Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
ay yazik ama kardesine sen yardimci olmalisin bence zor bir durum ama oldurmek falan care degil bence babasini dinlesin canim ya simdilik bir care bulunur:1shok:

ya öldürmek care degil tabiki anlatmaya calisiyorum annemle konsuuyorum nuh diyorlar peygamber demiyorlar anneme göre oglan cok cirkin kardesime yakismiyor beni cildirtiyor yaaa babaminda baska sebebleri var annneme bak kacar diyorum defolsun diyor baska birsey demiyor bende bilmiyorum bu oglandan öncede birtane vardi oda kanserdiii cocuk vermediler simdi bunada vermiyorlar halbuki bir sorun yok iyi birisi bende anlamiyorum dedigim gibi hersey beni buluyor ben bu kizi napicam bilmiyorumki hayirlisiyla bir evlendirebilseydik bacimiii

ya öldürmek care degil tabiki anlatmaya calisiyorum annemle konsuuyorum nuh diyorlar peygamber demiyorlar anneme göre oglan cok cirkin kardesime yakismiyor beni cildirtiyor yaaa babaminda baska sebebleri var annneme bak kacar diyorum defolsun diyor baska birsey demiyor bende bilmiyorum bu oglandan öncede birtane vardi oda kanserdiii cocuk vermediler simdi bunada vermiyorlar halbuki bir sorun yok iyi birisi bende anlamiyorum dedigim gibi hersey beni buluyor ben bu kizi napicam bilmiyorumki hayirlisiyla bir evlendirebilseydik bacimiii

ailenede zor sanada bacinada hayirlisi ama aileni kirip giderse yine mutlu olamaz

Rica ederim canım cevap verdiğin için sağol banada aynı şeyleri verdibir macun birde böğürtlen kökü çayı çayı ikinizde için dedi inşallah canım şifasını görürüz. 3 ay kullanmamız gerektiğini söyledi bize sanada öylemi dedi?:1hug:

inşallah görürüz canım :Saruboceq:evet bizede 3 ay dedi ama sadece macun için 3 şişe sonra sperm tahlili yaptırın değişimi göreceksinizde dedi bakalım nolcak varikosal için eşimin içtiği çay çok kötüydü sanki bitki çayının içine bir kavonoz acı biber atılmış gibiydi o bitti çok şükür bögürtlen kökünün tadı da kötü aama onun yanında bal şerbeti gibi kalıyo :içelim:
merhaba kızlar ne var ne yok nasılsınız? ben çok yorgunum sabah kursa gittim sonra eve gelip temizlik yaptım hafta sonum bana kalsın diye ve tabiiki yemek sonrada biraz uzanıp yanınıza geldim

herkese iyi akşamalar arkadaşlar iyimisiniz,,,,,,,,,
size birşey danışacağım eşinin morfoloji sorunu olupta ilaç kullananlar neleri kullandıınız bizim % 3 ve % 5 çıktı sadece megamen kullanıyor bende keçiboynuzu kürü veriyorum başka ilaç vermedi neden acaba:-)

ve ne demiş buyrun kopyalayıp yapıştırdım
Ginseng macunu, tribulus ballı macun ve kavun çekirdeği yağı.
Macunlar yemeklerden yarım saat önce birer tatlı kaşığı, yemekten sonra 1 çay kaşığı kavun çekirdeği yağı ve üzerine bol su içiyor. Deneyin arkadaşlar, ben kendi gözümle gördüm faydasını, neden olmasın?

tribulusun faydaları;
Tribulus Terrestris, cinsel gücü ve fertiliteyi arttırmak amacıyla tarih boyunca kullanılan bitkiler arasında ilk sıralarda gelmiştir. Eski Hint tıbbı olan Ayurveda kaynaklarında hem erkekler, hem de kadınlar için Tribulus Terrestris içeren reçeteler mevcuttur. Eski Yunan ve geleneksel Çin tıbbında da yeri olan Tribulus Terrestris, Avrupa’da canlandırıcı, güçlendirici, libido ve fertiliteyi arttırıcı bir tonik olarak kullanılagelmiştir. Son yıllarda yapılan bilimsel araştırmalar Tribulus Terrestris’in geleneksel kullanımda bilinen yararlarını doğrulayıcı sonuçlar vermektedir.

Orta yaşla birlikte bozulmaya başlayan hormon dengesi cinsel istek ve performansta düşüş, yorgunluk, güçsüzlük, genel olarak hayata karşı heyecan ve istek kaybı, depresyon gibi belirtilerle kendini gösterir. Araştırmalar Tribulus Terrestris’in içeriğinde bulunan ve saponinler adı verilen bitkisel bileşiklerin cinsel hormon sistemini düzenleyen Luteinizing Hormon (LH) üretimini arttırarak testesteron ve bununla ilişkili hormonların normal seviyelerde dengelenmesine yardımcı olduğunu göstermektedir. Tribulus Terrestris hormonal dengesizlikten kaynaklanan libido kaybı, infertilite, erkeklerde ereksiyon problemleri, kadınlarda menapoz belirtileri, kronik yorgunluk, halsizlik ve depresyon gibi sorunların giderilmesinde yardımcı olabilir.

bu kdar önemli ve yıılardır kullanılan bu şeyi daha önceden neden duymadık:1shok::nazar:

umutlu saol canım yazdıkların için bu macunları aktarlardan bulabiliriz herhalde değilmi.

canım bu macun değildi hap tı... artık ne kadar faydası olur bilmiyorum ama 63 ytl fiyatı vardı bende netten tribulus u aradım bu bilgiyi buldum ve daha önce hiç duymadığım için sizlerinde duymamış olabileceğini düşündüm ve aktarayım dedim.kaydirigubbakcemile5

tribulusun faydaları;
Tribulus Terrestris, cinsel gücü ve fertiliteyi arttırmak amacıyla tarih boyunca kullanılan bitkiler arasında ilk sıralarda gelmiştir. Eski Hint tıbbı olan Ayurveda kaynaklarında hem erkekler, hem de kadınlar için Tribulus Terrestris içeren reçeteler mevcuttur. Eski Yunan ve geleneksel Çin tıbbında da yeri olan Tribulus Terrestris, Avrupa’da canlandırıcı, güçlendirici, libido ve fertiliteyi arttırıcı bir tonik olarak kullanılagelmiştir. Son yıllarda yapılan bilimsel araştırmalar Tribulus Terrestris’in geleneksel kullanımda bilinen yararlarını doğrulayıcı sonuçlar vermektedir.

Orta yaşla birlikte bozulmaya başlayan hormon dengesi cinsel istek ve performansta düşüş, yorgunluk, güçsüzlük, genel olarak hayata karşı heyecan ve istek kaybı, depresyon gibi belirtilerle kendini gösterir. Araştırmalar Tribulus Terrestris’in içeriğinde bulunan ve saponinler adı verilen bitkisel bileşiklerin cinsel hormon sistemini düzenleyen Luteinizing Hormon (LH) üretimini arttırarak testesteron ve bununla ilişkili hormonların normal seviyelerde dengelenmesine yardımcı olduğunu göstermektedir. Tribulus Terrestris hormonal dengesizlikten kaynaklanan libido kaybı, infertilite, erkeklerde ereksiyon problemleri, kadınlarda menapoz belirtileri, kronik yorgunluk, halsizlik ve depresyon gibi sorunların giderilmesinde yardımcı olabilir.

bu kdar önemli ve yıılardır kullanılan bu şeyi daha önceden neden duymadık:1shok::nazar:

canım ben alıcam arkadaşın bahsettiği bu macunları netten bizim burda nerden bulabileceğimide buldum:eek:

sizde ne problem var :uhm:

Kizlar nasilsiniz, insallah iyisinizdir. Fatoscum nerelerdesin canim, bizleri unutma.
Kardesin icinde herseyin hayirlisi. Ailen cirkin diye istemiyormu damat adayini?
Gönül kimi severse güzel odur degilmi...

X