Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
nevrosky ben aslında rahim filmide çektirmek istiyorum belkide benim tüplerde kapalıdır ama dr yeni evli oldugumuz için daha erken diyor.ben bu ay vücut ısısı yöntemin uygulayacam yumurtlama günümüde biliyorum adetimin 15 günü bide bunu deniyim bakalım belki işe yarar.

Aslında çektirsen iyi olur. İnşallah bir sorun yoktur da bilmek bile iyi gelir. Hem hsg filminden sonra hamiş olanlar oluyor. Küçük yapışıklık ve tıkanıklıkları açıyormuş o ilaçlı su basınçla.

Yap canım. Her ne kadar bilsen de yumurtlama tarihini , sen yine de sağlama al işi.. yerimseniben

Adet olcakmışım gibi bir his var şimdiden içimden..Ama tuvalete gidiyorum bişey yok daha..:sm_confused:

kızlar eşimin degerleri normal çıkıt tıp fakültesinde normozoospermi denmiş.total molilite yüzde 50
ileri hızlı yüzde 28 çıkmış çok farklı şeyler yazıyor anlamadım.kızlar bende polipten şüphelendi ya dr polipleri alınan hastayla alınmayan hastalara yapılan aşılamalarda alınan hastaların 2 kat fazlaymış.poliplerde gebeliğe engelmiş.allahım daha neler görecegiz bakalım toplam molilite ise yüzde 50.yüzde 50 si yine hareketsiz hayırlısı bakalım.

Adet olcakmışım gibi bir his var şimdiden içimden..Ama tuvalete gidiyorum bişey yok daha..:sm_confused:

Aman kız ağzından yel alsın. :eek:klava: Hamiş ol sen bu ay. Vesta'nın dediği gibi sıradan çık da sıra bize gelsin.. Çok tuttum bu lafı. Sen çok yaşa Vesta :roflol: Şeniz

kızlar eşimin degerleri normal çıkıt tıp fakültesinde normozoospermi denmiş.total molilite yüzde 50
ileri hızlı yüzde 28 çıkmış çok farklı şeyler yazıyor anlamadım.kızlar bende polipten şüphelendi ya dr polipleri alınan hastayla alınmayan hastalara yapılan aşılamalarda alınan hastaların 2 kat fazlaymış.poliplerde gebeliğe engelmiş.allahım daha neler görecegiz bakalım toplam molilite ise yüzde 50.yüzde 50 si yine hareketsiz hayırlısı bakalım.

Çok güzel canım. Normal olduğuna çok sevindim. Sayı ve morfolojiye bakmamışlar mı canım? Onlar ne alemde? Önceye göre kıyasladığında iyidir ama di mi canım? %28 ileri hareketli iyi bence. %25 normal sınırı. Geçmis yanii.

selam kızlar hayırdır bugün herkes dağılmış bi yerlere.üslub sıkma canını o sıkıntı bende de oluyo durup dururken

iyiym canım ne kadar iyi olursak işte gece gündüz heryerde aklımda çocuk var. bir de rahim filmi çektirmem gerekiyor onun sıkıntısı aman ya bu ay hamile olsak da kurtulsak bu düşüncelerden diyorum

Merhaba canım. Ancak gelebildim. Sen de gitmişsin. Keyifler iyi , senden naber? Şeniz

şakkıdışakkıdı iyihayatım napam dolanıyom ortalarda....biliyon bayağ kilo aldım demiştim
spor yapıyom akşamları çok şükür bir kilo wermişim:):lepi: canlarım benim....üslupcuğum sen nasılsın balım.....keyfin nasıl?:smiley-cool:a.s.a.s.a.s.

Evet arkadaşlar içime sıkıntı girdi bir kaç saattir..Karnımda şiş,Sanki gaz var gibibenneyaptımki

Sigara kullanan bir insan değilim ya bir sigara yakasım geldi..Psikolojim bir tuhaf..

Burda nette bütün gün bebişle ilgili konulara bakıyorum..Bazan de kafamı dağıtmak için farklı konularla ilgilenmeye çalışıyorum...

Şimdi ayın 6 sını beklemek işkence gibi..Ve daha sonrası..
Çok erken olduğu halde idrar testi yaptım..Negatif tabi..Daha adetime bile 5 gün varken mucize mi bekliyorum nedirfisfisfis

Hayatımda şu an hiç bir şeyin eksikliğini çekmiyorum çok şükür..Sadece o..Sadece bebiş özlemim var..Ama onun yokluğu herşeyin üstünde gibi..Sanki yarım yaşıyor gibi hissediyorum kendimi..Tekrar dünyaya gelmek istiyorum..Bir bebişim olduğunda hayat benim için daha anlamlı,daha yaşanılır olucak..Öyle hissediyorum...Hayatımın en büyük mucizesine kavuşmak istiyorum artık...süprizzzzz Hayatımda belkide yaptığım en anlamlı şeyi kollarıma almak ,eşimi bebişimizi kucağına almış halde görmek istiyorum..Annemin babamın benim bebişimi sevmelerini,mutlu gözlerle bakmalarını istiyorum...

Allah hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasib eder inşallah..:CüvCüv:

Gidip bir duş aldım..Biraz daha iyiceyim gibi..

Ama ben bebiş istiyorum yaaa....

offffffffff offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff :1no2:

yaw hayatım sen depresyona girmişsin...takma artık bu kadar.bak böyle yaparsan daha zorlaşır bebişin olması....beyin direk yumurtalığı etkiliyor....yapma böyle....mıçımızı da yırtsak afedersin....gene de vaktinden önce gelmez...allah ne zaman nasip ederse o zaman....relax oll bebişimm....

şakkıdışakkıdı iyihayatım napam dolanıyom ortalarda....biliyon bayağ kilo aldım demiştim
spor yapıyom akşamları çok şükür bir kilo wermişim:):lepi: canlarım benim....üslupcuğum sen nasılsın balım.....keyfin nasıl?:smiley-cool:a.s.a.s.a.s.

Nasıl olsun canım,şimdiki halim yukarda anlattığım gibi sen nasılsın?
süngercim,rosemcim,nevroskycim sizler nasılsınız?

X