Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri erkeklik hormonu fazla olanlar,göğsü büyümeyenler

evet saç dökülüyor ben 3 aya yakın kullandım düzenli olarak
adet günlerim düzene girdi ağrıya çok faydası oldu
göğüslerim büyümedi saçların dökülmesini de
yeni yeni durdurabildim çok uğraştırdı beni

İyi de hayıt yaprağının faydalarını anlatan bi sitede "Düzenli hayıt kullanımı östrojeni düşürür ve böylece üreme organlarındaki dokuları kanserden korur. Projesteronu arttırarak kemikleri ve rahim duvarlarını güçlendirir." yazıyor. Bilginize... Östrojen seviyesini düşürüyorsa göğüsleri büyütmez bence.

arkadaşlar bendede yumurtalıkta kist vardı.36 mm capında. bi 10 gün boyunca düzenli olarak her akşam hayıt tohumu çayı içtim. sonra doktora gittim kisti ölçtü ve 17 mm küçüldüğünü söledi. 2 ultrasyon çekimiinde de regl olmama 10 gün falan vardı. sanırım işe yarıyor. bir sonraki ultrasyonum 15 gün sonra falan hayıta devam edicem. yine gözle görülür bi etki yaratırsa çok iyi olucak. saç dökülmesi yapmadı bana. göğüslerimde dolgunluk var ama ısırgan ve masaj yağlarından da kaynaklanıyor olabilir.

kızlar bnde yapmaya karar verdım ama dudagım felan buyusun istemıyorum sadece gogusum buyusun istıyorum yardımcı olursanız mutlu olurum ssağolun şimdiden :)

merhaba arkadaşlar..ben pkoluyum.2 yıl önce testesteron fazlalığı çıkmıştı bende de.göğüslerim de oldukça küçük bu ay yine hormon tahlili yapılacak..ocak ayında bebek için tedaviye başlayacağım..hayıt tohumunu buradan ve netteki başka yerlerden araştırdım..faydalı birşeye benziyor..ama sentetik hormon tedavisiyle birlikte kullanılması sakıncalı mıdır acaba, doktoruma soracağım ama bunu yaşayanlar var mı diye bilmek istedim..bir de saç dökmesi kötü olmuş tabi..acaba gerçekten hayıt tohumundan mı kaynaklanıyordu saç dökülmesi kullanan arkadaşlarda?

kızlar oley oley oleyyy çok mutluyum.ablamın bebeği olmuyordu hayıt tohumu önerdi bize eski bir ebe ve inanırmısınız ablam 6 ay düzenli kullandı ve şuan 3 haftalık bir miniciğe hamile....:) bu hayıt tohumu feci bişey çok faydalı çocuğu olmayanlara hormanal bozukluğu olanlara doktorlar öneriyor.internetten takip ettiğim 1 aylık araştırmalarıma göre hormonal bozukluğu olan bayanların %75 i bu tohumla düzelmişler her yazan mucize die eklemiş :) içenlerde göğüs büyümesi ne demekki dudakları kadınsı hatları bile belirginleşmiş.evet tadı hoş değil ama uzmanlar bu bitkiden mucize diye bahsediyorlar HİÇ BİR YAN ETKİSİ YOK.adeti düzene %100 sokuyor az gelenleri çoğaltıyor çok gelenleri düzene sokuyor.sütü az olan bayanlar içiyor.daha ne ?? vücudun hormonal dengesi düzelincede göğüste büyür kıllanmada azalır herşey olur :) hadi hayırlısı :84:

canım ablan nasıl kullandı hayıtı açıklayabi,lirmisin??

kızlar dikkatli kullanın bence birden yüklenmeyin bünyenize azar azar baslayın .. sacta dökülmede yapıomus galiba.. arastırın iyice

bende okuyunca umutlanıyorum sewiniorum ama korkuyorumda hani hormonları corba yapmayalımda snra allh korusn

kızlaaaar ay cok sevindim okuduklarıma yaa ama inanmaya da koruyorum birçok şey denedim hiç fayda görmedim umudum tükenmişti bende hem yumurta tembelliği dolayısıyla adet düzensiliği hemde görünmeyen göğüsler var eğer dediğiniz gibiyse her daim duacıyım kullancam inşallah gerçi saçlarım zaten dökülüyo bide bu dökerse.... en uzun kullanan arkadaş kim ve sonuöları ne yazabilirmii??? 6 ay olmuş başlık açılalı biri net bişe söyesin Rabbim hepimize hayırlı sonuçlar göstersinnnnnn

Kızlar bu otu denemem lazım ama inşallah hemencecik gebe kalmam :))) hoş kocamda askerde zatii..:
Benimde adet düzensizliğim ve tüylenme sorunum var ama hormonlarım filan herşey normal çıktı.Ama sorun varki böyleyim...Hiç bir dr nedenini bulamadı...
Şu otu bir deneyeyim inşallah adetlerim düzenli olur ve göğüslerimle dudakalrım dolgunlaşıverir...
En kısa zamanda alcam.Acaba kaç günde dolgunlaşır göğüsler ???

arkadalar bende 13 gündür kullanıyorum hayıt tohumunu sabah akşam 1 er bardak göğüslerim 83 ken şimdi 85 oldu mezura 2 cm fark gösteriyo ama öyle bakınca belli değil.ben hem göğüs büyümesi için hemde polikistik overlerim için içiyorum ama pes etmiyorum bıçak değilki bu hemen kessin bitirsin her bitkinin ilacın bi etki etme süreci var ama biz sihirli değnek gibi hemen etki etsin istiyoruz ben aynı zamanda sabah akşam civanperçemli macunda yiyorum birer tatlı kaşığı oda hormonları düznliyormuş ayıca rezene yağı ilede masaj yapmaya karar verdim inş. hepimiz faydasını görürüz

arkadaşlar benimde sorunum göğüs küçüklüğü ve adet düzensizliği...göğüslerim yok denecek kadar küçük yarın bende alıcam bu bitkiyi ama şu saç dökülmesine kafam takıldı biri aydınlatabilirmi çokmu dökülüyo :44:

merhaba bence saç dökülmüyor bende 14 gün oldu sanırım yada 15 gündür kullanıyorum saçlarımda hiçbir dökülme olmadı hatta sivilcelerim sönmeye başladı ve yeniside çıkmıyor inşallah göğüslerimdede gözle görülür etki olur 90 olsun başka bişi istemiyorum

selam kzlarrr..pazartesi gunu başladım sabah akşam haytı ıçıyorum.akşamlarıda çörek otuyla masaj yapıyorum 2 3 dkka.bakalım 10 gün fılan olsun ölçücem eğer gelışme varsa yazıcam verıcem mujdeyı :79::79:

kesinlikle saç dökülmesi yapıyo kızlar gürr olan saçlarım nasıl döküldü anlatamam size ( baya oldu hayıtı bırakalı ama saçlarım hala dökülüyo pöffffffffffffff :2::2:

tatlım saçların mevsimler veya vücudundaki farklı şeylere bağlı olrak da dökülüyor olabilir. benim saçlarım bildim bileli dökülür mesela ama hep de yenileri çıkar

kızlar ne sac dökülmesi ya :S niye dökülsün ki sac :S anlamadım yani sanmıyorm hiç öle bi sonuc görmedim ben....sacı dökülen yumurta yesin :) her sabah 1 yumurta yiyorum bol bol su iciyorum hayıt otunu bırakmıstım tembelliğimden ama bugün yine basladım (offf cok tembelim yaa) bide tibetin 5 hareketine başliyciğim inşallah pzt....kendimi bırakmıstım bi gerizekalı yüzünden....toparlanıyorum arkadaslarrrrr sonuclarımı yaziciymmm darısı basınıza...kimse bizi üzemez :)

bu arada çörek otunu denemiştim bırakınca 2 gün sonra aynı hersey
ha bide tüylenme yapıyorr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…