Erkekler de bakir olmalı mı?

Hiçbir yazılanı okumadım sorunuza, çünkü biliyorum birçok kişi, erkeğin deneyimli olması gerektiğini yazmıştır, ya da erkek zaten bakir olamaz demiştir.
Hepsi boş... Çünkü büyük ihtimalle eşleri ya da ilk birlikte oldukları erkek bakir değildir ve bu durumu kendine bu şekilde açıklayarak kendini rahatlatıyordur. Yapmayın lütfen kadınlar son derece duygusal ve bu tür detaylara takan insanlardır;eşlerinin kendilerinden önce o ilki yaşamış olmalarını normal, doğal, hattaa doğru bulamazlar.

Önce ilkine cevap vereyim(erkeğin deneyimli olması gerektiğini yazmıştır) bir erkekle birlikte birşeyleri keşvetmekten daha güzel hiçbirşey olamaz,Jo Black filmini izledinizmi bilmem hala izlerken çok etkilenirim, neden kadın için ilk çok önemliyken erkek içinde önemli olmasın, aynı ilk heyecanı,ilk hazzı ilkiyle yaşamasın... Deneyim zaten bir süre sonra yaşaya yaşaya ediniliyor, acelem yok; önemli olan birlikte o ilk heyecanı yaşamak...Birliktee.

ıkincisi ise(erkek zaten bakir olamaz) ; Bakir kız arıyorsa kendiside bakir olmalı, var böyle erkekler, dinen uygun görmediği için evlenmeden önce zina yapmayan bir çok erkek var..Diğerlerine göre sayıları az ama var..
aynen canım sana katılıyorum
ama işte bunun kabul ettiremiyosun malesef
etmek zorundada diiller ama saygı duymak zorundalar
dalga geçmek yok saflık yok mellüllük aldatırmış vs. rahtalamalırını sağladığı için bu sözlere baş vuruyıolar
sadece gülüyorum vee şaşıyorumda
madem öyle benimde zinayı normal gören bi erkeği eş diye içim kabul etmezdi diyorum daha ötesi yok kimene
isteyen alsın :)

Son düzenleme:
bence erkekte bakir olmali.ilk defa esine dokunmali.
nasil erkek kizda bakirlik ariyosa.erkektede olmali bu

Bu arada şöyle bir genel kanı var; evlenmeden önce ilişki yaşamamış olan erkekler sonrasında gözü doymuş olmadığı için aldatır...
Buna kesinlikle katılmıyorum, çünkü cinsellik öyle göz doyulacak bişey değil, insan sürekli buna ihtiyaç duyar, tıpkı yemek gibi, bir insan nasılki şimdiye kadar çok yedim bundan sonra diyet yapayım ömrüm boyunca demiyorsa cinsellik içinde bunu diyemez, desede uygulayamaz..
Hatta ben tam aksini düşünüyorum alışmış kudurmuştan beterdir diye bir laf var, evlendikten bir süre sonra adamın eski hayatını ve çeşitliliği özlemeyeceği ne malum!
Kendini ilk kadınına saklayan bir erkek bana göre erdemlidir, o erdemde kişinin karakterinde vardır, sonradan kolay kolay değişmez...
Hoş bu durumların garantisi yok, ama bana sorsanız hangisine daha çok güvenirsin diye, o yaşa kadar kendini tutan adama daha çok güvenirim,Allah bir irade vermiş derim...

Üzgünüm aksini savunan bayanlar ama söylediklerim malesef(size göre malesef) çok mantıklı...
Eşleriniz deneyimli diye daha önce bişeyler yaşamamış erkekleri kınamanız doğru değil, eminim herkes aslında kocasının ilki olmayı çooook ister, istemem diyene inanmam.

Son düzenleme:
Bu arada şöyle bir genel kanı var; evlenmeden önce ilişki yaşamamış olan erkekler sonrasında gözü doymuş olmadığı için aldatır...
Buna kesinlikle katılmıyorum, çünkü cinsellik öyle göz doyulacak bişey değil, insan sürekli buna ihtiyaç duyar, tıpkı yemek gibi, bir insan nasılki şimdiye kadar çok yedim bundan sonra diyet yapayım ömrüm boyunca demiyorsa cinsellik içinde bunu diyemez, desede uygulayamaz..
Hatta ben tam aksini düşünüyorum alışmış kudurmuştan beterdir diye bir laf var, evlendikten bir süre sonra adamın eski hayatını ve çeşitliliği özlemeyeceği ne malum!
Kendini ilk kadınına saklayan bir erkek bana göre erdemlidir, o erdemde kişinin karakterinde vardır, sonradan kolay kolay değişmez...
Hoş bu durumların garantisi yok, ama bana sorsanız hangisine daha çok güvenirsin diye, o yaşa kadar kendini tutan adama daha çok güvenirim,Allah bir irada vermiş derim...
Üzgünüm aksini savunan bayanlar ama söylediklerim malesef(size göre malesef) çok mantıklı...
Eşleriniz deneyimli diye daha önce bişeyler yaşamamış erkekleri kınamanız doğru değil, eminim herkes aslında kocasının ilki olmayı çooook ister, istemem diyene inanmam.

işte bu ; nesfine yenik düşmemiş!!
bişeylerin bilincinde ki yapmamış yaşamamış !...sonrada yapması zor gözükür
ya bi de şu var hani diyolar ya ""bakir erkek nerdeee yoktur"" diye...hoş erke tek başına bakirliğini bozmuyo ya karşısındakide bi kadın sonuçta
anlatabildimmi acaba
oyüzden bakir bi erkek bulmanız sizin için zor olabilir
sevdiğinizin ilki olmadınız,olamadınız yada olmak istemiyosunuz diye sizin gibi düşünmeyenlere hakarete ,kınamaya ve dalga geçme çabalarına girip egonuzu tatmin etmeyiniz
komik oluyomirmirmirmir
bırakında birbirinin ilki olanlar bunu düşündün
dahamı iy dahamı kötü :)

Son düzenleme:
Hayır,kesinlikle bakir olmamalı,kızlar bakir bir erkekle hiç bir şeyden zevk alınamayacağını düşünüyorum,bir erkek herşeyi görmüş geçirmiş olmalı ve yatakta kadınını yönlendirebilmeli,tahrik ve tatmin edebilmeli bence....bilmeyen bir erkekle yapılacak bir seks'i düşünemiyorum bile...

kizlar benim esim bakir degildi bunu kendisii bana soylemistii
ama ilk gece elleri titriyorduu bu neyin nesi yavv

Hayır,kesinlikle bakir olmamalı,kızlar bakir bir erkekle hiç bir şeyden zevk alınamayacağını düşünüyorum,bir erkek herşeyi görmüş geçirmiş olmalı ve yatakta kadınını yönlendirebilmeli,tahrik ve tatmin edebilmeli bence....bilmeyen bir erkekle yapılacak bir seks'i düşünemiyorum bile...

Ben düşünüyorum ve yaşıyorum.. Başka kadın vücudunda deneyim elde etmiş bir erkekle birlikte deneyim kazandığımız erkek aynı değildir haklısınız, birlikte deneyim elde ettiniz erkeğin vereceği hazzı (hem duydusal hem bedensel) başka kimse veremez...
Evet başlarda uzmanlaşmamıştır ama farketmez bir süre sonra keşvetsin ve keşvedelim...
Bizlerinde bakire ikenki halimiz ile şimdiki halimiz birmi, erkek buna rağmen bakire istiyor neden?
Zamanla o deneyimsizlik zaten geçiyor, aceleye ne gerek var..
Yani kusura bakmayın ama ilk ilişkimde daha çok tahrik olucam diye böyle değerli bir durumu elden kaçırmak çok saçma olur.
Bakir bir erkekle; sizin yaşadığnız şey bir süre sonra zaten yaşanıyor(deneyim elde edilince), ama siz hiçbir zaman eşinizin ilki olma hazzını yaşayamıyorsunuz. aradaki fark bu. Vee İnanın beklemeye değer.

Ben düşünüyorum ve yaşıyorum.. Başka kadın vücudunda deneyim elde etmiş bir erkekle birlikte deneyim kazandığımız erkek aynı değildir haklısınız, birlikte deneyim elde ettiniz erkeğin vereceği hazzı (hem duydusal hem bedensel) başka kimse veremez...
Evet başlarda uzmanlaşmamıştır ama farketmez bir süre sonra keşvetsin ve keşvedelim...
Bizlerinde bakire ikenki halimiz ile şimdiki halimiz birmi, erkek buna rağmen bakire istiyor neden?
Zamanla o deneyimsizlik zaten geçiyor, aceleye ne gerek var..
Yani kusura bakmayın ama ilk ilişkimde daha çok tahrik olucam diye böyle değerli bir durumu elden kaçırmak çok saçma olur.
Bakir bir erkekle; sizin yaşadığnız şey bir süre sonra zaten yaşanıyor(deneyim elde edilince), ama siz hiçbir zaman eşinizin ilki olma hazzını yaşayamıyorsunuz. aradaki fark bu. Vee ınanın beklemeye değer.

mirmirmirmir:nazar:kaydirigubbakcemile5
bırakın bakirler bakireler kaydirigubbakcemile3 haz alıyomu almıyomu kendileri düşünsün
erkek acısından bilmemek bilinçsizlik gibi de bi problem yok ortada
sadece duyulan heycann var zaten aysun arkadaşımın dediği gibi zamanla herşey şekil değiştiriyo

Son düzenleme:
bence erkeğin benden önce yaşadığı ilişkiler önemli değil bakir olup olmaması da,kadınların da bakireliği önemli değil. he ama eğer ki bir erkek bakir olmayıp üstüne de bakire kız istiyor bakire olmayanı fa... diye adlandırıyorsa eğer ki karşıma öyle bi erkek çıkmışsa bakir değil misin yürü yallah o zaman derim çünkü kendisi bakire olmayan kadınları küçümsüyor, ben kadınım etrafımdaki kadınları da korumalıyım bu konuda hiç tanımadığım bir kadın veya bu benim bi arkadaşımın başına gelse arkadaşımın sevgilisinin yüzüne de vururum sen bakire olmayan bir kadını namussuz olarak görüyorsan kendin daha kötüsün demektir derim.yani kısacası bir insanın sevdiği kişiye karşı beyninin bakir veya bakire olması gerekir,bacak arası hiç önemli değildir benim için.

Son düzenleme:
bence erkeğin benden önce yaşadığı ilişkiler önemli değil bakir olup olmaması da,kadınların da bakireliği önemli değil. he ama eğer ki bir erkek bakir olmayıp üstüne de bakire kız istiyor bakire olmayanı fa... diye adlandırıyorsa eğer ki karşıma öyle bi erkek çıkmışsa bakir değil misin yürü yallah o zaman derim çünkü kendisi bakire olmayan kadınları küçümsüyor ben kadınım bu benim bi arkadaşımın başına gelse arkadaşımın sevgilisinin yüzüne de vururum sen bakire olmayan bir kadını namussuz olarak görüyorsan kendin daha kötüsün demektir derim.yani kısacası bir insanın sevdiği kişiye karşı beyninin bakir veya bakire olması gerekir,bacak arası hiç önemli değildir benim için.

bak canım biz namustan bahsetmiyoruz
kimsenin namusu kimseyi ilgilendirmez
bakireliğin namus olduğunu söylemiyoruz
evlenip ayrılan talihsiz olay yaşıyanlar var onlar namussuzmu ozman asla! tabiki değil
ap ayrı bişi
konu bu diil
konu ilk olmak daha uygun her açıdan onu diyoruz

Son düzenleme:
bence erkeğin benden önce yaşadığı ilişkiler önemli değil bakir olup olmaması da,kadınların da bakireliği önemli değil. he ama eğer ki bir erkek bakir olmayıp üstüne de bakire kız istiyor bakire olmayanı fa... diye adlandırıyorsa eğer ki karşıma öyle bi erkek çıkmışsa bakir değil misin yürü yallah o zaman derim çünkü kendisi bakire olmayan kadınları küçümsüyor, ben kadınım etrafımdaki kadınları da korumalıyım bu konuda hiç tanımadığım bir kadın veya bu benim bi arkadaşımın başına gelse arkadaşımın sevgilisinin yüzüne de vururum sen bakire olmayan bir kadını namussuz olarak görüyorsan kendin daha kötüsün demektir derim.yani kısacası bir insanın sevdiği kişiye karşı beyninin bakir veya bakire olması gerekir,bacak arası hiç önemli değildir benim için.

yok ya o önemli değil bu önemli değil diye diye yozlaştık iyice
ne farkımız kaldı elin gavurundan diycem onlarda bile hala namus kavramını ilk olma kavramını yitirmemiş insanlar var
bu söylediklerinizi hiç hoş karşılamıyorum
evet kadın bakire olmalı
ve evet benim eşim bakir olmalı

size katılmıyorum malesef. deneyimli bir erkekle deneyimsiz kadın nasıl doyuma ulaşabilir ki. kadın erkeği yönlendirir erkek kadını değil. ondan sonra erkekler her yaşadığını karşısındakinden bekler ama ya bulmazsa. ona göre doğaldır ama kadın bilmediği için yaşayamıyordur bu yüzden arası bozulan hatta boşanan çok çift var

sen nasılsın karşındaki de öyle olmalı
yani hakettiğini yaşamak gibi birşey..
bakireysem ben kendimi eşime saklamışşam
o da 9 gülün çiçeğini koklamış olmamalı....

bu konuda düşüncem sabit benim...
bakire evlendim, ama asla bekaretimi kocama saklamadım...öncelikle inancım sonra,örfüm adetim ailemden öğrendiğimdir bana bunu yaptıran...bekaretimi sakladım ama kendim için...
kocam da bekaretini kendi için saklamışsa, evlendiğim dinen de resmen de eşim olan kişiyle yaşayacağım demişse saygı duyarım...dememişse ona da saygı duyarım...kendi fikridir...
nasıl ben onun için bişey saklamamışsam o da benim için bişey saklamak zorunda değil...

ben sevip onu herşeyiyle kabul ettikten sonra hiç önemli değil.aklımın ucuna bile gelmez ki gelmedi de

sen nasılsın karşındaki de öyle olmalı
yani hakettiğini yaşamak gibi birşey..
bakireysem ben kendimi eşime saklamışşam
o da 9 gülün çiçeğini koklamış olmamalı....

aynısını anlatmak istemiştim fakat bazı arkadaşlarımız yanlış anladı,namus kavramına gelince beni nasıl istiyorsa kendisi öyle olmalı anlamında söyledim.

Dikkat ettim burada bekar bayanlar; bakir olmamalı deneyimi olmalı demiş; evli bayanların yorumlarında ise bakir olmamalı gibi bir ifade yok hatta bakir olmalılar denmiş, bu durum ilginç geldi bana bende evli bir bayan olarak şunu söyleyeyim bakir bir erkek tecrübesiz olur başarısız olur diye bir şey yok, yaşanılan cinsel deneyim sayısına bakmaz bu durum, toplumumuzda çoğu erkek bakirliğini genel evlerde yitiriyor yada cinsel birlikteliklerini genel evlerde yaşıyorlar, böyle erkekler deneyimli tecrübeli mi sizce, sevdiği aşık olduğu kadınla birliktelik yaşayınca acemilik çekmeyecekler mi?, cinsel tecrübenin bir katkısı yok cinselliğin düzenli olmasına yada sorunlar yaşanmasında, diğer evli arkadaşlarımın yorumuna katılıyorum kadında erkek de ilk yaşasa bile zamanla acemilikler gider, her şey yoluna girer, partnerinizin deneyiminin size bir faydası yok, zaten şu zamanda ilişki yaşamayan biri de cinselliği biliyor artık kaydirigubbakcemile5

Ben kesinlikle tahammül edemem benden önce başka biriyle yatmasını... Onun için kesinlikle bakir olmalı...

Ben kesinlikle tahammül edemem benden önce başka biriyle yatmasını... Onun için kesinlikle bakir olmalı...:jeyyar:

X