erkeklerin izmirli kızlara olan merakı niye?

NAZ87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2009
94
2
arkadaşlar ben hiç izmire gitmedim çok merak ediyorum gerçekten izmirin kızları çok mu güzeller.aranızda izmirli olanlar felan yok mu biraz bahsetin yaa..genelde erkekler izmirin kızları deyince hemen bi oooooooo çekiyolar..sizce de öylemi?:uhm:

slm canım ben izmirliyim güzel oldugumu söylerler.ama izmirde herkes gercek izmirli degil.işin sırrı güzelligin yanında bakımlı oluyor izmir kızları.belkide o yüzdendir.muhakkak heryerde vardır güzel ve bakımlı kadın ama izmirde biraz fazla göze batıyor galiba

izmirliler genelde güzel olurlar...güzel ve de alımlı...
bir de öyle bir söylenti çıkmış işte...

slm canım ben izmirliyim güzel oldugumu söylerler.ama izmirde herkes gercek izmirli degil.işin sırrı güzelligin yanında bakımlı oluyor izmir kızları.belkide o yüzdendir.muhakkak heryerde vardır güzel ve bakımlı kadın ama izmirde biraz fazla göze batıyor galiba
teşekkürler canım cevabın için.bakımlı derken genelde saçlar felan sarı oluyo diye duymuştum.e malum erkeklerin sarışınlara olan merakı.bende çok seviyorum sarışın olmayı uzun yıllarda sarı kullandım ama eşim gel görki sarıdan nefret ediyor.esmer begeniyor.yapamıyorum.ama yaptırıcam yine.kaydirigubbakcemile3

izmirli kızlar hakikaten güzel..güzellik bi yana belki görecelidir ama cok tarz ve bakımlılar... tamamen izmirdeki kızların hepsini kastedemem ama dısarda salına salına yürüyen okadar cok güzel kız varki... ve cokta cesurlar.

izmirli kızlar hakikaten güzel..güzellik bi yana belki görecelidir ama cok tarz ve bakımlılar... tamamen izmirdeki kızların hepsini kastedemem ama dısarda salına salına yürüyen okadar cok güzel kız varki... ve cokta cesurlar.
evet izmirin halkıda özellikle erkekleri çok modern.yani tabiri caizse abaza degiller.ve kızlarıda rahatça giyinebiliyorlar dekolte felan.ankaralıyım bende burda giysen millet üzerine atlar hemen.

bide garip bir olay anlatıcam size.. artık gülmekmi gerekir acımak mı bilemiyorum...

bir arkadasım vardı.. karslı.. kız tam bir bomba.. beyaz ten kapkara sac kaş... boy desen 170 üzeri... manken gibi.. izmirde 2 yıl oturmuslar sonra tasınmıslar.. soran herkese izmirliyim diyordu... ee karsıdakide "ondan senin bu güzelligin" dedikce kız izmirli oldu cıktı...

bide garip bir olay anlatıcam size.. artık gülmekmi gerekir acımak mı bilemiyorum...

bir arkadasım vardı.. karslı.. kız tam bir bomba.. beyaz ten kapkara sac kaş... boy desen 170 üzeri... manken gibi.. izmirde 2 yıl oturmuslar sonra tasınmıslar.. soran herkese izmirliyim diyordu... ee karsıdakide "ondan senin bu güzelligin" dedikce kız izmirli oldu cıktı...
kaydirigubbakcemile3 evet bende çok duydum öyle tipler var izmirliyim diyen.

birde izmirliler acık sözlü oluyor genelde.sıcakkanlı erkeklerde bu tarz kızları seiyor zaten.ondamdır belkide.modern bir sehir oldugu için insanlar istediğini giyebiliyor.bunlarında etkisi var tabi.aslında izmirin kızlarının adı cıkmıs yoksa heryerde güzel var.

kokoş olduklarından söyleniyordur.
ben samsundayım bizim kızlarda cok güzeldir kaydirigubbakcemile5

ben izmir geliniyim eşim izmirli olmasına rağmen ankaralı güzeli seçmiş :jeyyar: güzellik çok makyajla giyim kuşamla havayla oluyorsa evet çooooooook güzeller

canım bende izmirliyim doğma büyüme halada izmirdeyim..

evet izmirin kızları alımlı oluyolar ve güzeller... her yerin güzeli var ama izmirin ki daha gözde gibi..

tabiki hepsi güzel denmez yani tüm izmir kızları güzel diye genellemem ama çoğunlukla güzellik var.. açık sözlü tarz güzel hepsi var izmirimizde:):)

izmirde insanın havası degişiyo.. antalyada rahttır hoştur ama izmirin havası baska.. adı baska... izmirde olmak için herseyimi verebilirim.. gittigimde bayıldım bayıldım.. ki kızları acayip güzel.. arkadas güzel söylemiş "belki güzellik görecelidir ama cok trzlar" diye.. aynen katılıyorum...

ayyy deli oluyorum öyle tiplere ne var sanki nie utaniyosun kendi memleketinden birde dogup büyümek yetmez köken cok önemli eninde sonunda bir yerden patlak veriyosun zaten
izmirin kizlari konusuna gelincede aslen izmirliyim sülaleme bakiyorumda 1 tane cirkin kadin yok anneannem babaannem ve kardesleride dahil o yaslarina ragmen :teytey:
ayyy cokmu hava attim ne ama napim gercekler yani :sm_cool:

O kadar şehir gezdim İzmir'in kızları kadar güzel olanlarını görmedim.Elbette her yerde,şehirde çok güzel kızlar var ,ama İzmir'de adım başı var.
Bir de tip olarak daha farklıyız.Uzun boylu ,ince yapılı,açık renkliyiz.En azıdan ben öyleyim.kaydirigubbakcemile3Ay,çok ukala gördüm kendimi.:roflol:
Söylenilenlerin aksine çok süslü değiliz.Yüzümüzde tonlarca makyaj yok.Sadece kendimize özen gösteririz.

slmlar...ben de izmirliyim kızlar..ama iş yüzünden manisadayım malum..yüzüm için taş bebek gibisin diyorlar..ama maalesef ince değilim..
gerçek izmirli kızlar güzel hakikaten ve kendilerine olan güvenleri güzelliklerini daha da ilgi çekici hale getiriyor..
ama bir güzel tarafları genellikle temiz kalpli olmaları...sinsi değildirler..

evet izmirin halkıda özellikle erkekleri çok modern.yani tabiri caizse abaza degiller.ve kızlarıda rahatça giyinebiliyorlar dekolte felan.ankaralıyım bende burda giysen millet üzerine atlar hemen.

kesinlikle dogru tesbit yerimseniben

slm kızlar bende ızmırlıyım. ızmırlı kızların adı çıkmış valla. guzell cok bakımlı çok ızmırde ama artık butun şehırlerde bayanlarımız bakımlı ve guzeller. eskıdenmiş o şimdı herkes rengarenk cıvıl cıvıl. ızmırde ınsanlar sıcak kanlı ve neşelıdır. bır ızmırlı olarak bunu net söyleyebılrım. pazarda çarşıda ınsanlar sızı tanıyormuş gıbı anlatır da anlatır. rahat gıyınır, özguvenlıdır, kasmaz kendını, trıbe sokmaz, erkekler onları seçmez onlar erkeklerı secer. bunlar bızım taktıklerımızdır.

bır kere ızmıre gıtsen ne demek ıstedıgımı anlarsın tatlışkom. mesela kımse kımseyı rahatsız etmez, gözlerınle baştan ayaga suzmez. herkes lale devrı yanı. herkes kendını ve hayatını yaşamaya odaklanmış.

bende bı zmırlı olarak soyluyorum gercekten bakımlı,alımlı guzel oluyolar.havasından mı suyundan mı bılmıyorum

X