Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Evet nevrocum, aslinda ev sahibimiz evi satiyor. Onun icin bakiyoruz yeni ev. Biraz daha idare edebilirdik yoksa.
Ama degisiklik iyi gelecek bize. Yeni ev, yeni hayat birde bebek oldumu tamam yani.

nevrocum bu arada benı lıstemızden cıkarmayacaksınız demı...acıklanamayan ınfertılıte olunca..aglarım bakkksenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

evt çıkaracak senin o listede işin yok :jeyyar::jeyyar:laelaelaelaelae

çıkartıp pembe listeye ekleyecek (inşallah en kasa zaman da) a.s.

canım ya sensiz olur mu hiç a.s.

Iyi geceler kizlar nasilsiniz?nevrocum geçmiş olsun inşallah iyileşmişsindir kaç gündür seni göremiyorum...

:jeyyar::jeyyar:Selam kızlarr ben geldümm :)Azcuk el işimi elime aldım iğne oyası yaptım hehe :) Nevromm --rapunzell ne oliyiii sümüklü oldunuz sizde:dilcikar:naniknanik:roflol:

Canım hoşgeldin. :1hug: Ben seni yoklamalarda var yazıyorum. Artık yoklamaları sabah hazırladığımdan , sen de gece geldiğin için var yazılıyorsun. sengözlerimebaksanab

Çok sağol bitanem. Daha iyiyim çok şükür. Ahh bal yaptı bunların hepsini bize. Şimdi de Recep İvedik peşinde koşturuyor. :mymeka: :eek:klava:

Doktorun durumlarınızı beğenmesine çok sevindim canım. Yalnız şu çok beğendiği son 2 spermiogram sonucu nasıldı canım paylaşırmısın bizimle ana hatlarıyla. :1rolleyes:

ay canım dr kaldı tum tahlıl sonucları..elınde tasıma gun boyu dedı.dosyaladı aldı benden.embrıyolog arkadsım oldugu ıcın gayet rahatım evımmıs gıbı hıssedıyorum.bende bıraktım:roflol::roflol:
şimdı hatırlamıyorum.tek hatırladıgım morfolofı.denılern kruger sıstemı onları yazayım...bu 3 testı bız 1yılda yaptırdık.sayısı felan ıyıdı.tek sorun yumurtayı dolleyemıyor demıslerdı..
ılk test %2 morfoljı (esım haftada 2 kez bıra ıcerdı,sıgarada haftada 1 pkt felan kullanırdı.)
2.test sanırım%5 (kotu alıskanlıkları bıttı.gnc bıtkısel ılac kullanmıstı)
3.test %7 morfoljı hıcbısey kullanmadı...kadın dogum uzmanına gıdecegımız ıcın son testı bız kendımız yaptırdık dr solememıstı.
sayıda bır prb yoktuuu...

Bencede rapunzell artik üzülmesin, listeden ciksin. Pembe köseye kurulsun insallah.

Canim sen kilonu sorun yapma, aslinda normal. Ama eger tüp bebek yaptirirsaniz,
ilaclar kilo aldiriyor. Bende öyle olmustu. Dikkat etmende fayda var.

Esinin de cok büyük problemi yokmus galiba, sen yinede ayrintili yazsan iyi olur, nevrocum
degerlendiriyor cok güzel.

:jeyyar::jeyyar:Selam kızlarr ben geldümm :)Azcuk el işimi elime aldım iğne oyası yaptım hehe :) Nevromm --rapunzell ne oliyiii sümüklü oldunuz sizde:dilcikar:naniknanik:roflol:
marıfetlı balım ıgne oyaları felan...10 parmaganda 10 marıfet...
balım ben nevro gıbı kotu gecırmıyorum...
işim geregı gun boyu dısarda satısdayım.hasta olunca mıllet sıparısde vermıyor..
baktım prımler gıdecek.dr yolunu tuttum.antıbıyotık verdı 3 tanede ıgne yedım.dr 10 yazayım dedı amanın napıyosun dotumu suzgec edeceksınız dedım.ben ıyımde
nevro cok kotu oldu....yakalarsa senı yandın..:eek:klava::eek:klava:her yerde senı arıyor....kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

nılaycım tesk ederrıminsallh o pembe koseye en yakın zamnda hepımız gecerız.
kafam karısık aslında napacagımı bılmıyorum.tedavıye kesın basladım o gercek.ama acıklanamayn ınfertılıteden gebe kalmaayan cok ınsan var.tup bebek merkezının hemsıresıde aynı acıklanamıyordu.6 yıl evlılk lerınde 2.tup bebek tedavısınde bebıslerı oldu.bunları dusununce moralım bozuluyor..beyınde bıtıyormus...sperm dedıler 1 yıl avuttum kendımı şimdıde acıklanamayan dıyorlar...elbet bır gun gelecek bu bebıssler....quote=nilay74;4097129]Bencede rapunzell artik üzülmesin, listeden ciksin. Pembe köseye kurulsun insallah.

Canim sen kilonu sorun yapma, aslinda normal. Ama eger tüp bebek yaptirirsaniz,
ilaclar kilo aldiriyor. Bende öyle olmustu. Dikkat etmende fayda var.

Esinin de cok büyük problemi yokmus galiba, sen yinede ayrintili yazsan iyi olur, nevrocum
degerlendiriyor cok güzel.[/quote]

selammmmmm herkese.........inş herkes iyidır ve umutlar devam edıyodur...........her ay mutlu bı haber beklıyorum.............kıme şans vuracak bakalım
ya nevro nasıl oldun hala atlatamadın mı.canım çok geçmiş ols.........
ayrıca gebeliği olumsuz arkadaşlarada geçmiş ols inş rabbım daha iyisını nasıp edcek umutlarınız asla yıkılmasın............hayırlı geceler..........yarın benımm evlılık yıldönümüm dostlar onaltı bıtıyo ..............herkese çok guzel mutlu ve tatlı bebişli yuvalar versın rabbım.............dua ile......................

Iyi geceler kizlar nasilsiniz?nevrocum geçmiş olsun inşallah iyileşmişsindir kaç gündür seni göremiyorum...

Merhaba canımmmmmm çok sağol. a.s. Evet yoktum çok kötüydüm hep uzanıyordum. Bu gece de erken yatayım diyorum. Yarın doya doya konuşuruz inşallah güzelim. Öpüyorum seni. Şeniz

ay canım dr kaldı tum tahlıl sonucları..elınde tasıma gun boyu dedı.dosyaladı aldı benden.embrıyolog arkadsım oldugu ıcın gayet rahatım evımmıs gıbı hıssedıyorum.bende bıraktım:roflol::roflol:
şimdı hatırlamıyorum.tek hatırladıgım morfolofı.denılern kruger sıstemı onları yazayım...bu 3 testı bız 1yılda yaptırdık.sayısı felan ıyıdı.tek sorun yumurtayı dolleyemıyor demıslerdı..
ılk test %2 morfoljı (esım haftada 2 kez bıra ıcerdı,sıgarada haftada 1 pkt felan kullanırdı.)
2.test sanırım%5 (kotu alıskanlıkları bıttı.gnc bıtkısel ılac kullanmıstı)
3.test %7 morfoljı hıcbısey kullanmadı...kadın dogum uzmanına gıdecegımız ıcın son testı bız kendımız yaptırdık dr solememıstı.
sayıda bır prb yoktuuu...

Canım morfoloji maşallah çok güzel yükselmiş. Diğer değerler de iyiyse bebiş tez zamanda gelir inşallah. :dance: :hooray: :teytey:

marıfetlı balım ıgne oyaları felan...10 parmaganda 10 marıfet...
balım ben nevro gıbı kotu gecırmıyorum...
işim geregı gun boyu dısarda satısdayım.hasta olunca mıllet sıparısde vermıyor..
baktım prımler gıdecek.dr yolunu tuttum.antıbıyotık verdı 3 tanede ıgne yedım.dr 10 yazayım dedı amanın napıyosun dotumu suzgec edeceksınız dedım.ben ıyımde
nevro cok kotu oldu....yakalarsa senı yandın..:eek:klava::eek:klava:her yerde senı arıyor....kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

:asigim:Sağolasın canım evet :)dikiş,nakış,iğne,örgü işlerinden anlarım..:eek:
Canım dr.gitmen iyi olmuş senin için ...çalışıyorsun işin gereği dışardasın.
İlaçları kullanarak kendini daha çabuk toparlıcak ve mikrobu atıcaksın :) Rabbim şifasını versin o iğnelerinnn inşallah.
:Saruboceq:
Nevrommm yakalayamadı beni hala ...yahhhuuu :eek:

fadıkcım cok tesk ederım...dusuncelerın ıcın..ama ben bu topıkte acyıp rahatladım.en azından hastalanınca uzulmuyorum..hem cok guzel arkadslıklar dostluklar var.ben buraya bırakıp gıtmem hem....kovun benı.kapı olmasa,pencere,oda olmadı bacadan gelrım. buraya...sızlerın oldugu yerde bende varım.benden kurtulus yok...
esımde tedavıye basladık ısden cık dıyor.ev hanımı olur gun boyu sıznle gecırırım vaktımı
balımdan model ornegı alırım demı balll:roflol::roflol::roflol:elımede yakısmazda
:roflol: :roflol: :roflol: Doğru gemişsin güzelim. :lepi:

Canlarımmmmm , balımmmmmmm ; ben müsadenizi isteyeceğim. mirmirmirmir Artık yatayım. Bünyeyi hemen zorlamayayım. Yarın da güzel uyurum. Güzelce dinlenirim inşallah. Hepinizi öpüyorum. Şeniz İyi geceler , iyi uykular , tatlı rüyalarrrrrrrrrrrr. :asigim:

nevrom demk dusunecen heee taam ole olsun...fadıgade dedım.ben buradayım..gelcem işte gelcem işteee banane
bu arada dıger degerler onceden guzeldı sorun yoktuuuonlarda.ben sureklı gıdıyorum oaraya bıdakı gıtmeme alayım su sonucları.yazarım ben sana..
ama su bır gercek alkol ve sıgaranın cok etkısı var...
ınsallh hepımız :CüvCüv::CüvCüv:eek:luruz en yakın zamnda
Canım morfoloji maşallah çok güzel yükselmiş. Diğer değerler de iyiyse bebiş tez zamanda gelir inşallah. :dance: :hooray: :teytey:[/QUOTE

Ben yatıyorum,herkese iyi geceler,yarın tedavim başlıyor.Dualarınızı eksik etmeyin benden..:1hug:

aman nazar değmesin :nazar: çokta hamaratmış arkadaşımız a.s.
aslın da ben de boş zamanlarım da elişi yapıyorum :dilcikar::kahve:ama kk ye takılalı pek yapamıyorum kaydirigubbakcemile3

X