Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Kızlar ÖZLEMDO arkadaşımız erken doğum yapmış 1 Eylül de minikleri şuan küvözdeymiş.. 28+ 2 de doğdular lütfen dualarımızı eksik etmeyelim sizler nasıl bebek özlemi çekiyosunuz dualarınız kabul olur inşş.. Rabbim onlara bağışlasın miniklerini

Valla çok zor zamanlar yaşıyorum canım. Babamıkaybettiğimden beri her gün kendim ve ailem için yeni bir sayfa açmaya çlıştıkça ben her geçen gün borçlular, içinde düşmanlıklarını saklayanlar gün be gün ortaya çıkıp zor duruma sokuyorlar insanı. Öyle ki bi hafta sonra sizlere yazabilecek bir bilgisayarım bile olmayabilir. Böyle şeyler pek söylenmez ulu orta ama suçlusu ben değilim bunların. Geçen gün daha İcra memurları geldi evimize, hem de düşman dediğim o şahıslar yüzünden. Bababm öldükten sonra ellerine geçen her belgeyi değerlendiriyorlar, başımıza bunları açıyorlar. Ben nasıl döneceğim hayata. Her şey beni dibe doğru çekerken...

canım allah yardımcınız olsun böyle durumlar yaşamak zor gerçekten inşallah en kısa zamanda rahata erersiniz bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine...

hayırlı cumalar herkesea.s.

evet canım uykum yoktu biraz gezindim buralarda
ama mesajını görmemişim yaa...
sorun olarak lekelenmelerimde yok şükür...
ama devamle yatıyorum...
dr a 10 gündür gitmedim inş bebişimde iyidir...

sorma aymescim net yoktu biliyorsun bende yatıyorum...
televizyonlada pek aram yok...
3 gün çok canım sıkıldı...
şimdide net iyi değil ama en azından gelip gidiyor...
canım 10 gündür dr a gitmeidm inş iyidir bebişim...
bu günlerde lekelenmeler drdu bende dr a gidip kendimi yormayayyım dedim...
tekrar başlamasından korkuyorum...
eğer sabredebilirsem bayramdan sonra dr a gitmeyi düşünüyorum...
sabredemessemde artık önümüzdeki hafta giderim....
demek kız düşünüyorsun...
aslında güzel olur ben kız çocuklarını çok severim...
ama hayırlısı olsun canım...şuan için öneml değil....

iyidir belgimcim şimdilik sorun yok çok şükür...

canım bu durumda ne denir bilmem ama çok üzüldüm...
allah yardımcınız olsun...en ufak şeylerle atlatırsınız inş....

canım allah yardımcınız olsun böyle durumlar yaşamak zor gerçekten inşallah en kısa zamanda rahata erersiniz bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine...

Çok teşekkür ederim arkadaşlar, Allah razı olsun

hayırlı sabahlar kızlar daha dönmedik evimize izmir deyiz şimdi ne var yok diye bakıyım dedim
bebişler gelmiş hoşgelmiş Allah ansına babasına bağışlasın onları
geerendreams arkadaşım inşallah işleriniz düzelir babasızlık zaten çok zor bir de böyle sorunlar ne desek boş ben de babamı lisedeyken kaybettim
belgincim hayırdır neyin var arkadaşım

selam kızlar.benım doktor ısı pazartesıye kaldı.hayırlısı artık..
ozlemın bebeklerı saglıkla kucagında olur ınsaallah en yakın zamanda..
aa1 ıyılık cok sukur.sen nasılsın canım.nezaman donuyosun evıne.annendesın sanırım.oh keyfını cıkar..
ben pek gıremıyorum kızlar.malum davetler bayram hazırlıklıkları falan..ama takıpteyım..

hayırlı günler.......

özlemin bebekleri inşallah sağsalim kucağında olurlar evine tez zamanda evinde olurlar.....

hayırlı sabahlar kızlar daha dönmedik evimize izmir deyiz şimdi ne var yok diye bakıyım dedim
bebişler gelmiş hoşgelmiş Allah ansına babasına bağışlasın onları
geerendreams arkadaşım inşallah işleriniz düzelir babasızlık zaten çok zor bir de böyle sorunlar ne desek boş ben de babamı lisedeyken kaybettim
belgincim hayırdır neyin var arkadaşım

Sağol canım, evet babasızlık çok zor , insan özlüyor ve arkasında duran kocaman bir dağ yıkılmış gibi, yalnız hissediyor. Bir de bu hislerle bu zorluklar insana kendini daha da kötü hissettiriyor. Bir de evlat hasreti çökünce kalbe... Çok zor zamanlar yaşıyorum, ama her inişin bir çıkışı var , ben çok inanıyorum hala güzel günlere. Rabbim'e hep dua ve şükür ediyorum. Rabbim hepimizin sesini duyar İnşallah bu mübarek günlerde...

X