Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
tamam bir tanem sen yeterki iyi ol:1hug:

inşallah 13.günün sonunda hamiş olursun canımmmmmmmmmmmmm:dance:

canım ya inşallah senin de hamiş haberlerini alırız o zaman :1hug:a.s.

Canımmmm iyiyim çok şükür. Tatili görünce birden açıldımmmmmm. Hehehehe sırnaşık şey

İnşallah arkadaşlar yolu bulmuşlardır bu ay. yerimseniben :CüvCüv: :içelim:

inşallah kızlar :lepi::1rolleyes:

Nevrommmm:lepi:Tekrar aramızdasınn iyi olmana sevindimm :)hehe bende hala laelaelaelaelaeaynı gripim :)Virüsü yayan ball aranmakta ama beni yakalayan yokBende yemeği yiyip geliyorumm canımm muahhhŞeniz

çok sevinçli haberler aldım nur82,ocereno,olımposs ve diger arkadaşlarla hepinize çok sevindim .rabbim diger arkadaşlarada nasip etsin tez zamanda

bademcim ne varki bu yazdığında yanlış anlşılacak birşey göremiyorum a.s sen boşuna kendini üzme

canım site adı vardı sorun olmasın diye editledim ziraa yasak. aman beeee bademim neden alınsın millet yahu :mymeka: bende bakıyorum hep hatta bir kaç tane aldım bile :roflol:

Biraz üzüldüm,yanlış anlaşıldığımı düşündüm..Hatta pc yi kapatıp ağladım...:çok üzgünüm:

Hassaslığım baya üzerimde sanırım..

Yanlış anlaşılmadığıma sevindim,moralim yerine geldi şimdi..

Sizi seviyorum...a.s.

canım saçmalama problem çıkmasın diye editledim mesajı ben :mymeka:
seni mini mini anne aday adayı seni kaydirigubbakcemile3

İnşallah bitanem. :Saruboceq: Güzel haberler verirsin dilerim , kutlarız hepberaber :içelim::teytey: :dance:

canım saçmalama problem çıkmasın diye editledim mesajı ben :mymeka:
seni mini mini anne aday adayı seni kaydirigubbakcemile3

dıptısım sitenin ismini özelden atsanda bende biraz hayal kursam olurmu olayı kaçırdımda zahmet olmazsa meşgul değilsen

hı bu arada ben senden çok çok ümitliyim bu ay teyzemi olcez ne::)))):CüvCüv::CüvCüv::ecrin_bebek:

canım özeldende versem reklama girer ve ceza alırız :jeyyar:

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt Aman canım ağzından yel alsın. Bugünün hamişliğini yarına bırakma. yerimseniben

Nevrommmm:lepi:Tekrar aramızdasınn iyi olmana sevindimm :)hehe bende hala laelaelaelaelaeaynı gripim :)Virüsü yayan ball aranmakta ama beni yakalayan yokBende yemeği yiyip geliyorumm canımm muahhhŞeniz

Canım burdayım ama haftasonu güzel bir dinlenmem lazım. Aslında tam olarak atlatmadım. Biraz daha iyileşiyorum gün geçtikçe ama kendime iyi bakmazsam yine şiddetlenebilir. Birazdan uzanırım biraz sonra yine gelirim mesela. Zaten bu laptopu hiç sevmiyommmmmmmmm. kötükedihüso Vermiyooooo PC'mi Çok üzgünüm çoook

Canım seni yakalayamıyoruz valla kaydirigubbakcemile3 Afiyet olsun güzelimmm cokacimcoook

çok sevinçli haberler aldım nur82,ocereno,olımposs ve diger arkadaşlarla hepinize çok sevindim .rabbim diger arkadaşlarada nasip etsin tez zamanda

Canım hoşgeldinnnnnnn. :asigim: a.s. Nasılsın bitanem?

Güzel dileklerin için teşekkürler bitanem. Şeniz Sizler de sağlıkla kucaklarınıza alın inşallahhhhhh. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek:

:teselli: Kıyamam ben sana. Hassas olman çok normal canım bu zamanlarda. Ama seni kimse yanlış anlamaz hiç merak etme. Sen çok iyi birisin. Sen çok tatlısın ve çok güzelsin. Çok da zekisin. Seni tanıyan ancak ben gibi hayranlık duyabilir. :asigim: Ben de seni çok seviyorum bademimmm. a.s.

Ben geldim hehe ama yine güdebilirim :)Kapluşumu yedircen annesiyim ya yemek bekliyor benden .Nesini sevmiyorsunn kız leptop daha rahat işte :)ohh uzanıyon valla öyle olunca.:roflol::roflol::roflol:

Canlarım ben listelerdeki son değişiklikleri yapayım. Eksiklikleri giderip güncelleyeyim müsadenizle. a.s.

Ben geldim hehe ama yine güdebilirim :)Kapluşumu yedircen annesiyim ya yemek bekliyor benden .Nesini sevmiyorsunn kız leptop daha rahat işte :)ohh uzanıyon valla öyle olunca.:roflol::roflol::roflol:

Besle bakalım yavrunu güzelimm. Şeniz Ben daha buralardayım. :jeyyar:

Ayy bu adam manyak komik yaa kızlarr ben sonra gelirim recep ivedüğü izliyom tvde :roflol::roflol::roflol:Testesteronlarımı silicem dedi hahasırnaşık şeykoptummm :):roflol:

kaydirigubbakcemile5 Sorunları Farklı Dilekleri Aynı ; Kalpleri Bizle Çarpan Arkadaşlarımız

1-^^sabirsiz^^
2-el-muallim
3-sudenaz222
4-gamze2007
5-benssenb
6-sema3455

Kızlar , iyiki varsınız. Bizim de dualarımız sizlerle. Sizin sevinciniz bizim sevincimiz olacak. Bizlere destek olduğunuz için teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…