Erkekleri Tanıyormuyuz???

KarKralicesi

ATA BARIŞ (:
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2006
24.059
18.172
37
1- Hoşlandığın çocuk seni evinden aldı ama mutlu deil. Sebebini sordum, söylemedei ne düşünürsün?
a- off, bugün yine çekilmez!
b- Yine nerde hata yaptım?
c- Artık beni sevmiyor mu ?

2- Yeni aldığın şık kıyafeti onunla buluştuğunda giydin, hiç birşey söylemiyor. Aklına ilk gelen ne olur ?
a- Ne kadar dikkatsiz!
b- Fark etmemesi normal kendisi hep aynı şeyleri giyiyor!
c- Galiba artık beni çekici bulmuyor.

3- Çok güzel bir günün ardından ayrılırken yanaklarından öpmek istiyorsun . O ise eline bile sıkmadan yarın telefonlaşıırz deyip gidiyor.
a- Tuhaf! Normalde hep o beni öperdi.
b- Tipik erkek işte!
c- Galiba artık benden hoşlanmıyor.

4- Kilo aldın. Erkekeler hakkında ne düşünecek?
a- Artık bana bakmıyorlar ki ?
b- Çocuklar böyle şeylere dikkat etmz!
c- Zaten onlar balık etinde kızları beğenir.

5- Kaçamak yaptı, sonra sana itiraf etti. ne düşünürsün?
a- Erkekler bunu hep yapıyor!
b- Tmm ama bir daha affetmem!
c- Anlaşıldı. o kıza aşık olmuş.

6- Birdenbire sana zaman ayıramaz oluyor. Bir kıza aşık olup olmadığını sorduğunda Hayır diyor. Sence nesi var ?
a- Bu işte bir tuhaflık olduğu çok belli ve bunun bnmle ilgisi var !
b- Aman ne olacak? Sonra yine bnmle grşmek isteyecek.
c- Yeni bir kız arkadaşı var eminim.

DEĞERLENDİRME:

A'LAR ÇOKSA: Duygusal
Çok duygulu, düşünceli harika bir kızsın. He var ki erkekler konusunda fazla kafa yormamanı tavsiye ediyoruz. bazen hiç istemedikleri şeyleri yaparlar veya ellerinden başka türlüsü gelmez. Olan biten her şeyi kendine bağlamzsnhayatın kolaylaşır.

B'LER ÇOKSA:Anlayışlı Erkeklerin beyninin nasıl çalıştığını biliyorsun. bu ii birşey. Ama onlara güvenmemen çok doğru bir tavır sayılmaz. Bazen onlardan birez daha fazla şeyler isteyebilirsin. Sonuçta onlarda kendilerini kontrol edemeyen birer hayvan değil, insan.

C'LER ÇOKSA: Usta
Harika! Erkekler hakkında bilmediğin şey hemen hemen yok . Onları ii tanıyorsun.Gönül ilişkilerin için harika bir temele sahipsin. Ama hemen yorum yapmaya girişmek yerine bazen duygularını serbest bırakman gerek. Acele işe şeytan karışır derler.​

A'LAR ÇOKSA: Duygusal
Çok duygulu, düşünceli harika bir kızsın. He var ki erkekler konusunda fazla kafa yormamanı tavsiye ediyoruz. bazen hiç istemedikleri şeyleri yaparlar veya ellerinden başka türlüsü gelmez. Olan biten her şeyi kendine bağlamzsnhayatın kolaylaşır.

işte ben yaa :)

Harika! Erkekler hakkında bilmediğin şey hemen hemen yok . Onları ii tanıyorsun.Gönül ilişkilerin için harika bir temele sahipsin. Ama hemen yorum yapmaya girişmek yerine bazen duygularını serbest bırakman gerek. Acele işe şeytan karışır derler.

vallahi buda ben :) qözümden hiç birşey kaçmaz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…