Erkekler neden bu kadar açlar?

Bu yazıyı kadınlar kuyruk sallamasa erkekler bakmaz diyen, erkeğin nefsi çeker kadın kendine dikkat edecek evli adamı ayırtmayacak diyen kadınlar bizzat okusun.

Kadın hiç birşey yapmasa da bu adamlar aç gözlü pislik geneli. İnanamıyorum ya evine gelen misafirin bacağını süzecek iç geçirecek salyasini akıtacak kadar şerefsiz bu adamlar. Midem bulandı ya hadi gelsinler de bu kadınlarada suç bulsunlar yine derler misafirliğe giderken niye etek giydi derler gerçekten yazık ya öyle düşünen kadınlara böyle erkekler nasip etsin Allah.

çünkü onlara ayıp yok günah yok maalesef böyle yetiştiriliyorlar
anası bacısı hariç tüm kadınları ....ikebilirler gözüyle bakıyolar
Cinsellik sadece onların yaşabileceği bişey çünkü
her kadın hakkında ileri geri konusabilirler erkekler çünkü

Eşin gibilerde var yok değil bence hiç kavga çıkarma surat bile yapma gerekn cevabı vermiş öteki türlü yapsam da yapmasam da huzursuzluk var diye düşünebilir

Öküzlerden uzak mutluluklar dilerim.

dün gece ben yazacaktım senin karını da italyan erkekleri becersin inşallah diye
not : x in eşiyim ben yazacaktım altına da
zor tuttum kendimi

Aynen hata etmis aninda yazacakti.

Şu kk bana ütopik bi dünya gibi geliyor. Hayatımda görmediğim, duymadığım herşeye burada şahit oluyorum.. İnanasım gelmiyor ama doğrudur. Yoksa bu kadar tecavüzcü sapık dolu bi ülke olmazdık zaten. Havuç nedir ya !! Eve gelen misafire hallenmek nedir ! İnsan da hiç mi edep olmaz..

Haklisin ama bi yerden sonra mevzu çok iğrençleşiyor. Tamam bir iki takılırsın da , surekli surekli videolar,mesajlar çok saçma ve çirkin .

Son cümleni yüksek sesle o ortamlarda tekrarlamani tavsiye ederim .

eşime iskendercideki kadının bacaklarını yazan adam birkac gun sonra benım firmama geldi iş için
odamda oturuyoruz
eşin sana anlattı mı biz iskenderciye gittik cuma gunu dedı
evet dedim
sen de gel bırgun senı de gotururuz dedı
insallah bakalım dedim

o ara adam eşimi aradı cebinden sesi de megafona verdi
abi ben şimdi dream ın yanındayım sen bu iskenderciyı anlatmıssın ama merak edıyorum ne kadar detay anlattın karına dedi kahkaha attı
eşim de araba kullanıyorum şimdi, iskendercideki detaya sen baktın ben fark bile etmedim bu arada dedi eşim adama
adam hala dıyor ki ooo sen baktım desen zaten karın seni almaz eve dıyor kahkaha atıyor

eşim müsait değilim dedi kapadı teli
adama dedim ki sen ne yapmaya calısıyorsun dedim
baktıysan baktın kadına bana neden yanıstıyorsun banane yani dedim.

Bizim eslerimize neden böyle video ve sohbetler edilmiyor çünkü cesaret edemezler eşinize birşey yapıo diyemem ama benim eşime yollansa ben eşime de fena patlardim

Benim eşime de iş çevresinden geliyor böyle mesajlar, gerçekten çok rahat insanlar var, Allah ıslah etsin diyorum, birisi bir yanlış yapmış bari paylaşarak yayılmasın, ben aşırı kıskanç değilim ama devamlı cinsellik üzerine dönen muhabbetler de insanı doğru yoldan saptırır. Başka muhabbet yokmuş gibi, eşim öyle insanlara icraat yok galiba diline vurmuş der, gerçekten hak veriyorum. Toplum olarak modernleşelim derken edepsizleşiyoruz galiba. Kadın erkek farketmiyor dünyaya aşırı bağlı, hiç ölmeyecekmiş hesap günü gelmeyecekmiş gibi yaşayan insanlar vur patlasın çal oynasın, dünyada ne dertler sıkıntılar savaşlar açlıklar yaşanıyor, bu halde yarın ne olacağımızı bilmeden devamlı cinsellik muhabbeti yapmak zamanı israf etmek bence. İnsan arkadaşıyla daha faydalı şeyler paylaşmalı.

havuç diye kadından bahsedıyorlar işte
müdürümüz dubaiye gidiyordu
bu adam yüksek lisans yapmıs endüstri mühendisiydi
iki evladı vardı eşi de doktordu

eşi sarısın ıncecık uzun boylu yeşil gözlü çok güzel bir bayandı
gördüğümde şok olmustum
naif ve sakin bir kadındı hatta

ama o kadının eşi bile dubaiye giderken ist havalimanından bayan arkadas ayarlayıp gidiyordu bunları hep duydum şahit oldum yani

dün gece ben yazacaktım senin karını da italyan erkekleri becersin inşallah diye
not : x in eşiyim ben yazacaktım altına da
zor tuttum kendimi
Ahahaha aslinda harika olurmus da belki anlardi beyin fukarasi
Ben eslerine aciyorum bunlarin. Su adamla evli iste yazik o kadina.

Esiniz yoldan cikmaz merak etmeyin ciksa coktan belli ederdi kendini. Ancak erkeklerin buyuk cogunlugu kadin muhabbeti gecince kendinden geciyor..bana gore karakter ve inanc eksikligi olan erkeklerin yasadigi durum..

inançla hiç alakası yok ilahiyat mezunuyum. o tip çevrelerde de çok bulundum. aksine ne hacıların hocaların ne namazlı niyazlı erkeklerin öyle pisliklerine şahit oldum ki inanamazsın.
ama misal bir sevgilim vardı inançsızdı, dini inancı yoktu kendi gibi inançsız arkadaşlarıyla grubu vardı bir kulüp gibi bir şeylerdi çoğu erkekti ama hiç öyle apır sapır muhabbetlere tanık olmadım. yani bu işin inançla alakası yok.

Kusacağım şuraya niye müsaade ediyorsun ben olsam adamın üstüne atlamış ağzını burnunu yirtmistim ahlaksız ya evliliginizi bitirmeye çalışıyor sizin. Resmen peze...nklik yapıyor ya içim şişti kadın olarak çok çok onur kırıcı erkeklerin pis sofralarının mezesi olmak havuç nedir ya bir taraflarına girsin o havuçlar bu adamların anası kardeşi karısı yokmu offff leş hepsi leş.

Bizim eslerimize neden böyle video ve sohbetler edilmiyor çünkü cesaret edemezler eşinize birşey yapıo diyemem ama benim eşime yollansa ben eşime de fena patlardim
sizin eşinizin iş ortamı ile benimki farklı olabilir
belki daha edepli insanlarla calıısyor olabilir
belkı yasadıgınız yer etkılıdır
iş seyehati mevzusu olunca zaten erkeklerin döndürdüğü geyik hep bellidir

ben sadece kendi eşime olanları yazmadım burada, diğer eşimle alakasız olan erkekleri de yazdım dikkat ederseniz
benim eşim gelen sohbeti silmemiş ve benimle de paylasır anlatır be bu yuzden farkındayım

belki sizin eşinize de geliyordur ama bakın fena patlardım dediğiniz için eşiniz korkudan siliyordur
bir de böyle düşünün

Benim anlam veremedigim olay esinizin samimi olmadigi biri boyle bi video niye atsin ki ? Sonucta rahat geyik yapabildiklerine atarlar. Bide bir degil iki degil kac kere atmis adam burda bi tutarsizlik var
adam sadece eşime değil
tlf rehberindeki tüm erkeklere yolluyormus bunu

Kesinlikle her erkek bir değil..
Ben eşimle aynı firmadayım ama gün içinde çok az görürüz birbirimizi.

Genelde dikkatlidir ama yanında çırak diye dolaşan bir çocuk var. Geçen yemekte paslaşıyorduk (aynı masada yemiyoruz) çocuk telefondan muhtemelen bir kızın profilini gösterdi. Eşim pek ilgilenmedi hehe dedi geçti. Ama ben yine de eşimle sonrasında konuştum..

Bulunduğu yerde 2 erkek çalışan daha var. Yaşça en büyük ve tecrübeli eşim yani.. Sözel olsun whatsapp grubu olsun aralarındaki tabiki böyle saçma muhabbetler oluyor biliyorum. Ama eşimin cıvıtmadığını biliyorum..
Böyle igrenç videoya henüz denk gelmedim. Gelirsem sanırım gruptan çıkmasını isterim..

Ama bahsettiğiniz yaşlı bayinin yaptıkları eşinizin sınır çizmede pek başarılı olamadığını gösteriyor bence..

evet insanlar çok rahatlar malesef
benim kocama atan sadece bu eşek kadar adam var işte
diğerleri yollamıyor
ahlaksızlıgın adı modernlik oldu malesef

Isin gercekten zor bunlarla ya sert bir tepki vereceksin veya he he deyip gecistireceksin yoksa esinle de arani bozar bunlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…