Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
iyi geceler kızlar yarın görüşürüz nevrom canım inşallah yarın senide burda görürüz hepinizi Şeniz

selam arkadaşlar şükür kavuşturana bu neydi böyle ayrılık rüzgarları esti kk de((( sizlere katılıyorum buraya girmek gerçekten bağımlılık yapmış bi boşluk vardı bende hep neyseki sorunlarda şimdilik çözülmüş görünüyor yani ayrılığımıza değdi şuan için hızlı sitemiz

olymposs ve sema umarım sorunlarınız hallolur ve hamişliğin tadını çıkarmaya başlarsınız Allah büyüktür bol bol dua etmekten başka çare yok Mevla görelim neyler neylerse güzel eyler hakkınızda hayırlısı olsun arkadaşlarım

günaydınnn canlarım,,,,
nasılsınız bakalım...akşam erkenden yattım uyudum...
canım biraz sıkkın bu günlerde....
uyumak bana herşeyi unutturuyor..hemde dinlenmiş oluyorum...
umarım herkez iyidir..yanınızda teselli buluyorum...:teselli:

canım sağol hiç öle çok olmadı kanamam açık çok açık pembe renkli ara ara o da peçeye silersem derinden(çok pardon).bakalım ağrlarım bitti şimdilik çok şükür akıntımda durdu sayılır. bakalım heralde yarına alıcam randevumu başka dr dan karından ultrason isticem artık napim eğer kan değeri normalse kanama bi tek ondan olabilirrr.çünkü kan testi yapmadan usg yle baktı epeyde bi kurcaladı görüm diye kan testi gelince oooo çok küçükmüş nasıl görelim bunu dediii allah razı olsun güzel dileklerin için

rabbim isteyen herkese nasip etsin hayırlısı ve sağlıklarıyla AMİN:CüvCüv:

sağol canım inşalah hallolur zaten pazartes,den beri elimden dua kitapları kuranım düşmüyo rabbi hayırlısıyla sağlıkla nasip etsin rabbimm

herkese dua ediyorum allah korusun dış gebelikse bile gebeyim sonuçta alınana kadar o ana kadar size dua edicem ama rabbim nasip etsin de 40 hafta dua ediyimmm

Günaydın canlarım bu sabah siteye girebileceğim için okadra mutluydumki anlatamam sizlere günaydın demeyi bile özledim hayatımda çok büyük bi yer kaplıyosunuz iyiki varsınız kıslar hepinizi çok seviyorum Allah hepimize tez zamanda hayırlı evlatlar nasip eder, içimizdeki bu evlat hasretini dinidirir inşallah:Saruboceq:

Günaydınn kızlarrr herkeze SAĞLIKlı,huzurlu,mutlu,boll neşeli bir gün Çalışan arkadaşlarada işlerinizi kolay geçirirsiniz inşallah.:sm_cool::sm_cool::jeyyar:

slm kızlar .niye kapandı bu site günlerdir anlamadım.ilk kez yazma ve okuma fırsatım olmuştu:))çünkü raporluyum evde yatıyorum.sebebide yoğun bulantı ve kusmalarım.allahım nasıl kötüyüm nasıl mutsuzum anlatamam.sürekli bulanıyor su bile içsem hemen çıkarıyorum.2 gün hastanede serum aldım şimdi evdeyim ama nafile.yine bişey yeyip içemiyorum.sürekli bunalım.allahım hamile kalınca çok mutlu olacağım herşey süper olacak sanıyordum.şimdi canımın derdine düştüm resmen.midem sürekli ağrıyor.hapta kullanamıyorum.içinizden bunu okuyupta aahh bende hamile kalsamda keşke bulanıp kussam diyenler olabilir.ama kızlar inanın çok zor bişey bu.resmen depresyondayım.kimseyle konuşmuyor sürekli yatıyorum.allah herşeyin hayırlısını versin...

kızlar ben bi kahvaltımı yapimmm hemen geliyorummmmm çok öptüm sizlerriiii

nevrosy nerde kizlar................
Göremedim ben onu
haberi yok mu acaba sitenin açildiğindan...

Günaydın canım arkadaşlarıımm...... kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 Hepinizi çok ama çok özlemiştim. :çok üzgünüm: Bu site bizi niye ayırdı böyle yaw. :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: Hepinize mutlu, umutlu, sağlıklı bir gün diliyorum. :asigim:Hepinizi öptüm... :1hug: :1hug:

İNAN BEN TÜM ANLATTIKLARINA RAZIYIM KENDİ ADIMA.....İNAN BANA BİR EEVLADA SAHİP OLAMAMA ACISI ÇOOOOOK DAHA KÖTÜ Bİ ACI..........
HERGÜNNN KALP SANCISI ÇEKİP ÜZÜLECEĞİME 3-4 AYYY YAVRUMUN MİDE BULANIŞLARINA İNAN ÇOKTAN RAZIIIIYIM...
SANA GEÇMİŞ OLSUN BİTANEMMM:1hug:

Çok geçmiş olsun canım. İnşallah bu dönemi çabuk atlatırsın. Evet dediğin gibi keşke bizde hamile kalsakta bizim de midemiz bulansa diyoruz gerçekten. Ama bunu en iyi yaşayan bilir tabi.

Canım çok geçmiş olsun inşallah bir an önce bulantıların kusmaların biter herşey yoluna girer bitanem ama bende beyaz meleğe katılıyorum ben bunların hepsini çekmeye rağzıyım tabi ne kadar kötü onu sadece sen biliyosun şu an ama yinede bebişimden gelen herşeye rağzıyım yeterki gelsin yeterki dinsin içimdeki bu sızı:1hug:

şimdi orada dur bakalım.hayret bir şey ne depresyonu bunu %90 hamile yaşıyor.ama herkez uğraşmadan sahip olduğu halde bunları yaşıyor sesini çıkarmıyor.sen niye böyle yapıyorsun.vallah diğer arkadaşlarından yerinde olmayı isteyen o kadar çok kişi var ki.bencede kızabilirler.benimde pazardan beri var mide bulantısı tamam hoş birşey değil ama tamam benim senin gibi istifra yok ama yinede böyle yapma.ben hatırlamıyorum ama sen kaç yıldır bu günü bekliyorsun hayret bir şey.sadece şükür et .sen gördünmü ultrasonda bebişini.1 ay daha dayan 3 ay dolunca vucüt hamileliğe alışıyormuş ve çok mutlu bir hamile oluyormuşsun.ayrıca herkez bana mide bulantıların oluyormu diye soruyor.bende bu hafta başladı diyorum herkez ne güzel demezmi.bende niye öyle diyorsunuz dedim.sana bahsetmemiştik ama mide bulantıları olması iyi dediler.

Herkeze günaydın arkadaşlar .nasılsınız.Görüşmeyeli haberler artmış sitede.nevrosky nerelerde bileniniz varmı.hiç görmedim.

Herkeze günaydın arkadaşlar .nasılsınız.Görüşmeyeli haberler artmış sitede.nevrosky nerelerde bileniniz varmı.hiç görmedim.

Günaydın canım nevroskyi bende merak ediyorum gelmedi hiç. .sen nasılsın nasıl gidiyor hamişlika.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…