Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Latifeeee canım benım hoşgeldınnn özlemişim senii güzeller güzelii :)Canım kısmet değilmiş demek aşılamada olmadı...inşallah tüp bebeye gerek kalmadan doğal yoldan bebeğin sana tutunur inşallah canım.Ball imkansız deme sakın çünkü pembe listemizde:)MUCİZELER GERÇEKLEŞİYORR..

canım ben yaptım senin nlattığın şekilde..evlilik yıldönümümüzüde yazdım..20.10.2003 bizimki..takvimde 4 years 11months and 25 days yazıyor.doğrumu çıkmış.6 yıla girecekte ondan bizimki..

geçmiş olsun canım a.s. keçi baynuzu sade yemektense keçiboynuzu kürü daha iyi diye biliyorum

[/B][/B]smhsmsm canım kız linke baktım bu oyunda virüsmü var.Herkez öyle söylüyor :):roflol::roflol:

aman bee oynadım diyom işte 5-6 saat kaydirigubbakcemile2hiç bişey olmadı ama kocam gelsin o anlar sorarım varmı yokmusengözlerimebaksanab
söylerim olurmu:dilcikar:

:mymeka:sabırsızz özel msj kapalı..profil sayfanda nasıl ulaşıcaz kız sana açsana ayarlarını sositososito

nasıl açılıo kiiii

:asigim:Canım yukarda kullanıcı Paneli yazan yere gir.
Solda taraftaSeçenekleri düzenleyazan yere tıkla
Çıkan sayfada alt tarafta Özel msesaj sistemi AKTİF yazan kutucuğu işaretle

Sonra bir alt taraftada ziyaretçi mesajları yazan yerdeziyaretçi mesajları kutucugunu işaretle
Veee:jeyyar:değişikliklerı kaydeti tıkla bu kadar :).yerimseniben

sağol şekerrr :1rolleyes:

oh be deminden beridir cetvellle ugrasiyorum sinir oldum sayfa acilmiyordu olmus ne guzel benimde takvimim var

aaaaaaaaaaaa ama yazimi kabul etmemis kizlar bi bilgisi olan varmi o niye olmadi yine beceremedim
iyi aksamlar kizlar yarin gorusuruz pek kimse yok yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…