Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım benim şimdi gördüm.inşallah becerip kabul ettim.ben testi inşallah yarına kadar adet olmazsam yarın yaptırmayı düşünüyorum.kan veririm yani.sonucunu muhakkak yazarım size ama çok korkuyorum .allahım yardım et bana.hakkımda hayırlısını ver.yarım saatte bir tuvalete gitmekten sıkıldım artık.ha bire gidip gidip bakıyorum varmı bişey diye.her seferinde ohh çok şükür deyip sevinçle kalkıyorum. oldukça komiğim aslında.bide durumu eşime çaktırmamaya onuda heveslendirmemeye çalışıyorum.zaten oda hiç ihtimal vermiyor.şu son sonuçlardan sonra.bana diyorki sen unut şimdi bunu.bu hormanal bi gecikme.sen önümüzdeki ayı düşün.kaç yumurtan toplanacak.kaçı döllenecek kaç tane transfer olacak.neyse hayırlısı olsun...

Canım çok iyi , teşekkür ederim. Bazen karşılaşıyoruz senle söylücem söylücem ben de atlıyorum. İlk sen listemize kayıt olduğunda teklifte bulunmuştum. kaydirigubbakcemile3 Neyse artık olmuş. kaydirigubbakcemile5

Canım inşallah güzel bir haberle dönersin. Eğer olmazsa sanırım öbür aya tüp bebek deneyeceksiniz. İnşallah çoğu arkadaşımız gibi tedavinin eşiğinden dönersiniz. Mucizeniz kapınızı çalmıştır dilerim. a.s. :Saruboceq: :CüvCüv:

Olumlu ya da olumsuz bizlere haber vermeyi unutma bitanem. Şeniz

kızlar napıyosunuz ne güzel resimle bunlar

Ben bakınıyordum canım. Kimsecikler yoktu ama sen ve cerencim geldiniz şimdi. :1hug:

Arkadaşlar resim eklediler , deneme yaptılar. Çooook güzeller evet. :dance: İnşallah bizim de böyle tatlı çocuklarımız olur. :Saruboceq: :emir_bebek:

canım bende sizleri çok özledim. 9 gün tatilde aklım burdaydı:) kavuştuk. öpüyorum hepinizii

Canım memleket nereydi senin? Hani kısa kollu ve kapriyle dolaşmışsın ya. :sm_confused: Soracaktım bak şimdi aklıma geldi tekrar.

ben de şimdi geldim.bugun biraz yorgun hissediyorum .uyudum gün boyudamirmirmirmir.bir de üstüne ishal olmusum.:nazar:besin zehirlenmesi mi diye korktuk.bu aralar ne bulsam atıyorum da agzımakaydirigubbakcemile3neyseki şimdi iyiyim.ugrayıp bakayım dedim ne var ne yok diye.

ÖNEMLİ OLAYLAR - ANA BAŞLIKLAR (05.10.2008)

:nazar: En Yeni Hamiş Haberleri :

11. Hamişimiz solala : 26.09.2008 - Doğal Yoldan - Sayı , Morfoloji
12. Hamişimiz OcereO : 29.09.2008 - Tüp Bebek - Sayı
13. Hamişimiz nur82 : 01.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı
14. Hamişimiz Menzil Gülü : 03.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı , Hareket , Morfoloji

hihoyyyt Test Yapacaklar - Kan Verecekler :

kkpraa : 10. gününde sonuç 17,7 çıktı. 06.10.2008 Pazartesi günü test tekrarlanacak. İnşallah herşey yoluna girer.
derendeniz : 06.10.2008 Pazartesi günü kan testi yaptıracak. İnşallah hamiştir.

:Saruboceq: Tedavide olanlar :

BEYAZMELEK : 1. Aşılama (27.09.2008) - Sonuç 7 Ekim
BTRKLC : 3. Aşılama (28.09.2008) - Sonuç 10-11 Ekim

:1rolleyes: Günü geçenler - Beklemedekiler :

derendeniz : 30 Eylül
umutlu99 : 30 Eylül
yiğit-yağmur : 30 Eylül
bengüsu : 2 Ekim
wavy : 3 Ekim
olymposss : 5 Ekim
naren1981 : 5 Ekim

:teselli: Hastalananlar : (Umutsuzluk yok , Durmak yok , YOLA DEVAM :eek: :lepi: kaydirigubbakcemile5)

yabangülüm. : 30.09.2008
rapunzell_82 : 03.10.2008

:1hug: Ailemize Katılanlar :

kkpraa : 01.10.2008
zynp.ZEYNEP : 02.10.2008
elif05 : 04.10.2008

stolatgc2.gif
Bu Ay Doğanlar : KK'da doğum günleri gözüken yani gizli durumda olmayan arkadaşlarınki yazmaktadır. Yazmayanlar gücenmesin. Bildirin sizinkini de yazalım :KK66:

07.10.2008 YAĞMURCN
11.10.2008 canzi3445
23.10.2008 ilknuray
24.10.2008 mekselina86
25.10.2008 elifözge

kkpraa kanamanın durması iyiye işaret.insallah sıkı sıkı tutunmustur bebişin sana.:Saruboceq:

beklemedeki tüm arkadaslar insallah güzel haberler verirler.bu aralar hamiş listemizin masallahı var.:nazar:uzar gider insallah.

ben de şimdi geldim.bugun biraz yorgun hissediyorum .uyudum gün boyudamirmirmirmir.bir de üstüne ishal olmusum.:nazar:besin zehirlenmesi mi diye korktuk.bu aralar ne bulsam atıyorum da agzımakaydirigubbakcemile3neyseki şimdi iyiyim.ugrayıp bakayım dedim ne var ne yok diye.

Aman canım uzan dinlen sen. Ve kendine dikkat et. Geçmiş olsun. a.s.

İştah açıldı diyorsun yani. sengözlerimebaksanab cokacimcoook hihoyyyt

Aman canım uzan dinlen sen. Ve kendine dikkat et. Geçmiş olsun. a.s.

İştah açıldı diyorsun yani. sengözlerimebaksanab cokacimcoook hihoyyyt

sagol canım. iştah hemde nasıl açıldıcokacimcoookşimdiden 3-4 kilo aldım. zayıfım da çok belli degil.ama böyle giderse ilerleyen zamanlarda ne olur bilemem.kaydirigubbakcemile3

sagol canım. iştah hemde nasıl açıldıcokacimcoookşimdiden 3-4 kilo aldım. zayıfım da çok belli degil.ama böyle giderse ilerleyen zamanlarda ne olur bilemem.kaydirigubbakcemile3

Benim şimdiden iştahım açık , o zamanları düşünemiyorummmmmm. sırnaşık şey Zayıf olduğum da söylenemez. :1rolleyes: kaydirigubbakcemile3

ay bende çok yiyorum yaa yattığım yerden kilo verdim ama bu yemeye verdimki normal yesem nolurdu acaba kanamam az da olsa sürüyo evde tekim aklım hep karnımda yarın size müjdeli haberler versem herkesin içine iyi şeyler doğuyomuş bakalım bu arada 11 gün oldu alt katımdaki kocamın tayfasından bir allahın kulu merak etmedi ya onlara inat asıl bebeğimmmmmm

ay bende çok yiyorum yaa yattığım yerden kilo verdim ama bu yemeye verdimki normal yesem nolurdu acaba kanamam az da olsa sürüyo evde tekim aklım hep karnımda yarın size müjdeli haberler versem herkesin içine iyi şeyler doğuyomuş bakalım bu arada 11 gün oldu alt katımdaki kocamın tayfasından bir allahın kulu merak etmedi ya onlara inat asıl bebeğimmmmmm

Canım kocanın tayfası dediğin ailesi mi? Eğer öyleyse çok ayıp etmişler. İnşallah bebeğin seninledir canım. Sana sıkı sıkı tutunuyordur dilerim. :Saruboceq:

Selam canlarım ben bugün döndüm tatilden ne kadar özledim sizleri bilemeziniz hepinizi öpüyorum hasretleŞeniz Hamişlerimiz çoğalmış çok sevindim:lepi: hepinizi kutluyorum Allah sağlıkla kucağınıza almayıda nasip etsin inşallah:Saruboceq:direk pcyi açıpta bu haberleri
almak süperdi başka neler var neler yok ben bi geriye bakıyım ama sizlerde yeni haberlerden beni haberdar edin lütfen atlamıyım hiç bi olayıa.s.

Selam canlarım ben bugün döndüm tatilden ne kadar özledim sizleri bilemeziniz hepinizi öpüyorum hasretleŞeniz Hamişlerimiz çoğalmış çok sevindim hepinizi kutluyorum Allah sağlıkla kucağınıza almayıda nasip etsin inşallah:Saruboceq:direk pcyi açıpta bu haberleri
almak süperdi başka neler var neler yok ben bi geriye bakıyım ama sizlerde yeni haberlerden beni haberdar edin lütfen atlamıyım hiç bi olayıa.s.

Canımmmmmmmmm , hoşgeldinnnnnn. :1hug: Şeniz :asigim: Valla ben de seni çok özledimmmmm bitanemmmmm. :1hug: 1 haftada 4 hamiş çıktı. :nazar:İnşallah devamı gelir canım. Bir sayfa öncesinde haberleri görebilirsin tatlım. Sen yine de okuyabildiğin kadar oku tabi. hihoyyyt :kahve:

evet ya kilodan laf açılmışken kilolar naıl kızlar ben bu konuda çok takıntılıyım çok kilolu egenlik geçirmştim.1.63 boy 58 kilodum.4 ay hormon alınca 2 kilo aldım.salı günü adet olursam diyete başlayacağım 56 kalmam lazım o zaman giydiğim her şeyi yakıştırıyorum kendime .evlendiğimden beri korunmadığız için hiç diyet yapamadım ama artık yeter başlıyorum salı diyete.hani adet olmasam doğumdan sonra veririz ama nerde.

Canımmmmmmmmm , hoşgeldinnnnnn. :1hug: Şeniz :asigim: Valla ben de seni çok özledimmmmm bitanemmmmm. :1hug: 1 haftada 4 hamiş çıktı. :nazar:İnşallah devamı gelir canım. Bir sayfa öncesinde haberleri görebilirsin tatlım. Sen yine de okuyabildiğin kadar oku tabi. hihoyyyt :kahve:

Bende seni çok özledim tatlım:1hug: gördüm hamiş haberlerini bayıla bayıla okudum süperdsi hepsi valla müjde bekliyodum ama bukadarını tahmin etmedim herşey çok güzel gidiyo inşallah hep böyle devam eder:Saruboceq: okumakla yetişmem zor maşallah yine coşmuşunuz 120 sayfa geride kalmışım sen nasılsın nasıl geçti bayrama.s.

merhaba arkadaşlar,ne güzel haberler bekliyoruz bu hafta...darısı . inşallah başımıza. yarından itibaren umarım her gün bir müjde alırız. hasta olan arkadaşlara geçmiş olsun. nevrocum vallahi harikasın. bu listelerin çok iyi oluyor. inşallah tüm hamişlerimiz sağlıklı sıhatli olurlar. unutmayın kıslar !!!!kilo sadece hamişlere yakışır .ben 2 ayda 4 kilo kadar almıştım düşmese herhalde 30 kilo alırdım. bizim sülale genelde 20 kilonun üstünde alıyo. rüyama bile yiyecekler giriyordu. bebiş düşünce o aşermelerin bile dünyanın en güzel şeyi olduğunu alnamıştım.Allahtan hayırlısı,inşallah yine yaşayabiliriz ve cennet kokulu bebişlerimizi kucaklarız. kendinize iyi bakın...

Slm kızlar nasılsınız?bende kırgınlık var,eşim grip olmuştu banada bulaştı galiba,tam da yumurtlama günlerim başladı,Allah hayırlısını versin...bugün şehitlerimiz toprağa verildi çok üzüldüm...o anneler ne halde kimbilir...ne hayallerle doğurdular çocuklarını...Hepsine Allah rahmet eylesin...

X