Erkekleri Çekiştirme Topiğiii :D

o maşallah bizimkilerle pek bi yakıın :KK70:
ilerde sorun olur diye çekiniyorum ben de bakalım nolcak..

Aynen oyle kiz evi naz evi diye bosuna demiyorlar

Onun senin ailenle yakin olmasi iyi ama, evlilik durumlari olunca ailen cocugu tanidigi icin rahat olur senin icin

Ama sakın sakınn ailesiyle ic ice olma!
Sonu hep pismanlik oluyor cunku

Hangi arkadasim sevgilisinin ailesiyle haşır neşir olduysa sonunda hep o kotu oldu
Hic "iyikide sevgilimin ailesiyle cok yakin olmusum " diyeni duymadim.

Bak sana arkadasimin basindan gecen olayi da anlatayim.
en yakin arkadasim sevgilisinin ailesiyle tanismaya gitmisti hersey iyi guzeldi diyor
Sonralari baya bi yakin olmus bunlar
Kiz kendine yakin bulmus cocugun annesini, kiz kardesini falan
Resmen kizin yuzune gulmusler yani
Sonra bir gun sevgilisi kardesiyle beraber yurtdisina ciktilar
Cocugun annesi de cok kotu hasta olmus ama sevgilisinin isi uzadigi icin donememisler
Bu arkadasimla sevgiliside konusuyorlarmis. Sevgiliside anlatmis annem cok hasta diye

Kiz kendi evinde corbalar falan pisirip goturdu mustakbel kayinvalidenin evine.

Sonra ne mi oldu?
Kadin oglunu "sevgilisinin evine gelen kizdan hayir mi gelir, senden oncede kim bilir kac kisinin evine gitmistir" bu diyerek gazladilar cocugu.

Sonuc: 1 hafta once ayrildilar

o maşallah bizimkilerle pek bi yakıın :KK70:
ilerde sorun olur diye çekiniyorum ben de bakalım nolcak..
Arkadasimin da olayini gordukten sonra kendimi cok uzak tutmaya basladim
Erkek arkadasimda cok istiyor ailesiyle gorusmemi
Ama ne kadar gec gorussem o kadar iyidir benim icin diye dusunurum hep

Aynen oyle kiz evi naz evi diye bosuna demiyorlar

Onun senin ailenle yakin olmasi iyi ama, evlilik durumlari olunca ailen cocugu tanidigi icin rahat olur senin icin

Ama sakın sakınn ailesiyle ic ice olma!
Sonu hep pismanlik oluyor cunku

Hangi arkadasim sevgilisinin ailesiyle haşır neşir olduysa sonunda hep o kotu oldu
Hic "iyikide sevgilimin ailesiyle cok yakin olmusum " diyeni duymadim.

Bak sana arkadasimin basindan gecen olayi da anlatayim.
en yakin arkadasim sevgilisinin ailesiyle tanismaya gitmisti hersey iyi guzeldi diyor
Sonralari baya bi yakin olmus bunlar
Kiz kendine yakin bulmus cocugun annesini, kiz kardesini falan
Resmen kizin yuzune gulmusler yani
Sonra bir gun sevgilisi kardesiyle beraber yurtdisina ciktilar
Cocugun annesi de cok kotu hasta olmus ama sevgilisinin isi uzadigi icin donememisler
Bu arkadasimla sevgiliside konusuyorlarmis. Sevgiliside anlatmis annem cok hasta diye

Kiz kendi evinde corbalar falan pisirip goturdu mustakbel kayinvalidenin evine.

Sonra ne mi oldu?
Kadin oglunu "sevgilisinin evine gelen kizdan hayir mi gelir, senden oncede kim bilir kac kisinin evine gitmistir" bu diyerek gazladilar cocugu.

Sonuc: 1 hafta once ayrildilar
Arkadasimin da olayini gordukten sonra kendimi cok uzak tutmaya basladim
Erkek arkadasimda cok istiyor ailesiyle gorusmemi
Ama ne kadar gec gorussem o kadar iyidir benim icin diye dusunurum hep
baya kötü olmuş.
ama o kayınvalidenin kişiliksizliği.
ben de tanışıyorum, biliyorum ama daha yakın değiliz öylee.
sevgilim de benim ailemle yakın olduğu gibi olmamı istiyo onun ailesiyle.
ben de çok kasılıyorum..
çok şükür sevgilimle aramda bir problem yokk :KK70::KK70:

balik burcu mu?
Bulustugunuz zamanlarda nasil aksiyonlu oluyor kiz bi sirri mi varr amlat bizde iliskimize aksiyon şeysi katmak istiyoz :KK53:
Hayır Koc burcu, biz birbirimize doyamadigimizdan hep oluyor atraksiyonlar :-) hep otobuslere kosturarak gidiyoruz birbirimizle vedalasamiyoruz dogru duzgun sonra bi tanidik goruyo falan :-) bi keresinde adalara gittik bisikletle kaptirmisiz kendimizi gittik uzaklara sonra bi baktik son vapura dakikalar kalmis :KK70: hizlica gidiyoruz ben yuvarlaniyordum az kalsin ama hizimizi kesmedik vapur kalkacak o bisikletleri teslim etmeye gitti ben vapuru durdurmaya falan baya aksiyonluydu:KK53: sinemaya gideriz ya bombos olur ya da cok dolu olur aldigimiz koltuklar karisir :KK12: yuruyus yapalim deriz ani yagmur bastirir ya da biz yuruyusu abartiriz aksama ayaklarimiz pert olur :KK53: oyle iste su son zamanlarda ayda bir gorusmeye basladik aramiza engel giriyor hep:63:

Bu arada senin konuna gelince git gorus kizla hatta kaynas :) sahsen benim de is cevremden dolayi bircok erkek arkadasim oluyor herne kadar sevemedim dese de benim sectigim cevreme karistirtmam onun da arkadaslarina karismam kiz erkek farketmez sonucta yanlis bir sey yaparsa kendi kaybeder... Sen de iyi niyetle yaklas... Belki guzel arkadas gurubu olursunuz onun da sevgilisi varmis sanirim sadece kiz degil de sevgilsini de alsin gelsin :KK73:

Hayır Koc burcu, biz birbirimize doyamadigimizdan hep oluyor atraksiyonlar :-) hep otobuslere kosturarak gidiyoruz birbirimizle vedalasamiyoruz dogru duzgun sonra bi tanidik goruyo falan :-) bi keresinde adalara gittik bisikletle kaptirmisiz kendimizi gittik uzaklara sonra bi baktik son vapura dakikalar kalmis :KK70: hizlica gidiyoruz ben yuvarlaniyordum az kalsin ama hizimizi kesmedik vapur kalkacak o bisikletleri teslim etmeye gitti ben vapuru durdurmaya falan baya aksiyonluydu:KK53: sinemaya gideriz ya bombos olur ya da cok dolu olur aldigimiz koltuklar karisir :KK12: yuruyus yapalim deriz ani yagmur bastirir ya da biz yuruyusu abartiriz aksama ayaklarimiz pert olur :KK53: oyle iste su son zamanlarda ayda bir gorusmeye basladik aramiza engel giriyor hep:63:

Bu arada senin konuna gelince git gorus kizla hatta kaynas :) sahsen benim de is cevremden dolayi bircok erkek arkadasim oluyor herne kadar sevemedim dese de benim sectigim cevreme karistirtmam onun da arkadaslarina karismam kiz erkek farketmez sonucta yanlis bir sey yaparsa kendi kaybeder... Sen de iyi niyetle yaklas... Belki guzel arkadas gurubu olursunuz onun da sevgilisi varmis sanirim sadece kiz degil de sevgilsini de alsin gelsin :KK73:
Sevgilisi baska sehirde maalesef
Bu arada cok guldum, ve cok icten anlatmissiniz takdir ettim masallah sizee :)

ayyy bizim ilk zamanlarımız geldi aklımaa adam bana sürpriz yapmak için okula gelir ben çıkmış olurum başka gün durakta beni bekler ben taksiyle eve geçerim ben onun için özene bezene yemek hazırlarım adamın mantara alerjisi vardır ne tuhaf günlerimiz vardı yaa:confused:

X