Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Nasıl olsun canım,şimdiki halim yukarda anlattığım gibi sen nasılsın?
süngercim,rosemcim,nevroskycim sizler nasılsınız?

şakkıdı ben iyim canım napiym desti izdivaçı izliyip çekirdek çitliyommm hepinizi öpüyom seni de....şapuuuur şupuuuur hem de...:smiley-cool:

iyiym canım ne kadar iyi olursak işte gece gündüz heryerde aklımda çocuk var. bir de rahim filmi çektirmem gerekiyor onun sıkıntısı aman ya bu ay hamile olsak da kurtulsak bu düşüncelerden diyorum

Canım valla gerek kalmadan hamiş kalsan süper olur. Eğer kalamazsan da ilk işin HSG'yi çektirmek olsun. Çıkart onu aradan , kurtul canım.

neyse herkese iyi geceler yarın görüşmek dileğiyle öpüldünüzfisfisfis

Tamam canım iyi geceler. Tatlı rüyalar sana.. a.s.

üslub yazdıklarını okudum seni çok iyi anlıyorum bazen ben de böyle hissediyorum bakıyorum arkama ve kendime soruyorum elimde ne var 3 yıl geçti hayatımda ne değişti diye ama hiç sadece çoooook sevdiğim ve beni çoook seven bi eşim var sonra şükrediyorum allaha sen de böyle düşün allaha şükür mutlu evliliklerimiz var herzaman bizim yanımızda olan ailelerimiz var rabbim bizlerede tattıracak inşallah anne ve baba olmanın tadını hiç üzme kendini

şakkıdışakkıdı iyihayatım napam dolanıyom ortalarda....biliyon bayağ kilo aldım demiştim
spor yapıyom akşamları çok şükür bir kilo wermişim:):lepi: canlarım benim....üslupcuğum sen nasılsın balım.....keyfin nasıl?:smiley-cool:a.s.a.s.a.s.

Çok sevindim canım. Ben 3 kilo vermiştim spor yaparak. Şimdi sporu bıraktım. Ama yemeğimden hergün 300 kalori kısıyorum. Bu da aylık 1 kilo vermemi sağlayacak. 3 kilom kalmıştı. Onu da 3 ayda veririm artık. Spor yapamıyorum. Sıcaklarda bunaldım ben. Ekim gibi başlarım form için.

Evet arkadaşlar içime sıkıntı girdi bir kaç saattir..Karnımda şiş,Sanki gaz var gibibenneyaptımki

Sigara kullanan bir insan değilim ya bir sigara yakasım geldi..Psikolojim bir tuhaf..

Burda nette bütün gün bebişle ilgili konulara bakıyorum..Bazan de kafamı dağıtmak için farklı konularla ilgilenmeye çalışıyorum...

Şimdi ayın 6 sını beklemek işkence gibi..Ve daha sonrası..
Çok erken olduğu halde idrar testi yaptım..Negatif tabi..Daha adetime bile 5 gün varken mucize mi bekliyorum nedirfisfisfis

Hayatımda şu an hiç bir şeyin eksikliğini çekmiyorum çok şükür..Sadece o..Sadece bebiş özlemim var..Ama onun yokluğu herşeyin üstünde gibi..Sanki yarım yaşıyor gibi hissediyorum kendimi..Tekrar dünyaya gelmek istiyorum..Bir bebişim olduğunda hayat benim için daha anlamlı,daha yaşanılır olucak..Öyle hissediyorum...Hayatımın en büyük mucizesine kavuşmak istiyorum artık...süprizzzzz Hayatımda belkide yaptığım en anlamlı şeyi kollarıma almak ,eşimi bebişimizi kucağına almış halde görmek istiyorum..Annemin babamın benim bebişimi sevmelerini,mutlu gözlerle bakmalarını istiyorum...

Allah hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasib eder inşallah..:CüvCüv:

Gidip bir duş aldım..Biraz daha iyiceyim gibi..

Ama ben bebiş istiyorum yaaa....

offffffffff offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff :1no2:

Canım iyiyim. Ama sen böyle yapınca iyi olamıyorum. Seni çok iyi anlıyorum. İçindeki özlem büyüdü , büyüdü , büyüdü artık. Ama burda birlikte sıkıntılarımızı atmak için , birbirimize destek olmak için varız.. Hiç sıkma canını.. Of deme oh de. Seni üzgün görmek beni üzüyor. Haydi normal haline dön de gülelim , güldürelim canım benim..
gadugaduxd0.gif

canım bende pek ıyı degılım bugun 24.gunum ve aksam gogusler hafıf hafıf sısmeye ve sıvılceler kendını gostermeye basladı..sanırım ben adet olucam..:a015:

canım bende pek ıyı degılım bugun 24.gunum ve aksam gogusler hafıf hafıf sısmeye ve sıvılceler kendını gostermeye basladı..sanırım ben adet olucam..:a015:

Ben de henüz sivilcelenmeler başlamadı..Aksine cildim iyi bu günlerde..Ama adet olucakmışım gibi hissediyorum:sm_confused:

merhaba yigit-yagmur.ben pek ıyı degılım.sabah ılk ıdrarımla test yaptım koca bır negatıf cıktı.bugun 25.gunum .olsaydı cıkardı sanırım.senağlama.artık obur aya kaldı butun umutlar..:a015:

MERHABA KIZLAR NASILSINIZ BİKAÇ GÜNDÜR GİREMEDİM MİSAFİRLERİM VARDI AMA AKLIM BURDAYDI TABİKİ...MORALİNİZ NASIL ??UMARIM HEPİNİZ İYİ VE MUTLUSUNUZDUR...NEVROSKY CANIM ÖZEL MSJLARIN İÇİN TEŞEKKÜRLER.yerimseniben

merhaba yigit-yagmur.ben pek ıyı degılım.sabah ılk ıdrarımla test yaptım koca bır negatıf cıktı.bugun 25.gunum .olsaydı cıkardı sanırım.senağlama.artık obur aya kaldı butun umutlar..:a015:

çok zor vallahi allah hepiimize sabır versin dyanma gücü versin benimde adetim 6 sında karın ağrısıyla birlikte kırmızı leke geldi ama sonra kesildi anlayamadım ama sanırım gelcek :1hug: a.s.

çok zor vallahi allah hepiimize sabır versin dyanma gücü versin benimde adetim 6 sında karın ağrısıyla birlikte kırmızı leke geldi ama sonra kesildi anlayamadım ama sanırım gelcek :1hug: a.s.

canım senden neden leke geldı acaba?adetıne daha varmıs ustune goruyor olmayasın..:dance:

ilaçlardanmı diye düşünüyorum aşılamadada böyle olmuştu 4 gün önce adet oldu yani test yapmama bile fırsat olmadı doktoru arayacaktım bugün kırmızı daha gelmedi o yüzden arayamıyorum 2 aşılama tedavisine başlıycaz

üslup cum ben de senin gibi hissediyorum doyasıya gülemiyorum bile aklımda hep bebek var.
rosem daha erken neden test yaptın ki bekle bakalım , yiğit yağmur inşallah hamişsindir
bu arada ben de hastalancam galiba off yaaaaaaaaaaa

Günaydın arkadaşlar..
Rosemciğim ben de dün test yaptım negatif çıktı..Ancak Kızıldeniz le dün msn de konuştuğumda o adetine 3 gün kala kan testi ile öğrenmiş hamiş olduğunu..Adet gününde bile yaptığım test negatif çıktı hamiş olduğum kesin olduğu halde dedi...:sm_confused:

Ben de henüz adet başlangıcı,pembe leke falan yok ama bakalım daha 4 gün var ağustosun 6 sına...

Karnımda gaz var gibi..Bir de çok sık idrara çıkıyorum:eek: Çok mu su içiyorum ya farkında değilim...Bir de açlıktan başım ağrıyor:1no2: Daha yarım saat oldu bişeyler yiyeli:çok üzgünüm:
Bunlar var diye illa hamişliğe bağlamak istemiyorum..başka şeylere yormaya çalışıyorum ama..belli de olmaz diye kendimi avutmak da istiyorum...

Bu arada eşim sperm tahlili vermeye gitti..1 gibi sonucu alıcam dedi..Bakalım ne çıkacak sonuç...:1rolleyes:

Herkeslere günaydınnnnnnnn. Ben uykucu şirin yeni kalktım. Daha kahvaltı etmeden bilgisayarın başına geçtim. Şimdi bir okuyalım bakalım neler olmuş neler bitmiş ben yokken burada.. gamyoncuiremsu

Herkeslere günaydınnnnnnnn. Ben uykucu şirin yeni kalktım. Daha kahvaltı etmeden bilgisayarın başına geçtim. Şimdi bir okuyalım bakalım neler olmuş neler bitmiş ben yokken burada.. gamyoncuiremsu

Senin blog yazılarına bir göz atayım dedim de hemen gözlerim doldu besenağlama

günaydın canım bende okuyamadığım sayfaları okuyom.yaaaaa listemizde hamişler atsa da bize birer küçük umut olsa:CüvCüv::lepi: canlarım mübarek kandil gecesi bol bol dua ettim.inşallah rabbim her isteyene ama yürekten her isteyene anneliği tattırsın.:Saruboceq:

X