası mı? :87:

açıkcası ben de cevap istiyorum kızlar saç dökülmesinden bahsedilmiş emin msiniz ?
desiree ablanda öyle bişey oldu m şekerim ?
hemen yarın ben de alıyorum gidip yoksa :)
ya uzun süre kullanan kimse yok mu içimizde tek örneğimiz desiree nin ablası mı? :87:
kesinlikle saç dökülmesi yapıyo kızlar gürr olan saçlarım nasıl döküldü anlatamam size :KK43:( baya oldu hayıtı bırakalı ama saçlarım hala dökülüyo pöffffffffffffff :2::2:

X