Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kızlar iyi bayramlar herkes burda maşallah bende sancıdan duramıyorum gaz birikiyor çok kötü agrı batma of ya

yetercim neleri var sende biliyorsun kaç sene sonra bebeğine kavuşan 10 sene 15 sene sonra neleri var neleriiii.. Rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın.. Geleceği günü bekliyordum Rabbim inşalalhh sizlere isteyen herkese nasip etsin eksikliği gerçkten zor ama hayat devam ediyor biraz daha sabır inşalalhh melekleriniz ummadığınız anda gelir...

Fadik cim nasılsın cnm kanaman falan yok değil mi maşallahhh 10 hafta bitmiş bile kaldı 30 :) Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ....

BU ARADA HERKESE HAYIRLI BAYRAMLAR.. NİCE BAYRAMLAR GÖRELİM İNŞALLAHH ÇOLUKLU ÇOCUKLUUU
HER- ŞEY ÇO- CUK İ- ÇİN :))))) Çalışmalara devam.... Pes etmekkk yokk

kızlar iyi bayramlar herkes burda maşallah bende sancıdan duramıyorum gaz birikiyor çok kötü agrı batma of ya
geçmiş olsun canım...gaz için ne iyi gelir acaba...
bir araştır istersen....

iyiyim yağmurcum...
evet çok şükür bu güne kadar gedik...
maşallah kanamada yok...
inş herşey böyle yolunda gider herzaman...

[B]yetercim hoşgeldin canım senin yokluğun topikte belli oluyor, yıl dönümünüz hayırlı olsun bizde bu hafta kutladık 7.yıldönümümüzü
yabanım sağolasın canım umarım herşey yolundadır
serenalar geçmişolsun canım Allah en kısa zamanda şifa versin bebişine hiç bi şey engel olmasın[/B]

kızlar bizler doğal yoldan hamile kalanlar gibi olamıyoruz,en küçük belirti dahi içimizi kemirmeye yetiyor Rabbim her vakit yardımcımız olsun, bu hafta içime öyle bir korku yerleştiki kızımı kucağıma alıncaya kadar bu korkuyu atamayacağımı anladım, anne olalım da katlanırız bunları, gülü seven dikeninekatlanır

kızlar herkese hayırlı bayramlar..gecte olsa gelebıldım sonunda eve..gez gez bıtmedı sulale..
ozlem arkadasımızada sabır dılıyorum.ınsaallah bu bebısı annesının kollarına gelır en yakın zamanda..
herkese hayırlı bayramlar kızlar..

sağol canım inşş evlik hayatımız huzurlu olsun
yaaaaaaaaa bazan böle olyor işte ızlar yaaaaaaaa

arkadaslar merhaba. Bayagidir yazamadim sizlere Esimle ilgileniyorum.
Bugun idrarda gebelik testi yaptim ve ikinci cizgi gorunuyor silik olarak. Negatifte hic gozukmezmi 2.cizgi

VEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE FİNALDEYİZ :lepi::lepi::lepi:
turkbayragiturkbayragiTÜRK MİLLİ BASKETBOL TAKIMIZ GURURMUZ OLDU
TÜRKLER UÇUYORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRturkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragi

Bugun idrarda gebelik testi yaptim ve ikinci cizgi gorunuyor silik olarak. Negatifte hic gozukmezmi 2.cizgi

CANIM EM,İN 0OLMAK İÇİN KANDAN BAKTIR AMA BENCE BEBİŞ GELİYORRRRRR:Saruboceq::Saruboceq:

silikte olsa baya belli ise pozitifdir
ama silik belli belirsizse belki negatifte olur...
çok nadir bazen negetifte böyle oluyor...
inş pozitifdir canım yaaa....

TÜRKLER UÇUYORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRturkbayragiturkbayragiturkbayragi

evet:lepi::lepi:

turkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragi

yarin kan testi yaptirmayi düsünüyoruz ama pazartesiyi de bekleyebilirim. Cok saskinim. Internetten pozitif sekillerine baktim silik olanla ayni.bakalim hayirlisi. Belki rabbim cektigimiz sikintilara mukafat vermistir. Bu arada esim 2 petek bal yedi

inş pozitifdir canım...
bizede haber et merakta bırakma....

TÜRKLER UÇUYORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRturkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragi
ne macmış yaa...1 SAYI SON SANİYEDE :))
keşkem izleyebilseydim...
yarın inleticez yeri göğü inşALLAH :)))
turkbayragi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…