Erkekleri kadın olarak görüyorum?

medinegirginer23

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2023
86
29
24
Öncelikle şunu baştan söyleyeyim kadınlardan hoşlanmıyorum. Sadece bir erkekle flört ediyorum bir süre geçtikten sonra durduk yere bana karşımdaki kadınmış gibi geliyor ve soğuyorum yıllardır böyle ve kesintisiz her erkekte başıma geliyor.
Sizce bunun sebebi nedir daha önce başına gelen varmı? Gerçekten bu durum çok sinirimi bozuyor
Korona döneminde sosyal medyadan biriyle tanışıp uzun bir süre flört ettim ve sonrasında onun erkek değilde bir kız olduğunu yani fake hesap olduğunu öğrenmiştim sizce bundan kaynaklı olabilir mi?

Son düzenleme:
Kadınmış derken??? görüntü mü,hâl ve hareket gibi mi,yoksa kankaya mı bağlıyorsunuz ???

Aksine seçtiklerimin eril enerjileri o kadar yüksekki ama neden böyle oluyor bilmiyorum erkekleri kadın olarak görüyorum
Çok enteresan
ben kendimi zorluyorum kıl yumağı bu adamları kadın şeklinde hayal edemiyorum,cinsiyetlerini değiştirip kadın olanları bile erkek olarak görüyorum

Çok enteresan
ben kendimi zorluyorum kıl yumağı bu adamları kadın şeklinde hayal edemiyorum,cinsiyetlerini değiştirip kadın olanları bile erkek olarak görüyorum
Saçma olucak ama korona döneminde sosyal medyadan biriyle tanışıp flört etmiştim ve sonrasında onun erkek değilde bir kız olduğunu öğrenmiştim acaba bundan da kaynaklı olabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…