Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Ben geldim kızlarrrrrrrrrrrrr. :dance: Aslında akşamdan beri burdayım ama giremedim. Hep database error diyordu. Girmedi. Modemi bazen resetledin mi düzeliyordu uzun süreli arızalarda. Yani modemden kaynaklanıyor öyle durumlarda. Ancak eşim download yaptığından modemi resetleyemedim. Bu saate anca girdim. :çok üzgünüm: Nasılsınız bakalım? a.s.

selamm kizlar ben geldim biliyorum nevroskyden firca yicem kac gundur yoklamada felanda yokum ama bir bakim nedim kizlar geriyi okumaya calisicam ama en yeni haber nedir???

Yok bitanem kızmadım sana. Ama şimdilik. Bir daha bu kadar ayrı kalmayalım. Bizi merakta bırakma lütfen. a.s. :asigim:

canım hoşgeldin.valla başka yerlerdeydin sanırım:1hug:.

herkese iyi akşamalar arkadaşlar iyimisiniz,,,,,,,,,
size birşey danışacağım eşinin morfoloji sorunu olupta ilaç kullananlar neleri kullandıınız bizim % 3 ve % 5 çıktı sadece megamen kullanıyor bende keçiboynuzu kürü veriyorum başka ilaç vermedi neden acaba:-)

Canım biz selenyum , çinko , e vitamini kullandık ancak 3 ay sonra morfoloji yine %2 çıktı. Doktor 3 aydan sonra etkisini göstereceğini biraz daha beklememiz gerektiğini söyledi. Belki de etki etmeyebilirmiş. Bünyeden bünyeye değişiyormuş sonuçta.

Şimdi Ultra mega Gold diye bir vitamin kullanıyoruz. Senin kullandığın Megamen'in üretici firması hangisi? Doktor mu verdi?

nevrooo kızıldeniz helin macun diye birşey kullanmıştı dimi yanlış mı hatırlıyorum.ondan sonra hamiş kaldı gibime geliyor.

herkese iyi akşamlar kızlar..çoktandır giemiyordum mşallah hamiş sayısı ne kadar da artmış Rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin bizlere de nasip etsin inşallah...O kadar çok şey olmuş ki neyse ki hepsinden haberar olmak mümkün bunun için nevrosky a özel teşekkür ediyorm..

canım hoşgeldin.valla başka yerlerdeydin sanırım:1hug:.

Hoşbulduk bitanem. Sitede sorun yokmuş ama benim bilgisayar açmadı. Çok ilginçti. Bir ara resetleyeyim dedim modemi ama eşim de birşey indiriyormuş. Sonra konu sorumlusu elif'e sordum MSN'den modemi aç kapa dedi. Anladım ki sadece sorun bende. :çok üzgünüm: Bütün akşamı kapının önünde geçirdim. Herkeşler burdaymış. :a015: Benim gibi kızlar da çıldırmıştır diyordum ama tek gariban benmişim. senağlama

Nasılsın canım? :1hug: Yarın muhtemel adet günün. Herhangi bir belirti hissediyormusun olumlu ya da olumsuz? a.s.

nevrosky arkadaşım sperm analiziyle ilgili methini hep okudum kk da uzman sayılırsın sanırım

yardımcı olursan sevinirim tabi istersen

bende pko var ve eşimin sperm analizinde hareketlilik ii morfolojiside ii ancak sadece sayı mm de 23milyon benim dr um az olduğunu söledi eşimin yaşı 37 bende sölemesi ayıp geçen iicde bi baktım acaba varikosel varı yokmu diye ama nasıl anlıcam ki bilmiyorum ürolog sadece tahlile bakmışş

şimdi sana sorum mm de sayı >20 mil olmalıymış sence normalmi yoksa varikosel olabilirmi bu konuda gerçekten çok bilgisiz ve yardıma muhtacım

şimdidden çok çok sağol allah razı olsunnn

Hoşbulduk bitanem. Sitede sorun yokmuş ama benim bilgisayar açmadı. Çok ilginçti. Bir ara resetleyeyim dedim modemi ama eşim de birşey indiriyormuş. Sonra konu sorumlusu elif'e sordum MSN'den modemi aç kapa dedi. Anladım ki sadece sorun bende. :çok üzgünüm: Bütün akşamı kapının önünde geçirdim. Herkeşler burdaymış. :a015: Benim gibi kızlar da çıldırmıştır diyordum ama tek gariban benmişim. senağlama

Nasılsın canım? :1hug: Yarın muhtemel adet günün. Herhangi bir belirti hissediyormusun olumlu ya da olumsuz? a.s.

yok canım benim 16 ekim adetim.eğer tutmadıysa 15inde olurum.diğerlerinde öyle olmuştu.bilmiyorum bugün belim ağrıyor göğüslerimde hafif dolgunlaştı tekrar benim halen umudum var.a.s

yok canım benim 16 ekim adetim.eğer tutmadıysa 15inde olurum.diğerlerinde öyle olmuştu.bilmiyorum bugün belim ağrıyor göğüslerimde hafif dolgunlaştı tekrar benim halen umudum var.a.s

Canım çatlatma iğnesinden 36 saat sonra aşılama olmadın mı? İşte aşılama olduğun günün üstüne 14 gün ekleyeceksin. O gün senin adet tarihin oluyor. Çünkü yumurta çatladıktan 14 gün sonra hastalanır normalde bayanlar. Daha önceki tarihine göre hesaplama.

Evet canım helin diye birşeydi. Niye sordun canım? Sen artık belki de hamişsin. yerimseniben

smhsmh birşeyden bahsediyo yaa bende ona bunu söyledim.yanlış hatırlarım yanıltmayayım.inşallah öyledir canımın içi:1hug:

herkese iyi akşamlar kızlar..çoktandır giemiyordum mşallah hamiş sayısı ne kadar da artmış Rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin bizlere de nasip etsin inşallah...O kadar çok şey olmuş ki neyse ki hepsinden haberar olmak mümkün bunun için nevrosky a özel teşekkür ediyorm..

İyi akşamlar güzelim. Şeniz Uğrayamıyorsun ama bak bir uğradın bütün olaylardan haberin oldu. Bu özet haberleri size kolaylık olsun diye koydum ama okuyup da hemen kaçmak yok ok mi? kaydirigubbakcemile3 Özletmeyin bu kadar kendinizi. İnşallah seni de bir gün pembe köşeye güzel cümlelerle yazabilirim. :Saruboceq: :CüvCüv:

selammmmmmmmmmmmmm

bu nedir yaa nasil birseydir anlamadim niye acilmiyooo yaa bir saatte bir mesaji acacam nerdeyse pehhhhhhkötükedihüso

arkadaslar hayırlı geceler.ben bu ara hıc gıremedım.esım doktora gıttı.tarhana falan yaptım.hıc fırsatım olmadı yanı.zaten suan bıle zor gırdım.yarın erken kalkıcam.ıstanbula dugune gıdıcem annemlerle.kalıcam bırgun.utum var yarın.ınsallah fırsat bulabılırsem sıze tahlıl sonuclarını yazarım yarın.hadı herkese ıyı geceler.hep takıpteyım unutmayın.bu arada adet sancılarım artıyoooooooooorrrr.offfff ooooof....

nevrosky arkadaşım sperm analiziyle ilgili methini hep okudum kk da uzman sayılırsın sanırım

yardımcı olursan sevinirim tabi istersen

bende pko var ve eşimin sperm analizinde hareketlilik ii morfolojiside ii ancak sadece sayı mm de 23milyon benim dr um az olduğunu söledi eşimin yaşı 37 bende sölemesi ayıp geçen iicde bi baktım acaba varikosel varı yokmu diye ama nasıl anlıcam ki bilmiyorum ürolog sadece tahlile bakmışş

şimdi sana sorum mm de sayı >20 mil olmalıymış sence normalmi yoksa varikosel olabilirmi bu konuda gerçekten çok bilgisiz ve yardıma muhtacım

şimdidden çok çok sağol allah razı olsunnn

Canım sağolasın. a.s. Uzman falan değilim. Sadece araştırdıklarımız , sorup soruşturduklarımız kadarıyla biraz daha bilinçliyiz diyebilirim. kaydirigubbakcemile3

Morfoloji ve hareket iyiyse sayı kötü değil o zaman. Ama diğerlerinde de sorun olsaydı o zaman düşünebilirdik. Yani sınırın üstünde. Çok daha az sperm sayısına sahip kişiler bile doğal yoldan evlat sahibi oluyorlar. Bence büyütme kafanda. Eğer doktor gerek görseydi. Şüphelenseydi ultrason isterdi. Eğer dediğin gibi diğer değerlerde sorun yoksa doğal yoldan gebelik olur. İnşallah en kısa zamanda meleğine kavuşursun canım. :Saruboceq:

İyi akşamlar güzelim. Şeniz Uğrayamıyorsun ama bak bir uğradın bütün olaylardan haberin oldu. Bu özet haberleri size kolaylık olsun diye koydum ama okuyup da hemen kaçmak yok ok mi? kaydirigubbakcemile3 Özletmeyin bu kadar kendinizi. İnşallah seni de bir gün pembe köşeye güzel cümlelerle yazabilirim. :Saruboceq: :CüvCüv:
inşallah biz de en kısa zamanda geçeriz o güzel köşeye..Gerçekten ramazan sonrası bi patlama oldu ,dualar karşılığını buluyo sanırım.Ramazan çok yoğundu benim için bundan sonra daha sık gelicem inşallah.

X