Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

kkpraa canim cok gecmis olsun allah bi daha yasatmasin o aciyi
insallah en kisa zamanda rabbim sana verir melegini saglikla:1hug:

ÖNEMLİ OLAYLAR - ANA BAŞLIKLAR (15.10.2008)

En Yeni Hamiş Haberleri :

11. Hamişimiz solala : 26.09.2008 - Doğal Yoldan - Sayı , Morfoloji
12. Hamişimiz OcerenO : 29.09.2008 - Tüp Bebek - Sayı
13. Hamişimiz nur82 : 01.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı
14. Hamişimiz Menzil Gülü : 03.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı , Hareket , Morfoloji
15. Hamişimiz derendeniz : 06.10.2008 - Doğal Yoldan - Hareket , Morfoloji
16. Hamişimiz naren1981 : 09.10.2008 - Doğal Yoldan - Hareket , Morfoloji
17. Hamişimiz olymposss : 11.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı ve Hareket

hihoyyyt Test Yapacaklar - Kan Verecekler :

Şu an yok

:Saruboceq: Tedavide olanlar :

kkpraa : 1. Tüp Bebek - Maalesef düşükle sonuçlandı
demiray : 1. Tüp Bebek - Transfer yapıldı - Sonuç 23 Ekim - Dualarımızı esirgemeyelim
akdas : 1. Tüp Bebek - Henüz transfer olmadı
-badem- : 1. Tüp Bebek - 15.10.2008'de co cultur için rahimden parça alınacak

:1rolleyes: Günü geçenler - Beklemedekiler :

haci78 : 14 Ekim
vesta : 15 Ekim

:teselli: Hastalananlar : (Umutsuzluk yok , Durmak yok , YOLA DEVAM )

ilknuray : 01.10.2008
umutlu99 : 02.10.2008
rapunzell_82 : 03.10.2008
wavy : 03.10.2008
bengüsu : 06.10.2008
^^sabirsiz^^ : 08.10.2008
ay77 : 08.10.2008
smhsmh : 10.10.2008
aymes : 11.10.2008
asutay : 11.10.2008
asi74 : 12.10.2008
minos : 12.10.2008
BEYAZ MELEK : 12.10.2008
BeyzaNur-HH : 12.10.2008
nevrosky : 13.10.2008
fatıma zehra : 14.10.2008
canzi3445 : 14.10.2008
xvyz : 14.10.2008

:1hug: Ailemize Katılanlar :

kkpraa : 01.10.2008
zynp.ZEYNEP : 02.10.2008
elif05 : 04.10.2008
_f_a_d_i_k_ : 07.10.2008
minos : 07.10.2008
benssenb : 08.10.2008
nisafidan : 09.10.2008
birebira : 09.10.2008
oustun : 10.10.2008
sema3455 : 10.10.2008
hatay1977 : 13.10.2008
ROAY : 14.10.2008
selen25 : 15.10.2008

Bu Ay Doğanlar : KK'da doğum günleri gözüken yani gizli durumda olmayan arkadaşlarınki yazmaktadır. Yazmayanlar gücenmesin. Bildirin sizinkini de yazalım

07.10.2008 YAĞMURCN
11.10.2008 canzi3445
11.10.2008 benssenb
23.10.2008 ilknuray
24.10.2008 mekselina86
25.10.2008 elifözge

- xvyz hastalandı. İnşallah en yakın zamanda onu da pembe köşemizde görebiliriz.

- selen25 bugün aramıza katıldı. Kendisine hoşgeldin diyor , tez zamanda hamiş kalmasını diliyoruz.

- Bugün zynp.ZEYNEP'in eşi spermiogram yaptıracak. İnşallah güzel sonuçlar çıkar.

- Bugün sevcangoksel'in eşi ultrasona girecek. Varikosel olup olmadığına bakılacak. İnşallah güzel haberler alırız

- Bugün -badem-'den co cultur için rahimden parça alınacak. İnşallah işleri yolunda gider ve başarılı bir operasyon olur.

- Topicte grip salgını devam ediyor. Virüsü yayan bal aranmakta. Görenlerin insaniyet namına yetkililere haber vermeleri önemle rica olunur..! Eşgali : Bal gibi bişi , tadından yenmiyor. :)))

DİKKAT ! ! ! BU TOPİCTE HER GÜN SABAH 6 GECE 12 ARASI YOKLAMA ALINIR.
Mazeretsiz gelmeyenler esefle kınanır. Devamı halinde linç edilir. :roflol:

daha iyiyim canım. Ama akşamları çok kötü oluyorum. Mesela dün akşam kafamı kaldıramıyordum. Inşallah bu akşam daha iyi olabilirim. Sen nasılsın güzelim , iyisindir inşallah. A.s.

zaten akşamlari başliyor hastalik bende iyiyim çok şükür biraz öksürüğüm kaldi okadar.

nevrocum valla özlemişim sen nasılsın güzelim valla çooooooook şey kaçırmışım olmadığım zamanlarda tüüüüüüüüüüüüüüüüüüühhhhhhhh yaaaaaaaaa

İyidir güzelim sen nasılsın. :1hug: Özlersin tabi haftada bir girersen kaydirigubbakcemile3 Belki iki haftada bir. :roflol: Çok şeyler kaçırdın çoooooooook. Bir yerlere kaybolma artık.. Karışmam. klava: :1rolleyes:

Nevromm canım deli olucam yaaa siteye giriyorum ama msj yollayamıyorumm.Canım çok seseyom senii iyisin biraz daha demii Şeniz

Sorma canım yaa. Hepimiz aynı dertten muzdaribiz. Ben de cevap yazacağım diye sekiz oldum burda. Çok üzgünüm çoook Ben de seni çok seviyorum güzelim. Daha iyiyim çok şükür. Akşama yine kötüleşmezsem geleceğim , görüşürüz inşallah. Şeniz

merhaba kizlar nasilsiniz bakiyim
nevrosky canim allah acil sifalar versin fena carpti seni bu hastalik
ben bu gun adet oldugum halde doktorumun soyledigi gibi kan testimi yaptirdim
sonucu yarin alicaz bakalim neler olucak:bbo:

kizlar iyiki varsiniz ben cevremde ki arkadaslarima bile soylemedim tedavimi
ama burda siz varsiniz hep yazmaya calisiyorum size
bana destek oldugunuzu hep biliyorum
bi sorunum olsa hemen elinizden geleni yapacaginizi biliyorum
iyiki varsiniz iyiki bulmusum sizia.s.

Canım geçmiş olsun görünce çok üzüldüm ama iyi olmana sevindim Allah daha başka acılar vermesin inşallah tez zamanda belkide doğal yolla hamile kalırsın. Allahım herkesin gönlüne göre versin.:1hug:

Merhaba canım ben çok şükür iyiyim sen nasılsın. Hepimiz aynı şeyleri hissediyoruz canım iyiki sende varsın yakınımızdaki kimseye derdimizi anlatamıyoruz ki bizi anca bizim gibi hissedenler yani burdakiler anlar. Hepimiz birbirimizin destekçisiyiz. Hep beraber bu kötü günlerin üstesinden gelicez. Bi gün hepimiz pembe köşede yer alıcaz inşallah, bunun için uğraşıyoruz Rabbim emeklerimizin karşılığını tez zamanda verir bize inşallah:Saruboceq:

Hepimiz tek başımıza belki hiçbirşeyiz. Ama birlik olduğumuz zaman herşey oluyoruz. Daha bir güçleniyoruz. Biz böyle bütün olabildiğimiz için güçlüyüz. O yüzden her zaman diyorum ; herbiriniz çok değerlisiniz diye. a.s. :asigim:

Canlarım ben çıkıyorum. Kendinize iyi bakın. Öpüyorum sizleri. Şeniz

Akşam iyi olabilirsem gelirim. Gelemezsem kötüyümdür. Kociş bana asla mani olamaz. kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile3

Allaha emanet olun. a.s.

arkadaşlar alın bendende o kadar mesaj yazıyorum yollayamıyorum hemen hata veriyor kaçtır yazdım ama şimdi görüyrumki gitmemiş mesajlarım neyse griple pençeleşiyorum((nevro canım zaten özellikle geceleri dahada ağırlaşıyor insan dün gece hiç yatamadım Allah hepimize şifa versin ama önce acillere inşallah hepinizi öpüyyorum kızlar umarım bu mesajım gider çünkü birazdan evden çıkacağım((

tamam canım sen kendine iyi bak,inşallah yarın daha iyi olursun :1hug:

Kıslar benimde mesai saatim doldu çıkıyorum yarın görüşmek üzere bugün çok yoğundum pek katılamadım muhabbetlere yarın telafi ederim. Herkese hayırlı akşamlar :1hug:

allam yaa sters atayım diye bi oyun indirdim burdan şu saat oldu zorla çıktım
zaman nasıl geçmiş yahuu
tavsiye ederim

arkadaşlar bilenler bilir ilk aşılamam tutmadı eşimin spermleri klomen tedavisine rağmen aksine azalmıştı yıkanmış hali 3 milyon iken 3 ay sonra 600 bin e kadar düştü yıkanmış hali ise 200 bindi haliyle aşılamam tutmadı..

üroloji ve kadın doğum dr um aynı görüşteydiler eşimde varikosel vardı ve aynı yerden 4 kere fıtık ameliyatı olduğu için varikosel ameliyatı olamıyordu...tüp bebek tek çare dediler bize harekette %30 bu arada...

bizde yaşımın daha 22 olduğunu göz önüne alarak tüp bebek tedavisine başlamadık ama keçiboynuzu yiyoruz ikimizde..sormak istediğim keçiboynuzunu kaynatmıyoruz..tane tanbe yiyoruz 1 kilo yedi eşim 2 haftada...acaba böylede faydası olurmu..bal muz fındık ceviz ve pekmeze devam ediyoruz..şu an ilaç kullanmıyor...

keçiboynuzu bu şekilde de fayda verirmi sizce????????????????????

ayrıca 14 ekim de adet oldum kasım 14 de adet günüm listeye eklermisiniz ve şuan tedaviyi bıraktık keçiboynuzunu deniyoruz:)

zaman nasıl geçmiş yahuu
tavsiye ederim

:jeyyar::jeyyar:Canım bende şimdi k.k ya bakıp Cd. oyunumu oynucaktım bölüm geçicem hehe :)macera biraz oyun delüsüyümde :1ninca:

zaman nasıl geçmiş yahuu
tavsiye ederim

bak hele birde söylüyor bunca saat sen burda değilde oyun başındamıydın klava::mymeka::roflol: ya bende merak ettim şimdi bu oyunu fisfisfis kaydirigubbakcemile3

Jane's Hotel 2
diye bi oyun otel işletiyosun
para kazanıp işleri büyütüyosun falan filan
baya zevkliydi
bi gün seninkinide denerim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…