Erkekler nasıl kadınlardan hoşlanı?

bence erkeklere yüz vermiceksin yüz verince basina cikiyorlar, biraz cektirmek gerek erkek millletine önce siz cektirin zevkinizi cikarin zaten evlendikten sonra ister istemez onlar bize cektircek!!!! biraz da ulasilmaz olmak lazim ki bize asik olsunlar :)))

erkekler masum kadınları seviyorlar ama tabi masumluğunda bir sınırı var saf salak olursan erkek bu sefer masumiyet falan dinlemez direk niyeti bozar jeyyar ve erkekler kadınlardan hep şunu bekler kendine baksın ama erkekleride kendine baktırmasın eşinin mini etek giymesine asla karşı değildir ama der ki evde giy benim için yap bunu bizim kadınlarımız ne yapıyor akşam kapıyı açıyor üstünde eski eşofmanlar hoşgeldin ahmet mehmet herneyse eeee ne oluyo adam direk gidip elini yıkıyo yemekte ne var?:çok üzgünüm:erkeklerden nasıl biz biraz romantiklik bekliyorsak onlardan hatunlarından seksilik bekliyorlar çokta zor değil aslında. Ben nişanlıma ne zaman mini elbise gösterip almak istiyorum desem, bana giyeceksen al tabi dio gözünün içi parlıyor :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

KIZLAR SİZCE ERKEKLER NASIL KADINLARDAN HOŞLANIR yerimsenibenVE NASIL EVLENİLECEK VE EYLENİLECEK KIZLARI AYIRT EDER:1hug:.Kadınlarda en çok hangi kokuyu tercih ederler?kafamçokkarıştısengözlerimebaksanab

Neden biz bayanlar kendimizi sınıflara ayırır
Evlenilecek bayan ve eğlenilecek bayan diye
Hiç anlamam..?
Niye kendimizi hör görürüz onuda hiç anlamış değilim..
Ayırdım yapmazlar..
Kalpleride sevdikten anlaştıktan sonra karşısındakine bütün sevgilerini verirler..

Son düzenleme:
erkekler az konuşan sorup sorgulamayan masrafsız olan kadınlardan hoşlanırlar+hem annesi gibi hem iyi bir aşcı iyi bir hizmetci yani bunların karışımı bişey şu zamanda eglenilecek erkek var evlenilecek erkek yok sorumsuz mahlukatlar kendilerine bakamıyorlar bi defa

Çok ayıp bence çoook!:kızgın:
Bazı kendini bilmez erkeklerin evlenilecek ya da eğlenilecek kızlar diye yaptığı iğrenç muhabbeti buraya taşımak ne kadar acı..
Bari biz hemcinslerimize yapmayalım bunu..yasakkelime
Ne yani; kız asi,dediğim dedik,kendine bakmasını bilmeyen biriyse onunla evlenilmez mi?
Ne kızlar tanıyorum kendim de dahil,hoppidi kızın biriydim bekarken,noldu ben de evlendim..
Adam kızı sevmişse her halini,kötü huyunu,yanlış davranışını kabul eder,niyeti varsa ve maddi durumu da müsaitse evlenirler zaten. gamyoncuiremsu
Ayrıca bana göre; evlilikte de eğlenmesini,dellenmesini bilmek gerek bazen. Sonra evliliğimiz neden monoton gidiyor diye düşünmemek için.şakkıdı

aynen katılıyorum cnm.:lepi:

Çok ayıp bence çoook!:kızgın:
Bazı kendini bilmez erkeklerin evlenilecek ya da eğlenilecek kızlar diye yaptığı iğrenç muhabbeti buraya taşımak ne kadar acı..
Bari biz hemcinslerimize yapmayalım bunu..yasakkelime
Ne yani; kız asi,dediğim dedik,kendine bakmasını bilmeyen biriyse onunla evlenilmez mi?
Ne kızlar tanıyorum kendim de dahil,hoppidi kızın biriydim bekarken,noldu ben de evlendim..
Adam kızı sevmişse her halini,kötü huyunu,yanlış davranışını kabul eder,niyeti varsa ve maddi durumu da müsaitse evlenirler zaten. gamyoncuiremsu
Ayrıca bana göre; evlilikte de eğlenmesini,dellenmesini bilmek gerek bazen. Sonra evliliğimiz neden monoton gidiyor diye düşünmemek için.şakkıdı

bende aynen katılıyorum aramızda böyle bir ayrım olmamalı tartışılmamalı bile..

canlar ayrımı yapan ben değilim böyle bir konuda ayrım yapan erkekler bende niye böyle yapıyorlar diye fikir arayışındaydım ama buldum bu ayrımı yapan erkekler bence beyinsizşutarafagittisanki bedensel büyümüşler ama beyinleri bedenlerine yetersiz gelmiş ve bu ayrımı yaparak yenibi oyun arayışı içindeler gamyoncuiremsu

kendi ailesi nederse odur olmak zorunda genelde bu böyle bu değişmez ama istisnalar var mesela ben pek sormam karıştırmam gerekirse tabiki fikir alırım ama her erkek ister anneme sorulsun

Benim erkek konusunda fazla bi bilgim yok ama, bence erkekler kendisi bilmiyor ne istediklerini,
benim bi arkadasim vardi cok hoslaniyordu bi cocuktan, o cocuk da buna sen cok iyisin ailene bagilsin, her isi yapiyorsun yemek yapmasini biliyorsun, discoya felan gitmiyorsun geceleri cikmiyiorsun tam aradim kizsin annemde seni cok sever vs vs diyordu AMA sonra basladi ki ben simdi discoya gidersem kiz arkadasim yanimda olsun isterim sonracima kiz arkadasimin ellinden tutup arkadaslarima tanitmak isterim sense birisi görür duyar diye korkarsin babangil kizar nede olsa vs vs... ay gicik oldum cocuga ya hem böyle bi kiz ariyorum diyor ailesi kendisi güzel olan ve sonra 180 derece dönüyor ben böyle kizla napim diye önce kiza ümit ver sonra git, bu kadar olur, ya ama yook bütün erkekler öyle bence, bi kere hic bi erkege güven olmaz, hepsi ayni bu gine dalga gecmedi arkadasimla.. hele bi gecseydi...
bence erkeklerin hoslandi bi kiz tipi olmaya calismiyalim, kendimiz olalim bizi seven böyle sevsin sevmeyen yol alip gitsin :KK70: dimi millet??!!! kendinize iyi bakin...

yaa cok ayıp arkadasım,

hadı baslık guzel ama ıcerık ck kötu

ewlenılcek kız ewlenılmıcek kız ayrıı yapıp terbıyesız ınsanların dusuncesını bıze yansıtmıssın ayıp olmus

hıc kımse eylenılecek kız degıldır cok ayıp bu terım, bu soruna cevap veremıyorum kusura bakma.

Ya arkadaş onu kasdetmemiş diyoki erkekler ne tür kizlarla evlenmek istiyo diyor arkadaşimiz örnek daha ilk buluşmada yata giren kizi kim alip evlenmek isterki hep kafasinda ozaman bu her erkekle birlikte oluyo ben daha ilk buluşmada yata giren bi kiza nasi güvenirim diyo yani bu tür kizlarda eylenilmeyi istiyo zaten evlenmek istemiyo aman diyo evlenipte napcam böylesidaha güzel ben bi erkeye bagli kalamam diyo yoksa bütün bayanlar degerlidir tabiki

Bence erkekler ilk olarak dürüst güvenebilecekleri birini isterler..
Şevkatli, sevecen, anlayışlı olsun isterler..
Takdir edersiniz ki az konuşan, dır dır etmeyen kadınları severler..
Evine ailesine bağlı, çocuk yetiştirmeye eğilimli kadınları severler..
Ve sadık, sevgi hayat dolu, enerjik ve erkeğini elinde tutmasını bilen kadınları sever...

Elbette biz bayanlar eğlenece evlenece olarak kendimizi ayıramayız. Sanırım arkadaşın sormak istediği şu.. Erkekler bizim hakkımızdaki ayırımı neye göre yapıyorlar. Yani evlenecek kızlar nasıl eğlenilecek kızlar nasıl tipler ki sınıflandırıyolar..

Bence erkeklerin eğlenece kız diye adlandırdıkları bayanlar her istediği zaman gelen, namusunu ailesini sallamayan, hayatın gırgırında olan. Amacı gezmek eğlenmek olan. Evliliğe, tek eşliliğe sıcak bakmayan bayanlar.. Bence böyle bayanlarda var.. Yok değil. Ama tabiki bu ayırımı yapmak çirkin. Gün gelir onlarda evlenir. Bu erkeklerin ayırımı. Ve bende neye göre yaptıklarını tahmin ediyorum sadece

Erkekler evlenirken el deymemiş.yatağında bir fahişe kadar usta,ailesinin yanında bir ingiliz hanımefendisi,işarkadaşlarının yanında akıllı ve zeki görünen ve öyle davranan kadınlar isterler.

çok güzle bir başlık olmuş bence çünkü ben sürekli aklımda bu soruyu düşünüodum ve nihayet aklımdakini yazabilecem;etraftanda gördüklerime dayanarak bir erkek ewleneceği kızın önce ew kızı olmasını istiyor ewde anasının yanından dışarı çıkmayan öyle gece hayatı olmayan erkek arkadaşı olmayan birkaç kızarkadaşıyla ewlerde oturma yapan ve genelde üstü başı kapalı olan kızlarla ewlenmek istiyorlar böyle kız görünce hemen ewlilik geçiyor akıllarından tabi birde hamarat olacak başını kapatıp ewde yemek yapcak temizlik yapcak güleryüzlü olcak ama fıkır fıkır ve hanfendi olcak malesef çok istekleri var ama bunlar gerçekler:

Erkekler evlenirken el deymemiş.yatağında bir fahişe kadar usta,ailesinin yanında bir ingiliz hanımefendisi,işarkadaşlarının yanında akıllı ve zeki görünen ve öyle davranan kadınlar isterler.

evet canım katılıyorum bide bunların yanında dırdırcı olmayan onlara ayak bagı olmayacak nederse he kocacım dıyecek sen bılırsın dıyecek sonra aldattığında gormemezlıkten duymamazlıktan gelecek ooooooo ne istedıgını bılmeyen bır sürü erkek var etrafımda..onlar için hep bir şey eksiktir.

X