Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kızlar ya hem artık işimede başladım gün boyu sohbetler edebiliriz daha yakından takip edebilirim siteyi sizlerin hikayeleri olmasa daha zor atlatırdım ama emin olun hepinize tekrar tekrar teşekkürler

ya bu arada benim evlilik takvimime ne oldu klava:
nevroşcum takvimi anlatırken benimkini sabote mi etin :roflol: şaka bir yana acep neden çıkmıyor alıcımın ayarlarıyla mı oynadım :roflol:

nevrom güselim, çabuk toparlan,seni çok seviyoruz,kıyamayız sana.
geçmiş olsun

gamyoncuiremsu Sağol güzelimmmmm. Şeniz :asigim: Allah razı olsun canım. Allah sana da kolaylıklar versin. gerçekten günlerin çok yoğun geçiyormuş. Sen de kendine dikkat et.

:1shok: :1shok: :1shok: Seni tebrik ediyorum canım. Nasıl bu kadar işin üstesinden kalkabiliyorsun. Helal olsun sana. Ama senin için üzüldüm tabi. Sürekli bir koşuşturmaca içindesin. Eşin biraz yardımcı olsa çok güzel olur aslında. Hem sen de kendine vakit ayırabilirsin böylece. Kendini çok yormamaya çalış yine de. Şeniz :asigim:

Bundan sonra seni yoklamalardan muaf tutuyorum. Bu kadar işin üstüne buraya arada bir uğrayabilmen bile mucize bence canımmm. sengözlerimebaksanab

data error çıkıyor hep klava: ne zaman düzelecek bu durum bu arada evlilik takvimim görünüyor nihayet sanırım sitede bir sorun var

kızlar nasılsınız ben dün giremedim nete vaktim olmadı inş. yeni hamişler çıkmıştır eski yazılanlara bi bakayım

Merhaba güzelimmm. Şeniz Yok bitanem yeni hamişimiz çıkmadı maalesef. İnşallah yakında yine arka arkaya patlar bombalar. :Saruboceq: Sen nasılsın canım?

kkpraa canım çok geçmiş olsun ama şöyle düşün mevlam ileride daha kötü acılar yaşamandansa sana en başta bunu yaşaytmış düşünki doğduktan sonra kaybetmek yada doğdu hep hastanelerde geçiriyorsunuz v.s yani evet kolay değil ama beterinde beteri var diyip bol bol dua etmek gerekiyor Mevlam tez vakit tekrar bebişini versin sana canım ayrıca direyetli oluşunu taktir ettim

nevrocum canim tsk edrrim anlattigin icin evet seninkini gezdim silmisler o yuzden tekrar sordum ellerine saglik

kkpraa canim cok gecmis olsun senin sagligin onemli insallah bi dahaki sefere nasip degilmis

ya nıye altı yıl yazıyor ben bır sene on aylık evlıyım.nasıl yazıcam ya oyle cıksın dıye nevros bır el at guzelım be

kkpraa canım çok üzüldüm ya :çok üzgünüm: :teselli:
allah ım inşallah ksa zamanda hayırlı uzun ömürlü bebek nasip eder sana:Saruboceq:

kızlar ya bayağı döktürmüşünüz tam okuyamadım ama biraz geçmişe bakacam biraz sizinle

buarada hala oldum ya yengem sağlıklı bir şekilde azra hilalimizi dünyaya getirmiş
annemizde çok iyi abim bomba gibi
siz beni görmeyin ağzım kulaklarımda şimdi

allah ım bizede bugünleri görmeyi nasip eder inşallah:Saruboceq:
:ecrin_bebek: kaydirigubbakcemile2 :dance:

ya kızlar deli oldum siteye girene kadar canım çıktı sabah bir gireyim dedim beni pes etttirdi şimdide zorla girdim nedenki yaaa?klava:

Arkadaşlar bu evlilik takvimi dediğiniz nedir yaw? :bbo: :bbo: Nevrsky bana da gönderir misin acaba? yerimseniben

kızlar ya hem artık işimede başladım gün boyu sohbetler edebiliriz daha yakından takip edebilirim siteyi sizlerin hikayeleri olmasa daha zor atlatırdım ama emin olun hepinize tekrar tekrar teşekkürler

Canım bu çok güzel bir haber. kaydirigubbakcemile5 Ama bakıp bakıp gitmek yok artık , bol bol yazacaksın okiş yerimseniben Şeniz

Kkpraa cım cok gecmiş olsun.ama üzmemeye calıs kendini :çok üzgünüm:
Ama rabbim herseyin sonunu hayırlı kılsın die dua ediyoruz hep.
Geybı bilen tek Allah.Belkide bunda bir hayır vardır.
Allsh en hayırlızı zamanda cok bekletmeden insallah sağlıklı bir hamilelik yasatsın sana :CüvCüv:

Neşeli yangeni ve abini cok tebrik ederim.hihoyyyt Bebekleriyle bir ömür boyu mutlu olurlar insallah.
Rabim bizlere de böyle güzel anlar yasmayı nasip etsin :Saruboceq:

kkpraa çok çok geçmiş olsun. Allah bi daha yaşatmasın aynı acıyı canım. İnşallah tekrar hamile kalırsın ve bu sefer sağlıklı bir bebişin olur.

ya nıye altı yıl yazıyor ben bır sene on aylık evlıyım.nasıl yazıcam ya oyle cıksın dıye nevros bır el at guzelım be

Canım evlilik tarihini yazarken yanlışlık yapmışsındır. (yıl kısmında) Evlilik tarihini yazıp after'ı seçeceksin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…