Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
ya kızlarrr bir grip oluyorumki sormayın beee yımırtlama günlerimde boş geçti heeee

Sendemi aman dikkatli olun grip salgını bütün siteyi sarmaya başladı başı benim çektiğimi söylemişler ama külliyen yalankaydirigubbakcemile3 kuru iftira şaka bi yana hemen ilaç al canım ben öyle engelledim daha başında engelleyebilirsen çabuk kurtuluyosun yoksa yatırıyo valla

günaydın kızlar narencim tebrikler allah kucağına almayı nasip etsin sağlıklı sorunsuz bir hamilelik geçirmen dileğiyle
haber bekleyen arkadaşlarda inşallah sizlerde hamişsinizdir allahın izniyle sırayla hepimiz pembe listeye geçelim
yeni gelen arkadaşlarda aramıza hoş geldiniz en kısa zamanda pembe listede olursunuz inşallahhhh

ÖNEMLİ OLAYLAR - ANA BAŞLIKLAR (09.10.2008)

En Yeni Hamiş Haberleri :

11. Hamişimiz solala : 26.09.2008 - Doğal Yoldan - Sayı , Morfoloji
12. Hamişimiz OcereO : 29.09.2008 - Tüp Bebek - Sayı
13. Hamişimiz nur82 : 01.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı
14. Hamişimiz Menzil Gülü : 03.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı , Hareket , Morfoloji
15. Hamişimiz derendeniz : 06.10.2008 - Doğal Yoldan - Hareket , Morfoloji

hihoyyyt Test Yapacaklar - Kan Verecekler :

kkpraa : 10. gününde 17,7 çıktı. 12. gününde 58.2 çıktı. Doktor devam eden gebelik var dedi. Bol bol dua ediyoruz. Kutlamayı erteledik biraz.
BTRKLC : 09.10.2008 (3. aşılamasının sonucu bugün için kan verecek) İnşallah hamiştir.
naren1981 : 09.10.2008 (İdrar testi çift çizgi çıktı , Bugün kan testi verdi) İnşallah hamiştir.

:Saruboceq: Tedavide olanlar :

BEYAZMELEK : 1. Aşılama (27.09.2008) - Sonuç 8 Ekim - (6 Ekim'de 10. günde verilen kan testi 3.78 çıktı) - Test yaptırmayacak adeti bekleyecek.
BTRKLC : 3. Aşılama (28.09.2008) - Sonuç 9 Ekim
minos : 1. Aşılama (01.10.2008) - Sonuç 15 Ekim

:1rolleyes: Günü geçenler - Beklemedekiler :

olymposss : 5 Ekim - Kan tetsi yapmayı düşünüyor.
naren1981 : 7 Ekim - Bugün kan verdi.
ilknuray : 8 Ekim
ay77 : 8 Ekim
smhsmh : 9 Ekim

:teselli: Hastalananlar : (Umutsuzluk yok , Durmak yok , YOLA DEVAM ))

yiğit-yağmur : 29.09.2008
yabangülüm. : 30.09.2008
umutlu99 : 02.10.2008
rapunzell_82 : 03.10.2008
wavy : 03.10.2008
Rosem : 05.10.2008
bengüsu : 06.10.2008
^^sabirsiz^^ : 08.10.2008

:1hug: Ailemize Katılanlar :

kkpraa : 01.10.2008
zynp.ZEYNEP : 02.10.2008
elif05 : 04.10.2008
_f_a_d_i_k_ : 07.10.2008
minos : 07.10.2008
benssenb : 08.10.2008
nisafidan : 09.10.2008
birebira : 09.10.2008

Bu Ay Doğanlar : KK'da doğum günleri gözüken yani gizli durumda olmayan arkadaşlarınki yazmaktadır. Yazmayanlar gücenmesin. Bildirin sizinkini de yazalım

07.10.2008 YAĞMURCN
11.10.2008 canzi3445
23.10.2008 ilknuray
24.10.2008 mekselina86
25.10.2008 elifözge

- BTRKLC bugün 3. aşılamasının sonucu için kan verecek. İnşallah tutmuştur.

- naren1981 bugün kan verdi. 14:30'da sonucu alacak. İdrar testi içft çizgi çıktı.

- olymposss kan testi yaptırmayı düşünüyor. İnşallah hamiştir.

DİKKAT ! ! ! BU TOPİCTE HER GÜN SABAH 6 GECE 1 ARASI YOKLAMA ALINIR. Mazeretsiz gelmeyenler esefle kınanır. :dilcikar: Devamı halinde linç edilir. :roflol:

ya her gün ikişer ikişer hamiş çıkıyo ne güzel ...sıra bizede gelecek inşallah...allahım bizlerinde yüzüne gül yarabbim...

Amin canım inşallah tez zamanda hepimiz pembe listeye geçeriz bunu okadar uzun zamandır bekliyorumki hamiş bayanlar nolur benide çekiştirin bölekaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile3

geçen sen hapşırdın ya ozaman geçti işte banada demekkii seni gidi seni:jeyyar::jeyyar:

vesta , bal surat geçmiş olsun sizdemi gripten payınızı aldınız.bu aralar çok yaygın herkez grip .dikkat edin kendinize geçmiş olsun.

ben dedim, topicde salgın var, pc başına geçerken tedbirinizi alın, mesajlarla bulaşan bi cins heralde fisfisfisCADIARZU geçmiş olsun canım

saol vestacımm teşekkür ederim

çabuk söyleyin bakim hanginizin mesajından geçti bu mikrop-tatlicadiarzu-

olymposss canım bence umut var.evlendiğimden bu yana kimbilir kaç test yaptım bilmiyorum.ama ne gölge şeklinde nede azda olsa belirginleşmiş olarak 2. çizgiyi görmedim .ne var korkacak git yaptır sende bir test inşallah hamilesindir.inşallah hamileyizdir de beraber doğururuz.Allah'ım sen çok büyüksün ramazandan sonra hamileler artıyor.Allahım bu pembe liste dolup taşsın 5 sayfa yetmesin llistemize.

Kızlar ben giremiyorum ya çok , çıldırıyorum. Sizlerden uzak kalmak çok zor. Hem de böyle heyecanlı haberlerin arifesinde. İnşallah 3 hamiş birden çıkar bugün. kaydirigubbakcemile2 hihoyyyt :dance: :hooray: :teytey: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:

arkadaşlar Allah hepinizden razı olsun .iyi dilekleriniz için çok teşekkürler.bu ay hiç hayal kurmamıştım.çünkü her ay hayel kurar sonrada adet olunca üzülürdüm.tüm belirtileri göz ardı edip belirtilere kızdım.de get ordan umutlanmayacağım bu defa diye.salı geçip adet olmayınca o zaman umut doğdu bende.çünkü benim adetim çok düzenli 1-2 gün önce gelir geç gelmez.inşallah kan testide iyi çıkarda sevincim tamamlanır.Allah'ım hepimize nasip etsin.

İnşallah canımmmmmmmmmmmm. Aminnnnnnnnnnnn. :Saruboceq: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: ...

kızlar benimde adetime 1 gün kaldı 2 gündür ateşimi ölçüyorum dün 36.9 du bugünde 37.0 herhangi bir rahatsızlığımda yok hamile olunduğunda ateş yükselirmiydi bir ümit işte hayırlısı bakalım

bende istiyorum hamile olmayı yaaaaa çok heycanlandımmmm ühühühühühühü

hemşerim inşallah en kısa zamanda buradaki herkez hamiş olacak .baksana bayramdan sonra nasıl arttı.sizin memleket uğurlu geldi bana .bu ikinci testen sonra tamamen umudunm arttı.inşallah yolunda gider herşey.Allah'ım çok güzel bir duygu hepimiz tek tek yaşarız inşallah.hatta bugün 2 şer 2 er 3 er 3 er yaşarız inşallah .Allah'ım duy sesimizi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…