Erkekler de kıskandırmaya çalışır mı?

Gokcesag

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2022
969
3.868
Merhaba sevgili hanımlar, ilişki uzmanlarının tecrübelerine ihtiyacım var.

Tabiri caizse doğruları beynime beynime saplayin, yoksa ben inanacağım.

Eski konum şöyle;

Devaminda ise, bana başka bir platformlardan sanki hiçbir şey yapmamış gibi alakasızca selam vs... diye mesajlar atmış, aramış.
ben de sarhoştu herhalde ne yaptığını hatirlamiyor diye uzun bir mesajla yaptığının çok yanlış olduğunu, kadından özür dilemesi gerektiğini yazdım, beni de böyle bir şeye alet ettiği için çok kırgın ve üzgün olduğumu ve kesinlikle tekrar konuşmayacağımı belirttim.

Sonrasında şöyle bir mesaj atmış;

"Yemin ederim öyle bir kadın yoktu, çok sarhoştum seni kızdırmak, kiskandirmak için öyle söyledim , zaten çalışma saatlerimi görsen anlarsın ne demek istediğimi"

Sonra bu mesajini sildi ama ben zaten görmüştüm.
Dün de sadece selam yazmış.

Sizce böyle bir şey olabilir mi?
38 yaşındaki bir adam böyle boş işlerle kıskandırmakla uğraşır mı?
Yoksa çok saçma bir yalan olduğunu anladığı için mi sildi mesaji.
Ve upuzun yazdığım mesaja, yazdığı diğer mesaji silip sadece selam diye cevap bırakması ne demek.
Erkekleri gerçekten anlayamıyorum.
Yorumlarınız benim için değerli, teşekkürler şimdiden.

İlişki uzmanı değilim ancak görüştüğü kadin kendisini bıraktığı için
kadın hiç varolmamis gibi yalan söyleyebilir.
Neden seni kıskandırmak istesin ki..
Bu kıskandırmak da değil zaten.
Bence adamı istiyorsun,sana da bahane lazım.
Yerinde olsam uzak dururum.

Eski konumu okuyabilir misiniz?
Yazdığı mesajda böyle söylemiş seni kızdırmak, kiskandirmak için yaptım yazmış sonra sildi mesaji.

38 yaşında bu kadar çapsız davranan adamla görüşmeyi mi dusunuyorsunuz eğer öyleyse size verecek pek bir tavsiye yok
Eski konumda da yazmıştım neden böyle bir şey yaptığını anlayamadığım için içimde konuyu kapatıp yoluma devam edemiyorum, yani nedeni bu olabilir mi yoksa kuyruklu bir yalan mi onu merak ediyorum gurursuz biri değilim.

Yazdığı mesajda böyle söylemiş seni kızdırmak, kiskandirmak için yaptım yazmış sonra sildi mesaji.
Yani afedersin ama eşek kadar adam olmuş hala kıskandırma peşinde ergen gibi
Neden adamın sana kur yaptığını düşünüyorsun ki? Ay şapşik ya çayhoş muymuş yayan çölemiş çog dadluu falan desek sende ona selam yazacak gibisin

Yani neden böyle yaptığını anlamıyorum demek kendini kandırmak oluyor yedekleme yapıyor işte kendinizi inandırmaya çalışıyorsunuz belli ki bir şeylere ama gerçek bu . Ne köy olur ne kasaba bu adamdan

Ablacım bir erkek bir kadindan hoslaniyorsa ; şaka bile olsa farklı bir kadından bahsetmez.Eger bezelye büyüklüğünde bir beyine sahipse ve sadece pipisiyle dusunmuyorsa bunu asla zikretmez.
Çünkü bu davranış aklı basinda bir kadını kendisinden uzaklaştırır.
Yahu bu çocuğa 4 büyük kitap gotursen ; seni inandırmak için 4'unu de üst üste koyup el basar.
Sen inanmak istiyorsun bu çok bariz,bu nedenle biz ne desek boş.

Kendini erkek olarak düşün. Birisini gerçekten sevsen ona başka bir kadın üzerinden böyle bir şaka yapabilir misin?
Yüksek ihtimal söyledikleri gerçekti, aklı başına gelince inkar etti..
Benim fikrim bu yönde..

Çok teşekkür ederim yorumunuz için sanırım haklısınız.
Çok ilgisiz olduğum için böyle davranmış olabilir diye iyimser düşünüyordum ama siz haklısınız

Bu olabilir, ek olarak narsist kisilik bozuklugu varsa bazen mesaj atmanizi saglamak icin de kisiler bunu yapabiliyor, aldanmayin derim

38 yaşında sarhoş ve kiskandirmaya çalışıyor. Vizyon sıfır. Bi de bu yönden bakın.

Böyle adamlara emek vermektense yalnız kalmak bin kat daha iyisiz
O kadar haklısınız ki
Sadece neden yaptığını anlayamadığım için takıldım kaldım
Yorumunuz için teşekkür ederim

O kadar haklısınız ki
Sadece neden yaptığını anlayamadığım için takıldım kaldım
Yorumunuz için teşekkür ederim
Anlam veremezsiniz çünkü anlamsız. Olgunlaşmamış bir adam var karşınızda. Yaşı 0-7 arası. Yaptıklarında mantık aranmaz. Keşke bu ülkenin erkekleri daha olgun olsalardı. Egitimlisinden egitimsizine kadar hepsi olgunlaşmamış yetişkin.

Kendinizi büyütün başkalarına vermeyin o güzel enerjinizi

38 yaşında birinin-erkek,kadın fark etmez- böyle kıskandırma işlerine girişeceğini sanmıyorum. Gerçektir diye düşünüyorum onun için.
Ama diğer yandan bakınca yine 38 yaşında birinin günlerce hiçbir şekilde iletişimi kendisi başlatmayan birine mesaj yazmasına da şaşırdım.
Ben yine de hemşirenin doğru olduğuna eminim ama çok çok küçük ihtimal karşımda taktik yapan-20li yaş taktikleri-biri var ben de öyle oynayayım demiş olabilir.

Benim kafam da tam olarak böyle çalışıyor, doğru da olabilir yalan da her şey olabilir diye diye bir kesinlik sağlayamıyorum ve bu nedenle onu dusunmekten kurtulamıyorum.
Yoksa cevap verip geri dönmek isteğinden değil, oyle bir niyetim yok sadece artık olayı anlayıp aşmak ve unutmak istiyorum.
Degerli yorumunuz için teşekkür ederim.

Dünyada en tahammul edemediğim şey salak yerine konmak. Çoğu şeyde sükunetimi koruyabilirim,insanlık hali,dünyada her şey olur. ama göz göre göre beni salak yerine koymalarina tahammül edemem, salterlerim atar.
Bu adam da size aynısını yapmış. Nasıl hala içinizde sevgi kalabilir ki???
Ayrıca kıskandırmak istese "eski sevgilimle yine birlikte olduk,benim evime yerleşti çıkmıyor" mu der?
Der ki mesela , iş yerime geldi - hala barışmak istiyormuş, her yerde karşıma çıkıyor falan . Senin de için içini yer, öyle mi böyle mi kıskanırsin. Bu kesinlikle kıskandırmak değil itiraf olmuş.
Ne yapacaksın? Yapmak için geç kaldığın şeyi
Ne diyon dalya... Diye gir lafa, ağzına geleni say, daha sana mesaj atmaya yüzü bile olmasın. Tüm sosyal medya hesaplarından da engelle . İnstadan engelledin skypedan mi yazdı? Yazsin, görünce oradan da engelle .
Sen buna mi layıksın ya? Velev ki inanmak istedin affettin, eline ne geçecek? Eskisi gibi olabilecek misin sanki? Adam 38 yaşındaymış, 10 küsur yıldır tanisikliginiz varmış. Demek ki senin de yaşın yirmilerin başı değil. Bu kıymetli vaktini su gerizekaliya harcamana ben bile üzülürüm

Öyle çalıştığını anladım aslında gücenmeyin de.
Konunun sonunda adamın 38 yaşında olduğunu okuyunca hadi siz de 35 üstü olsanız dedim ve en baştaki tavırlar hatta görüştükten,tatil yaptıktan sonraki tavırlar bile ergence gelmişti yaşı duyunca şaşırdım bir.
Bu adamdan bir cacık olmaz artık belli de sonrası için içinizden geldiği gibi yaşayın.
Akışına bırakmak iyidir bir yerde falso verir karşıdaki illa çok kasmaya gerek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…