Erkekler nasıl kadınlardan hoşlanı?

E

EU1

Ziyaretçi
KIZLAR SİZCE ERKEKLER NASIL KADINLARDAN HOŞLANIR yerimsenibenVE NASIL EVLENİLECEK VE EYLENİLECEK KIZLARI AYIRT EDER:1hug:.Kadınlarda en çok hangi kokuyu tercih ederler?kafamçokkarıştısengözlerimebaksanab

Agir basli,
Ailesinin sozunden cikmayan,
Oturmasini, kalkmasini bilen
bakimli,
Ailesi duzgun
ve erkek arkadaslarinin yaninda gibi kendilerini rahat hissettiren kizlarla evlenmeyi isterler genelde..

Eglenecekleri kizlarda malum, rahat kizlar, her iki ayda bir sevgili degistiren kizlar vs vs.

Ama sonra nedense evlenecekleri kizlari bulduklari zaman istekleri artiyor, kizlari canlarindan bezdiriyorlar..

yaa aileye bağlı kızlardan diyosun ama genelde kendi ailesine bağlı olsun istiyorlar bırakmıyorlar kız kendi ailesine düşkün olsun.......ya bunu nasıl çözücez

Agir basli,
Ailesinin sozunden cikmayan,
Oturmasini, kalkmasini bilen
bakimli,
Ailesi duzgun
ve erkek arkadaslarinin yaninda gibi kendilerini rahat hissettiren kizlarla evlenmeyi isterler genelde..

Eglenecekleri kizlarda malum, rahat kizlar, her iki ayda bir sevgili degistiren kizlar vs vs.

Ama sonra nedense evlenecekleri kizlari bulduklari zaman istekleri artiyor, kizlari canlarindan bezdiriyorlar..

aynen katılıyorum a.s.

Erkekler dış görünüşe çok önem veriyor mu sizce?(Bakımlı olmak değil kastettiğim.)

bence kişisine göre değişir canım bu kimisi vardır esmer olsun sarışın kumral uzun boylu balık etli vs. der kimiside daha ağır başlı olsun anneme benzesin ister erkeklerde bu takıntı çok sinirdir genelde evleneceği kızın huyu suyu annesine benzesin isterler

bence kişisine göre değişir canım bu kimisi vardır esmer olsun sarışın kumral uzun boylu balık etli vs. der kimiside daha ağır başlı olsun anneme benzesin ister erkeklerde bu takıntı çok sinirdir genelde evleneceği kızın huyu suyu annesine benzesin isterler

Evet evet anneleri ile karşılaştırıyorlar hep.Bir arkadaşım vardı annesinin fotoğrafını çıkartıp çıkartıp bunun gibi bir kız buluyum direk evlenirim ama yok ki derdi.kafamçokkarıştı

Evet evet anneleri ile karşılaştırıyorlar hep.Bir arkadaşım vardı annesinin fotoğrafını çıkartıp çıkartıp bunun gibi bir kız buluyum direk evlenirim ama yok ki derdi.kafamçokkarıştı

:1shok::1shok:laelaelaelaelaelaelaelaelaelaekafamçokkarıştı:roflol::roflol::roflol:

KIZLAR SİZCE ERKEKLER NASIL KADINLARDAN HOŞLANIR yerimsenibenVE NASIL EVLENİLECEK VE EYLENİLECEK KIZLARI AYIRT EDER:1hug:.Kadınlarda en çok hangi kokuyu tercih ederler?kafamçokkarıştısengözlerimebaksanab

Çok ayıp bence çoook!:kızgın:
Bazı kendini bilmez erkeklerin evlenilecek ya da eğlenilecek kızlar diye yaptığı iğrenç muhabbeti buraya taşımak ne kadar acı..
Bari biz hemcinslerimize yapmayalım bunu..yasakkelime
Ne yani; kız asi,dediğim dedik,kendine bakmasını bilmeyen biriyse onunla evlenilmez mi?
Ne kızlar tanıyorum kendim de dahil,hoppidi kızın biriydim bekarken,noldu ben de evlendim..
Adam kızı sevmişse her halini,kötü huyunu,yanlış davranışını kabul eder,niyeti varsa ve maddi durumu da müsaitse evlenirler zaten. gamyoncuiremsu
Ayrıca bana göre; evlilikte de eğlenmesini,dellenmesini bilmek gerek bazen. Sonra evliliğimiz neden monoton gidiyor diye düşünmemek için.şakkıdı

Evlenilecek ve eğlenilecek kız yoktur.
Bu sözü oldum olası eğreti bulurum...
Siz eğlenemediğiniz biriyle evlenebilirmisiniz?
Erkeklerde başka dünyada yaşayan yaratıklar değil sonuçta..
Siz nasıl olmak istiyorsanız ona göre davranın ve yaşayın...
Erkekler hoşlanacak diye olmadığımız biri gibi davranmamalıyız..
Genel olarak erkeklerin hangi kokuyu tercih ettiğini bilemem.
Ama yasemin severim..

Son düzenleme:
erkeklere kendimizi nasıl beğendirmeliyiz, nasıl elde tutmalıyız olaylarında olmayan, kendine güvenen, bakımlı olan, hayatını tamamen erkek üzerine kurmayan kendi hayatı ve çevresi de olan ve kendine değer veren kadınlardan çevremde gözlemlediğim kadarıyla şakkıdı

erkeklere kendimizi nasıl beğendirmeliyiz, nasıl elde tutmalıyız olaylarında olmayan, kendine güvenen, bakımlı olan, hayatını tamamen erkek üzerine kurmayan kendi hayatı ve çevresi de olan ve kendine değer veren kadınlardan çevremde gözlemlediğim kadarıyla şakkıdı

Bak bunu öğrendiğim iyi oldu sırnaşık şeysırnaşık şey

bir kere ne kadar eğitimli, çalışan vs de olsa, kapıda sıra sıra talipleri olmadığı müddetçe kadınlar yalnızlıktan kötü etkilenirler.bu bir gerçek. etrafım üniversite mezunu, entellektüel, başarılı kadınlarla çevrili ama yalnızsalar -kendi yalnız kalma istekleri haricinde- bu onların kendine güvenlerini kötü etkiliyor. dolayısıyla çok "kendi ayaklarım üzerinde duruyorum" havalarına inanmamak lazım. gece msn'de, telefonda ne dertlerini, ne ağlamalarını dinlediğimi bilirim o güçlü kadınların.
erkeklere ihtiyacımız var, bunu kabul edin. ve erkekler ne ister diye sormak, düşünmek de yanlış değil. sonuçta karşınızda anlaşmaya çalışacağınız bir erkek var ve asgari beklentileri karşılamak için ekstra çaba göstermek de vakit kaybı değil.

Herkes erkek arkadaşını tanıyıp, anlayıp onunla anlaşmayı ister. Bu nedenle ilişki içinde onun isteklerine ''taviz olmamak kaydıyla'' önem vermek kadar doğal birşey yok. Ancak günlerimizi sabahtan akşama o beni nası sever, o bana nasıl bağlanır, onu nasıl elimde tutarım gibi ''teenage'' konularını düşünerek geçirirsek kendimize çok kötülük ederiz. Biz bu kadar sığmıyız? Biz bu kadar boşmuyuz? Ben ne düşüneyim o düşünsün beni nasıl elinde tutacağınısengözlerimebaksanab

Tabiki erkekler hayatımızı renklendiren varlıklar. Ama onlara muhtaç değiliz. Onları elimizde tutmak gibi saçma cümleler kurmak bile beni rahatsız ediyor.

ben de öyle zannederdim ama çok daha komplike durumlar bunlar:1no2:
bir kere ne kadar eğitimli, çalışan vs de olsa, kapıda sıra sıra talipleri olmadığı müddetçe kadınlar yalnızlıktan kötü etkilenirler.bu bir gerçek. etrafım üniversite mezunu, entellektüel, başarılı kadınlarla çevrili ama yalnızsalar -kendi yalnız kalma istekleri haricinde- bu onların kendine güvenlerini kötü etkiliyor. dolayısıyla çok "kendi ayaklarım üzerinde duruyorum" havalarına inanmamak lazım. gece msn'de, telefonda ne dertlerini, ne ağlamalarını dinlediğimi bilirim o güçlü kadınların.
erkeklere ihtiyacımız var, bunu kabul edin. ve erkekler ne ister diye sormak, düşünmek de yanlış değil. sonuçta karşınızda anlaşmaya çalışacağınız bir erkek var ve asgari beklentileri karşılamak için ekstra çaba göstermek de vakit kaybı değil.

canımcım erkekler önemsiz demiyorum, kimse de demiyordur, tabii ki önemliler. ama eğer sırf sevgilin/eşin için karakterini değiştirirsen, kendini çevrenden soyutlarsan, hayatının merkezine onu koyarsan, ilerde birgün ayrıldığınızda yıkılırsın kalakalırsın öyle. bir erkek için kendini değiştirmeyi, onlar şundan hoşlanıyormuş şeklinde davranmaya karşıyım ben. neysen o sun sen, seven sever sevmeyene güle güle. bu dünyada 1 tane erkek yok,milyonlarca var, elbet herkesin kendisine uygun biri vardır.
ayrıca evlenilcek kız-eğlenilecek kız olayına da birşey diyemiyorum yani. sen bir kız olduğun halde böyle ayrım yapabiliyorsan kendi hemcinslerin hakkında, erkekler neler yapmaz ki. ciddi erkeklere de hak vermek lazım. kendine saygısı olmayan 1 cinse onlar nasıl saygı göstersinler ki ...

erkekler kendilerini seven ve adayan kadınları severler,kendilerini üzen kadınlara ise aşık olurlar

Evlenilecek ve eğlenilecek kız yoktur.
Bu sözü oldum olası eğreti bulurum...
Siz eğlenemediğiniz biriyle evlenebilirmisiniz?
Erkeklerde başka dünyada yaşayan yaratıklar değil sonuçta..
Siz nasıl olmak istiyorsanız ona göre davranın ve yaşayın...
Erkekler hoşlanacak diye olmadığımız biri gibi davranmamalıyız..
Genel olarak erkeklerin hangi kokuyu tercih ettiğini bilemem.
Ama yasemin severim..

Burdaki "eglenmek" kelimesi o anlamda degil..
Eglenilecek kizlar kimler diye bir erkege sordugunuzda soyle bir cevap alirsin (ben bir kuzenden bu cevabi almistim) ; Eglenilecek kizlar, sizinle her dakika sevismeye hazir olan, erkek delisi kizlardir, demisti.
Bu tarz kizlarlada erkekler "eglenir" demisti.
Burdaki eglenmek aslinda faydalanmak demek.
Bence hos mu? Tabikide hos degil, bu erkegin terbiyesizligidir.
Ama kabul edelim ki kadinda bu durumda en az erkek kadar terbiyesizdir.

X