ERKEK NASIL BAĞLANIR?

2 metre urganla güzelce bi kütüge bagla canım. Bak gör neler oluyor.

canım ilk önce şunu düşün bir erkek seni gerçekten hakediyo mu ilk önce kendini sev bak sonra nasıl seni seviyorlar

Haha yorumlarda zinciri görünce dün sosyal medyada dönen mevzu geldi aklıma,adamin biri evlenmek istemiş,kızım ailesi bir dolu şey(takı,altin gramı verilmiş,aile üyelerine de istenmis) istemiş,en altta da gelinin erkek kardeşine 1.5 metre altin zincir yazıyordu, yorumlardan biri de niye gelinin erkek kardeşi saldıriyor mu da zincir istemişler şeklindeydi.
Bende cevabımı zincirden yana kullanıyorum,şöyle 1.5 metre altin zinciri alıp dolayın boynuna :)
Şaka bir yana böyle bir soru olamaz ya.
Bağlamak nedir?
Sizi severse zaten gelir yanınızda olur,hayatını birleştirmek ister
Bunun ekstra bir yolu yordami yok yani.

Tatlım işi şakacıklara vuramayacağım.
Tabii ki sorduğun pek hoş değil. Ama hayatımda bana en deli divane olan adamı düşündüm de..
Onu bu hale getiren yaptıklarımı da düşündüm..

Adama ne kadar bitsem de sınırlı bir şekilde belli ettim. Adam ilişkimiz uzun sürsün istiyorum falan fıstık derken, anı yaşayalım belki bu son görüşmemiz olur belki 10 yıl sürer dedim.
Anı yaşıyordum ben de. Adam yanımda mutluydu. Genel olarak hep arayan eden, buluşma planları yapan o'ydu. Adam biliyordu o olmadan da yaşayacağımı ya da o aramasa etmese muhtemelen benden bir hamle gelmeyeceğinin keyfime bakacagimi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…