Erkekleri kadın olarak görüyorum?

Valla bence de psikolojik bir durum. Dr ne yapabilir ki demişsiniz ama böyle demeniz maalesef normal çünkü çoğu zaman ciddi bir tramva etkisi yaşarken bunu anlamıyormuşuz.

Bence fake olarak konuştugunuz kişiye çok bağlanmışsınız ve onun gerçek bir kişi olmaması size "erkekliğin tüm özelliklerine sahip ideal bir adam" hayal etme fırsatı vermiş. İnsanın hayalleri hep çok mükemmeldir ama hayatın gerçekleri ve pürüzleri var. Bunu gerçek ilişkiler yaşayarak görecek ve aşacaksınız ancak. Bir arkadaşım gecen yıllarda birinden çok hoşlanıyordu mesela ama uzaktan. Adam da ciddi, saygın, otoriter ve aşırı eril birisiydi. Arkadaş bir gün bunun ofisindeki odasına acele bir iş için hızlıca uğrayıvermiş. "Onu sakız çiğnerken gördüm duygum düşüncem tamamen altüst oldu, artık sadece o halini hatırlıyorum" demişti e çünkü gerçek hayat.

Bir de sizinle bir erkekmiş gibi konuşan kadın da muhtemelen bir kadın olarak hep hayalini kurduğu erkeğin davranışlarını/sözlerini kurgulamış size karşı (bu arada ultra manyak biriymiş). Yani onun sizle konuşurken kurdugu cümleler bir erkeğin değil de "bir kadının hayal ettiği erkeğin" cümleleriydi. Belki de o tarz bir erkek hiç yoktur bu hayatta

Bazıları sosyal medyada cilt bakım ürünü tanıtıyor, bana fazla geliyor o tavır
valla bana da. tamam nemlendiricini sür falan da bu kadar her seye hakim olmaları, görünüşlerine bu kadar düskün olmaları ne biliyim.. bana feminen geliyor. eskiden kemerli burunlu olmak erkekliğin şanındandı simdi estetikle minicik burun yapiyorlar falan.

Yaşadığınız olumsuz tecrübe yüzünden mi bilmiyorum ama haklısınız. Günümüzde erkekler prenses gibi davranıyor.

Psikiyatr ne mi yapacak ? Onun işi bu,birakin da donanımıyla ne yapacağına o karar versin.
Her şey yolunda giderken kimse psikiyatra gitmez,zaten anormal bir şeyler olduğunda kapılarını çalarız.Ve sizin hissetiginiz durum yeterince anormal.

Yüksek ihtimalle doğum haritanızda marsınız güçlü konumda.
Ve görüntüsü maskülen olsa da marsı düşük tipleri almış olabilirsiniz hayatınıza.
Partner şeklinde olmasa da bu benim erkeklerde seçici algıma çok denk gelen bir durum

Bir kadın fake hesap açıp erkek profili oluşturup sizinle flört etti ve sonra kız olduğunu mu dile getirdi ? Doğru mu anladım
Aklınızda bu şekilde kaldığı için öyle düşünüyorsunuz diyeceğim ama durum biraz ciddi gibi yani her erkeği kadın gibi görmek değişik geldi bana … yaşadığınız olayda numarada ultra kötü bir şey . Allah kimseye yaşatmasın

dişil enerjili erkekler çoğaldı ama bu kadarını beklemiyordum

İlişkide dengeyi korumak önemli biraz geri çekilmeyi erkekten beklemeliyiz dominat oldugunuz zaman karşı taraf pasiflesir .

Cevabını kendin yazmışsın zaten :) Travmatik bir durumdan kaynaklı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…